My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Projekt motywu dla MFO

Pitazboras - 29-11-2007, 20:44

Tak... Myślałem o tym. Niestety wątpię, żeby kod MFO był przygotowany na taką rewolucję.

Tak naprawdę wystarczyłby semantyczny kod i dostęp do indywidualnej edycji stylu CSS na przykład na podobnej zasadzie jak teraz są prezentacje... Niestety z tego co zobaczyłem w kodzie, gdy robiłem ten styl, to nie jest on stworzony do takich celów, po prostu przydałaby się jego gruntowna modernizacja... Patrząc po pracach nad MFO niestety nawet nie ma sensu prosić o to admina...

Tomi - 29-11-2007, 21:27

Tommy The Thunderer napisał/a:
no dobra, to teraz moje 3 grosze - robiłem kiedyś style do swoich stron ale niestety to jest mało optymalne. nie wiem, czy MF jest zrobione w modelu MVC czy po prostu wszystko jest <?php echo... i dalej. ale jeżeli jest to może można poprosić admina o udostępnienie szablonu, nawet jeżeli nie wszystkim to chociaż odpowiednim uprawnionym osobom i można przygotować przykładowe szablony strony. niektórym może sie to wydać dziwne, ale to jest naprawdę tak dobre rozwiązanie - a po drugie można wiele nieciekawych rzeczy ukryć. komuś nie pasuje że newsy zasłaniają logo? ok - wywalamy. ktoś chce mieć mf nie w kolumnie ale w 100x100% stronie - ne ma problemu - niech sobie okoduje szablon. admin powinien jedynie dodać możliwość zmiany katalogu parsowania szablonów przez gracza i voila!


Kod jest praktycznie w całości oddzielony od szablonów, więc byłoby to z grubsza możliwe. Wystarczyłoby dorobić mechanizm podmieniający skórkę podobnie jak w przypadku forum phpbb. Tyle teorii, a teraz życzę wytrwałości w urabianiu admina...

Pitazboras - 30-11-2007, 16:37

A jak się urabia admina? Kto się na tym zna najlepiej i ma w tym doświadczenie? <znaczące spojrzenie na Tomiego> g:>
Kactuzz - 30-11-2007, 17:44

Trzeba drążyć dziurę w brzuchu aż zmięknie :P
ADIHC1 - 30-11-2007, 17:47

kactuzz napisał/a:
Trzeba drążyć dziurę w brzuchu aż zmięknie :P

W jaki sposob, skoro Jacek prawie tu nie zaglada?
Przycisnac moze go tylko ktos, kto ma z nim kontakt
inny niz tylko PW na Forum ; >

mnietuniema - 01-12-2007, 10:50

Pitazboras napisał/a:
A jak się urabia admina? Kto się na tym zna najlepiej i ma w tym doświadczenie? <znaczące spojrzenie na Tomiego> g:>

no... jak ktoś już znacząco patrzy na Tomiego to niech to zrobi i drugi raz, bo niektóre tematy już gruba warstwa kurzu pokrywa... :cry:

JYN - 15-12-2007, 16:45

Używając tej skórki zobaczyłem kilka rzeczy które pasowało by poprawić. Chodź nie wiem czy to takie proste nie mając szablonu css'a z gry (czy jak tam się on dokładnie nazywa)

Podczas rozmów po kliknięciu na jakąś opcje (odpowiedź) pojawia się szare tło.


Podczas zapisu zmian w turniejach prywatnych (albo podczas otwierania zapisów - nie pamiętam już dokładnie) pojawia się taki komunikat:


I jeszcze jedna drobnostka. Jeśli sie ma kogoś w przyjaciołach (w dolnym lewym rogu) to nie widać kto jest on-line ponieważ wszyscy maja taki sam kolor.
__________________
Bawiąc się chwile z skórką Pitazboras'a i zrobiłem skórkę czarno-szara. Jak ktoś chce może zobaczyć ;] . Nie jest ona tak dobrze zrobiona jak ta Pita ale nie jest najgorzej ;)

Krzysiek - 28-12-2007, 21:32

Mała uwaga:

W Logach Gracza jak wchodzę na 'targ' to można by ramki zrobić co oddzielają każdą aukcje.Czytelniej by było.

jak wejdzie sie na taki adres dokładnie:
Kod:

s1.my-fantasy.net/forum


to motyw zaczyna działać dla forum :-D (ważne żeby wkleić to bez www) tylko SB nie działa...


nie wiem czy to efekt zmęczenia :shock: ale czas ochrony na tym niebieskim tle sie zlewa z czerwonym napisem (troche jaśniejszy czerwień by był lepszy)

Zeho - 23-03-2008, 17:59

fajne są te nowe
INSEKT - 26-03-2008, 09:15

CHętnie bym wypróbował, ale nie działa ten link. Nie da rady tego pobrać.

Tak to sie przedstawia

Pitazboras - 26-03-2008, 09:21

Przed chwilą sprawdziłem i u mnie wszystko się normalnie instaluje... Spróbuj zainstalować jeszcze raz.
JYN - 26-03-2008, 10:25

Pitazboras, Twój styl teraz nie działa, bo w kodzie masz s1, s2, s3, s4, a powinno być w1, w2, w3, w4.
I po instalacji skryptu MFO nie wczytuje go bo ma inny adres.

Zeho - 27-03-2008, 18:58

Fajne a mam pytanie to ten post jest do nowego uptade??
Avenhil - 27-03-2008, 21:02

http://userstyles.org/styles/6015

Powinno działać.

Kowicek - 27-03-2008, 23:19

Witam. Cos mnie skłoniło by zrobić logo i wydaje mi się, że nie najgorsze mi wyszło. Jesli są jakieś zastrzeżenia bądź jakieś propozycje co do mojego projektu proszę o kontakt na gg 1734390. Oto link:

http://img155.imageshack....86/logo1sp2.jpg


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group