My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Ranking

Dragon keeper - 03-06-2007, 16:33
Temat postu: Ranking
Proponuje małe udoskonalenie albowiem proponowałbym, aby twój nick był zaznaczony na zielono. Wtedy, jakbyś chciał obaczyć ile pkt. dzieli cię od innych wiedziałbyś gdzie jesteś :)
TheQuestion - 03-06-2007, 17:03

Oj, tylko ja nie zrozumialem o co chodzi? :(
Shentsu - 03-06-2007, 17:12

Chodzi o ranking wg. ilości złota, expa itd? Właściwie mogłoby być, chociaż ja nigdy tam nie zaglądam :P
~Fret~ - 03-06-2007, 17:29

Mu chodzi o to że jak szukamy naszego nicku w zakładce ranking żeby miał on inny kolor niż inne.

A nie łatwiej wejść do Logi gracz :arrow: Ranking?Tam ci wszystko pisze...

v_PoGrOmCa_v - 03-06-2007, 17:31

O ile wiem propozycja ściągnięta z OG ;] jestem na nie bo po co ? wchodzisz w ranking i masz;] ( w swój rank )
Yaoshi - 03-06-2007, 18:05

Na Nie. Jak Chce sie dowiedziaec jaki mam rank patrze w logach a potem wchodze w zakladke ranking
Sensey Kakashi - 04-06-2007, 10:21

v_PoGrOmCa_v napisał/a:
O ile wiem propozycja ściągnięta z OG ;] jestem na nie bo po co ? wchodzisz w ranking i masz;] ( w swój rank )



Masz racje to ma być mfo a nie OG

Sir Dolek - 04-06-2007, 14:34

Sensey Kakashi napisał/a:
v_PoGrOmCa_v napisał/a:
O ile wiem propozycja ściągnięta z OG ;] jestem na nie bo po co ? wchodzisz w ranking i masz;] ( w swój rank )



Masz racje to ma być mfo a nie OG


tak jest ;]

Nhadala - 04-06-2007, 14:36

A profil masz od czego?? Tam masz swój rank :P
Zawy - 04-06-2007, 14:51

Według mnie to jest całkowicie zbędne.... w profilu mozna sobie wszystko zobaczyć.
Hellraiser - 04-06-2007, 17:30

Fretka

--------------------------------------------------------------------------------

Mu chodzi o to że jak szukamy naszego nicku w zakładce ranking żeby miał on inny kolor niż inne.

A nie łatwiej wejść do Logi gracz Ranking?Tam ci wszystko pisze...


v_PoGrOmCa_v

--------------------------------------------------------------------------------

O ile wiem propozycja ściągnięta z OG jestem na nie bo po co ? wchodzisz w ranking i masz;] ( w swój rank )


Yaoshi --------------------------------------------------------------------------------

Na Nie. Jak Chce sie dowiedziaec jaki mam rank patrze w logach a potem wchodze w zakladke ranking

Nhadala

--------------------------------------------------------------------------------

A profil masz od czego?? Tam masz swój rank

Zawy --------------------------------------------------------------------------------

Według mnie to jest całkowicie zbędne.... w profilu mozna sobie wszystko zobaczyć


---------------------------------------------------------------------------------------------------

Super. Po Fretce naprawde nie mogliście się oprzeć żeby sobie wbić posta i powtórzyć co on powiedział? -.- Żal.pl

Jeśli chodzi a samą idee tematu: co daje ci wyróżnienie? Nie widzisz nicku? Prosta metoda:
CTRL+F

Wklepujesz swój nick i masz. Niepotrzebny drobiazg.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group