My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Propozycja zmiany wyglądu "Profilu"

BartiX1996 - 27-12-2007, 17:37

Dla mnie spoko :wink:
Yondaime - 27-12-2007, 21:33

Też się już przyzwyczaiłem do starego ekranu profilu, no ale trochę innowacji nikomu nie zaszkodzi. W gruncie rzeczy wszystkie te informacje, które dodałeś można się, dosyć szybko, dowiedzieć w inny sposób, no ale czemu nie. Kolejny drobiazg ale jestem na tak
Zyga - 27-12-2007, 22:04

Proponowalem kiedyś -> patrz TODO

Cytat:
• Zmiana profilu, widoczny najwyższy ranking i największa ilość punktów rankingowych. Szczegółowy wykaz trzech najważniejszych dziedzin ranku("ranking", złoto, exp ; tak jak w logach)).


był kiedyś temat -> https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=13046 (ale jak widac zostal usuniety wraz ze screenem)

Ja bym do tego jeszcze dodał tak jak jest napisane na TODO i bedzie dobrze.

Tomi w tamtym (usunietym) temacie wyjatkowo sie wypowiedział, mówiąc ze jest to możliwe do wprowadzenia w dość szybkim czasie.
Ciekawe tylko w jak szybkim :P

Anonymous - 27-12-2007, 22:10

Zyga napisał/a:
Ciekawe tylko w jak szybkim


Pewnie w tak szybkim, jakim są wprowadzane inne rzeczy z listy TODO ;)

Zyga - 27-12-2007, 22:13

Nie chce zapeszać... ale coś czuję że, albo nigdy, albo ja tego nie dożyje :D
llludek - 27-12-2007, 22:26

też mi się nie wydaję, żeby to przeszło, a jak już, to długo poczekamy, bo są ważniejsze rzeczy do zrobienia w MF.
btw, zyga, jak tam twoje przekręty na s3?

Catwoman - 27-12-2007, 22:29

Jak dla mnie dość ciekawy pomysł. Jestem na TAK zawsze można wprowadzić coś nowego.
Blondi - 27-12-2007, 22:33

Ja bym zostawił takie jakie jest, lepiej sie czym innym zajmijcie...
Phantom - 29-12-2007, 19:47

Ja proponuję po prostu dodać te opcję do aktualnego stylu profilu i po problemie :)
Tak od siebie to bardziej pasuję mi aktualny wygląd.

ADIHC1 - 29-12-2007, 20:01

Z tego co widzę, to zmiany są kosmetyczne (plus dodatkowa, niewielka funkcjonalność).
Chyba niczego nie przegapiłem. Wiadomo, jak ktoś się do czegoś przyzwyczai, to ciężko
jest go przekonać do zmiany. Tak też jest ze mną. Więc za dodaniem tej funkcjonalności
do obecnego profilu, tak. Wymiany całego na nowy - nie bardzo..

H4nteR - 29-12-2007, 20:38

Spoko ta zmiana ale , :roll: ja wole stary wygląd może dlatego że już 2 lata gram na starym wyglądzie profilu . ale raczej sie przyzwyczaję do wyglądu nowego wiec jestem Hm raczej za tak,
Corso - 29-12-2007, 20:49

Łeee bzydkie g:<

Nie podoba mi sie. Zbyt "tabelkowe" g:>

Na Nie

Angel of War - 29-12-2007, 21:32

Tak sobie tylko myśle po co to? Zgadzam się z Zygą, my tego raczej nie dożyjemy (Ty napewno nie ja jeszcze nie wiem jeszcze młody jestem :> ) Szkoda zawracać głowy Panu Jackowi takimi błahostkami. Myśle że bardziej by się przydał jakiś fajny dodatek, update jakić taki inny, ciekawszy zamiast takich zmian kosmetycznych.
Pozdrawiam :)

ADIHC1 - 30-12-2007, 02:50

Angel of War napisał/a:
Szkoda zawracać głowy Panu Jackowi takimi błahostkami.

Tu nie do końca chodzi o Jacka (Admina). Modyfikacja zapewne nie jest czasochłonna.
Problem w tym czy my na pewno tego chcemy. A nawet gdyby, to spójrzcie na TODO -
tam są ważniejsze rzeczy do wprowadzenia, które wcale więcej czasu nie zajmą
(zakładając, że Jacek zna sie na tym co robi, a zapewne tak jest).

DTM - 05-01-2008, 13:12

Mapy:

PO CO :?:

Niech będzie tak jak jest Amen


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group