My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Spam

vanitas - 28-10-2007, 15:12
Temat postu: Spam
Chciałabym zaproponowac jakies ograniczenie wprowadzania tekstu na chat...Poniewaz 1 osoba spamuje caly chat np jakas aukcja i non stop wkleja i wkleja...Wiec mam taka propozycje zeby to w jakis sposob ograniczyc.Dziekuje
Crypton - 28-10-2007, 15:14

W jaki sposób chcesz to ograniczyć?
Masz na myśli możliwość wysłania maxymalnie
iluśtam wiadomości przykładowo na minutę?

vanitas - 28-10-2007, 15:16

Dokladnie tak, lub ograniczyc ilosc wysylanych takich samych wiadomosci wraz z ograniczeniem czasowym
~Fret~ - 28-10-2007, 16:33

Jeżeli ktoś tak Spamuje klikasz guzik [GM] i reportujesz dziada ;]
Crypton - 28-10-2007, 17:58

Fretka napisał/a:
Jeżeli ktoś tak Spamuje klikasz guzik [GM] i reportujesz dziada ;]

Zanim zostanie zbanowany, zdąży "zagłuszyć" cały chat na
długi okres czasu (jeśli jest dość uparty)

Fanatyko - 28-10-2007, 18:40

No to dodać przycisk przy tym waszym cudownym przycisku "Kapuś"
Który nazwalibyście sobie jak se chcecie.. a chodzi mi tylko o jego zadanie..
"Nie pokazuj wiadomości od tego gracza" - (przycisk przy wypowiedzi danego Usera)

Shark - 31-10-2007, 15:28

A ja powiem tak.Wiem z własnego doświadczenia,że jeśli wyśle się dość dużo wiadomości naraz to wyświetla ci się "Nie możesz wysyłać wiadomości przez np.17 sekund." I to nie był żaden ban na czat g:D>
cochiloco - 31-10-2007, 15:47

Shark napisał/a:
A ja powiem tak.Wiem z własnego doświadczenia,że jeśli wyśle się dość dużo wiadomości naraz to wyświetla ci się "Nie możesz wysyłać wiadomości przez np.17 sekund." I to nie był żaden ban na czat g:D>

te rozwiazanie co proponujesz jest do bani
co by bylo gdy szybko piszesz i chcesz sobie z kims pogadac??

ta propozycja jest według mnie bardziej sensowna -> https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=16096

@DOWN
sory Shark niedoczytałem

Shark - 31-10-2007, 16:36

cOcHiLoCo ja nic nie proponowałem.Po prostu kilka razy spotkałem się z takim czymś na MF.
Właśnie dlatego,że za szybko pisałem.

~Fret~ - 01-11-2007, 08:50

Przemyślałem sprawe ;) Można było by wprowadzić ograniczenie wysyłania wiadomości co 10 Sekund...Zatrzymało by to w pewnym sensie Spam ;) Można było by też wprowadzić takie coś że każda wiadomości Musiała by się od siebie różnić (Jeżeli taka na czacie już się znajduje)

Tyle ode mnie ; >

Shark - 01-11-2007, 10:28

Nie za bardzo rozumiem :neutral:
Jak gracz XX pyta sie :"Solo?",a gracz XXX pyta sie kogoś innego :"Solo?" to wtedy jedna wiadomość nie wysyła się?Lepsze by było,że jakby 5 naszych wiadomości zapełniło czat wtedy sie robi ta blokada 10 sekundowa.Ja kilka razy tak dużo napisałem,że ta blokada zwiększyła mi się do 3 minut :roll:

Q.U. - 01-11-2007, 11:10

Cytat:
Można było by też wprowadzić takie coś że każda wiadomości Musiała by się od siebie różnić


Wtedy będą pisać
"Solo?"
"Solo??"
"Solo?.."
"Solo??..."
itd.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group