My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Propozycja zmiany wyglądu "Profilu"

Anonymous - 23-12-2007, 16:10
Temat postu: Propozycja zmiany wyglądu "Profilu"
Wszystko jest widoczne na screenie:


Dodam tylko, że kolory, czconka i ogólny wygląd będzie oczywiście w stylu MFO.

cochiloco - 23-12-2007, 16:13

przyzwyczailem sie do starego wygladu profili
ale taka zmiana nie zaszkodzi
walki wygrane/przegrane i remisy w tabelce ladniej wygladaja i jest napisana lokacja w jakiej gracz sie znajduje

nie obrazil bym sie gdyby weszlo :P

Kactuzz - 23-12-2007, 16:14

Hmmm mnie się podoba.
Tzn jak zostanie tak jak jest to nie będę płakać, aczkolwiek ten styl bardziej mi odpowiada ;]

Bart - 23-12-2007, 16:20

Mnie też się podoba. Przejrzyściej i mniej by zajmował ;) . Chociaż to nie ma znaczenia. Najbardziej podobający mi się dodatek do profilu to jest dodanie hipka. Hehe, będziemy wiedzieli jak jest ubrana ofiara na mapie :twisted:
v_PoGrOmCa_v - 23-12-2007, 18:27

Pieknie , ładne tak jak akta jakieś :>

Myślę , ze to powinno wejść:)

Jak najbardziej za. Nie mam ŻADNYCH zastrzeżen(!)

Sosna - 23-12-2007, 18:30

Ja się już do starego przyzwyczaiłem i zmian w tym zakresie nie za bardzo widzę za potrzebne, jednak wolałbym zobaczyć to najpierw w kolorach zanim wydam ostateczny werdykt, w każdym razie to jakaś alternatywa dla starego wyglądu.
(Jednak mały błąd uchwyciłem, w stoczonych walkach nie są brane po uwagę remisy)

nati x - 24-12-2007, 01:20

MI to nie przeszkadza jesli sie zmieni bdzie ok jak sie nie zmieni to nic wielkiego sie nie stanie :-) :mrgreen: Na TAK
iwaiwa - 24-12-2007, 09:37

fajnie wyglada.
jestem na TAK

Anonymous - 24-12-2007, 10:02

Cytat:
(Jednak mały błąd uchwyciłem, w stoczonych walkach nie są brane po uwagę remisy)

Wiem, ale to nie problem dorobić.
Dodam co zostało dodane w stosunku do tego co jest teraz:
- "ludek" gracz na mapie
- ostatnie logowanie i ile dni temu
- ranking punkty (pisze, a nie trzeba wskazać kursorem ranking)
- pozycja - nazwa lokacji

cochiloco - 24-12-2007, 10:09

jeszcze przydalo by sie wcisnac tam gdzies medale
bo chyba o tym zapomniales

to ze pkt rankingowwe sa wypisane obok rankingu podoba mi sie bo np jak dostane wiadomosc z gg i jej nie otworze to gdy najade na ranking to nie wyskakuje mi pole z pkt rankingowymi tak samo jest z lokacja

JYN - 25-12-2007, 15:32

Pomysł bardzo fajny bo zmieni wygląd gry :]
Co bym dodał tam jak jest drużyna mogła by być jeszcze jej cała nazwa ;] nie zaszkodziło by.
cOcHiLoCo napisał/a:
jeszcze przydalo by sie wcisnac tam gdzies medale
bo chyba o tym zapomniales...

No faktycznie chyba MapY zapomniał o nich :P ale to nie problem dorobić rubryczkę medale np. między Ranking, a Pozycja.

A tak poza tematem jak już by było napisane ile dni temu ktoś był ostatnio aktywny to można by było w szukajce dorobić jakieś polecenie do wyszukiwania po ostatniej aktywacji. (Znaczy wyszukaj graczy aktywnych w ciągu ostatnich x dni).

Ogólnie pomysł jak najbardziej na tak :)

Powerman94 - 25-12-2007, 15:34

Według mnie medale mogłyby być tak jak są czyli pod avkiem.
Pomysł bardzo fajny, przyda się ilość punktów bez najeżdżania myszką na pozycje (jak ktoś gra na laptopie to czasem jest to trochę uciążliwe)

NooB StaaT - 25-12-2007, 17:57

Nie podoba mi sie ta propozycja jestem zadowolony z obecnego profilu i nieuwazam zeby profil ulegał zmianie ... proponuje skupić się na innych czynikach dotyczące gry kture nalerzy poprawić albo udoskonalić np zmienić wygląd mapy na nowy troche mi sie juz znudził ale to tylko moje zdanie :P
llludek - 25-12-2007, 20:20

mozna zmienić ale nie jest to jakiś priorytet, lepiej zająć sie innymi rzeczami na TODO
50/50

Dearod - 25-12-2007, 21:52

Uważam że ta zmiana niekoniecznie wszystkich ucieszy. Gracze raczej już się przyzwyczaili do obecnego wyglądu, są ważniejsze sprawy na liście TODO. No ale cóż, jeśli komuś zachce się to zrobić to proszę bardzo. Dla mnie osobiście bez różnicy. Mi się stary wygląd podoba i przyzwyczaiłem się do niego.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group