My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Ofiary w świątyni

Crypton - 17-06-2007, 22:01
Temat postu: Ofiary w świątyni
Aktualnie skóry z niedźwiedzia nie mają żadnego zastosowania w grze. Proponowalbym dodanie nowego sposobu doladowywania atrybutu w świątyniach poprzez składanie ofiary w postaci pazurów behemota,kawałków kaktusów,skór dzika,łusek tyranozaura oraz skór z niedźwiedzia. Oczywiście każdy inny przedmiot miałby inną wartosć, ze względu na ilość występowania i częstotliwość wypadania z potworów. Przelicznik zostałby ustalony przez administrację
Anonymous - 17-06-2007, 22:14

Pomysl nice , ale ........ ulatwilo by gre chyba ze 1k np. pazorow bohemota to 1atrybut jakiegos zywiolu itp. ale i tak to nie zostanie wprowadzone g;) to pewne jak w banku
Dr.Kafar - 17-06-2007, 22:29

Pomysł ciekawy, czemu nie ;]

O przeliczniki raczej martwić się nie powinniśmy. Jeśli szefostwo będzie chciało ten pomysł wprowadzić, to przeliczniki ustali zapewne najbardziej optymalne.

Osobiście myślę, że fajnie było by, gdyby po wygranej walce z potworkami można było zabrać ciało potworka na ofiarę. Dźwiganie potworka mogło by na przykład kosztować 2pkt ruchu, a nie jeden.

No tak mi sie jakoś wymyśliło ;]

v_PoGrOmCa_v - 17-06-2007, 22:42

Spoko pomysł ^^ Jestem na tak :) Jakoś urozmaiciło by to grę ;) Z tymi 2 pkt ruchu to tez nawet spoko^^

TAK!

P.S Ale mam nadzieję , że po takiej zmianie atry zostaną u mnie ;p Ile mam ;) Bo sporo ruchów na to straciłem ;)

Q.U. - 17-06-2007, 23:27

Skóry niedźwiedzia => sprzedaj w sklepie => zarób gold => oddaj świątyni. Prawie to samo... Choć w tym przypadku skóry dzika/niedźwiedzia często są kolekcjonowane przez graczy z wysokimi poziomami, więc ich wartość może być większa, niż tylko doładowanie atrybutu.

Cytat:
Osobiście myślę, że fajnie było by, gdyby po wygranej walce z potworkami można było zabrać ciało potworka na ofiarę. Dźwiganie potworka mogło by na przykład kosztować 2pkt ruchu, a nie jeden.

I jeszcze wprowadzimy profesję 'grabarz' która będzie mogła nosić dwa ciała na raz? :wink: Raczej tego nie widzę.

Wiecie co. Z atrybutami dałbym sobie spokój, nie sądzę, żeby wiele osób miało je nienabite wedle potrzeb. Pomyślałem teraz o czymś innym, w świątyni mogłaby być zakładka służąca do poświęcania przedmiotów takich jak skóry/łuski/pazury/kawałki kaktusa itd. Z tym, że aby cokolwiek zadziałało należałoby wpisać ODPOWIEDNIĄ ilość każdego z tych przedmiotów (tj. tylko np. 4 skóry dzika, 1 niedźwiedzia, 2 łuski, 4 kawałki kaktusa i 7 pazurów, dawałyby pożądany/jakikolwiek efekt.) Z tym, że nie mogę wymyślić 'co' miałoby to dawać, ponieważ można by wprowadzić bardzo wiele różnych kombinacji tych przedmiotów i bardzo wiele różnych nagród, więc mógłby to być atrybut, ale mogło by to być też coś innego. Oczywiście, to ile czego należy poświęcić musiałoby być tematem tabu, zwłaszcza na forum, tak aby dodać grze trochę smaku, i aby każdy mógł samemu popróbować coś uzyskać ze świątyni.

Anonymous - 18-06-2007, 01:42

Nice ten grabarz ^^ Odnosząc się do tematu, jak najbardziej za, ponieważ po co nam pazur behemota gdy już przeszliśmy całą fabułę? Jestem za skórą niedźwiedzia, pazurkiem i łuską :wink:
Ashiro - 18-06-2007, 07:19

Hmmm... pomysł fajny, i do tego nawet łatwy do wprowadzenia ;) Podoba mi się ;P

PS. Flow miał fajną fazę z tym zbieraniem jak to wejdzie w życie to sobie nieźle mógłby atrybut wybić xD A może wy się zgadaliście co? on zbiera, ty proponujesz takie coś na forum, a później na targu podziałka na skórki hehe :twisted: ...::JokE::...
Pomysł Fajny ;)

siatop - 18-06-2007, 10:43

jestem za na ten pomysl :!: :!: :!: :grin:
Tirell - 18-06-2007, 11:27

Ja Również Jestem ZA!! :P b.dobry pomysl :]
Payg - 18-06-2007, 12:58

Ciekawe ile pkt do atrybutu było by za jędną skore z niedzwiedzia ;D
Kill3rs4 - 18-06-2007, 12:59

Pomysł Good :P P.S Pozbędę się wreszcie Kawałków Kaktusa
Kasparov - 18-06-2007, 14:00

q.u powiedział
Q.U. napisał/a:
Skóry niedźwiedzia => sprzedaj w sklepie => zarób gold => oddaj świątyni. Prawie to samo... Choć w tym przypadku skóry dzika/niedźwiedzia często są kolekcjonowane przez graczy z wysokimi poziomami, więc ich wartość może być większa, niż tylko doładowanie atrybutu.

ale może nie każy chce tracic golda albo punkty ruchu . pomysl z ofiarami jest super jestem za.
Q.U. napisał/a:
I jeszcze wprowadzimy profesję 'grabarz' która będzie mogła nosić dwa ciała na raz? Raczej tego nie widzę.

jak to nie wiecje klas postaci przydało by sie w mfo

Lucypher - 18-06-2007, 19:11

Kasparov napisał/a:
jak to nie wiecje klas postaci przydało by sie w mfo


nie przesadzaj.. ludzie tyle tych specjalizacji wymyslili ze juz mam tego dosc..
a co do tematu to pomysl calkiem fajny z tymi ofiarami, ale luski tyranozaura raczej by do swiatyni nie byly oddawane gdyz sa one BARDZO cenne na targu w scythe i kurthus ;) bo sa bardzo zadko spotykane i ludzie miliony za nie daja ;p

Crypton - 18-06-2007, 23:07

Miliony powiadasz? :twisted: Tak więc dodawałoby wiecej do atrybutu i po klopocie... One sa tyle warte,poniewaz są potrzebne do questa. A takie skórki z niedźwiedzia? Jeszcze nikt nie wie do czego one będą a występują niezwykle rzadko. Być moze administracja planuje je zastosować w Khazz Warld ale nie wnikam. Mimo wszystko powinny dodawać najwięcej.
DeniM - 18-06-2007, 23:25

No pomysł nawt dobry. Mozna by było dac tyle atrybutu ile jest warty przedmit np skóra z dzika dawała by ok 0,002 atrybutu i tak w góre.






POZDRAWIAM! :!:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group