My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Zarządzanie pojedynkami

koshiba - 06-11-2007, 19:07

Fajne, ale.... jeśli mag walczy z wojem bez ograniczenia tur i go nie deednie przed końcem many to oczywiste jest, że tą walkę wygra woj. Więc to troszkę pod wojów by było. Ale ogólnie super przemyślany pomysł.
Kactuzz - 06-11-2007, 19:34

koshiba napisał/a:
Fajne, ale.... jeśli mag walczy z wojem bez ograniczenia tur i go nie deednie przed końcem many to oczywiste jest, że tą walkę wygra woj. Więc to troszkę pod wojów by było. Ale ogólnie super przemyślany pomysł.

A czy ktoś każe magom walczyć z wojami bez ograniczenia tur? ><

koshiba - 06-11-2007, 19:44

No w sumie racja. Ale dzięki temu tworzyły by się przekręty. A Ci uważali by, że to jest legalne :P
Diono - 06-11-2007, 20:25

przydaloby sie to jak najszybciej wprowadzic. Bo z ograniczeniem tur jest troche glupio wiadomo ze jak 3 razy zawalczymy z tym samym gosciem i 3 razy bedzie remis to po co walczyc 4 raz> jezeliby to wprowdzic to niewiadomo kto by wygral. DObry pomysl
Shock - 07-11-2007, 17:34

pomysł świetny nic dodac nic ująć jestem całym sobą na ZA
`Patryk - 08-11-2007, 19:32

:) Pomysl dobrze przemyslony jak i wykonany graficzny :)
duzo graczy (czyt. anty) czesto wysyla duzo pw i pojow bo niby chca zbic rank/exp bo cost tam zle dali i tak sie moze zdarzyc , ze bedziemy chcieli kliknac na nie a nie daj Boże , ze reka nam drgnie i pojdzie na tak. To wtedy sie troche straci no , ale dobry gracz moglby to odrobic a dla slabszego to by bylo trudniej wiec pomysl bardzo dobry
za

Squirrel - 28-11-2007, 21:20

Fajny pomysł, szczególnie podoba mi się ograniczenie lvlowe (to pewnie przydało by sie graczom którzy mają wyskie pozycje w rankingach - na pewno dostają dziesiątki pojów od różnych noobków z 1 lvl) i możliwość blokowania poszczególnych graczy.
Bart - 29-11-2007, 15:35

Jak już kac na jakiśpomysł wpadnie to kłaniać się :mrgreen: . Nic dodać nic ująć gdyż wszystko dokładnie opisał. Dobrze by było gdyby zostało to wprowadzone w świat mfo... Oczywiście na TAK
llludek - 29-11-2007, 17:40

jestem w 100% na tak, co tu dużo mówic, dobry pomysł. mam nadzieje ze admin doda go do listy TODO
Winix - 29-11-2007, 21:46

Ja jestem na TAK, na pewno się przyda. Jak już mówił mój przedmówca i przed przedmówca to tylko kłaniać się i dodać ten pomysł na listę TODO.
Tomi - 08-12-2007, 23:36

nieźle zaprezentowane i pomyślane. Wpisuję na taką prywatną listę -poczekalnię
Wariatos - 08-12-2007, 23:52

Bardzo dobry pomysł . Najbardziej podoba mi sie blokada resetu i awansu i brak ograniczenia tur . Dzięki temu pierwszemu nie będziemy musieli czekać do np. 19.59 na przyjęcie poja , kiedy chcemy walczyć z kimś dobrym, a boimy się że jegomość nabije lewel.
To drugie tez jest good bo często jest tak że walczysz z kimś i remis remis remis.......
i kolo Ci wpiera że to on jest lepszy ...
Dzięki temu wreszcie się przekonamy

100 % na tak

karbon38 - 22-12-2007, 16:36

Mi też się podoba a szczegulnie podobać się będzie dużym lvl ponieważ dużo osub wysyła 1 w doświadczeni wiele pojów o nic.
graci - 27-01-2008, 13:55

Naprawdę bardzo dobry pomysł. Powinien być wprowadzony od zaraz ;)
Kubi - 27-01-2008, 18:51

Hej dobry pomysł, nie podoba mi się on aż tak bardzo, ale jest fajny.

P.S.

Bardzo się wam podoba? przedmówcą dlatego żę tomiemu się podoba, tak myślę.

Upominam ... nie spamuj więcej. /Crypton


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group