My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Komunikat przy atakowaniu niższych od siebie lvl graczy,

Phantom - 06-02-2008, 18:32
Temat postu: Komunikat przy atakowaniu niższych od siebie lvl graczy,
Przydatna opcja, która uchroni nas przed przypadkowymi atakami niższych od siebie lvl graczy.

Uważam, że najlepszym pomysłem byłoby wprowadzenie komunikatu ... już wyjaśniam.

:arrow: Atakujemy gracza niższego od siebie poziomem (Naciskając przycisk [1vs1])
Normalnie rozpoczyna się walka, ale z moją propozycją wyskoczył by komunikat.
Cytat:
Właśnie chcesz zaatakować gracza niższego od siebie poziomem!
[Atakuj] [Anuluj]


Często atakujemy takiego gracza po przez nieuwagę bądź lagi ... ten sposób uchroni nas od niechcących zdobywanych czach.

ADIHC1 - 06-02-2008, 18:37

Już widzę te narzekanie rankingowych czaszek - "Nie zdążyłem ubić (niższego lv),
bo zanim kliknąłem w potwierdzenie, to zszedł z pola.".. Wprowadzać od zaraz ]; >

Phantom - 06-02-2008, 18:44

Cytat:
Już widzę te narzekanie rankingowych czaszek - "Nie zdążyłem ubić (niższego lv),
bo zanim kliknąłem w potwierdzenie, to zszedł z pola.".. Wprowadzać od zaraz ]; >

Mamy zamiar udoskonalać grę normalnie grającym graczom by grało się im lepiej a nie (jak wy to mówicie) umilać granie noobom przez, których dużo graczy kończy z grą.
W ogóle to nie powinno być medali, za niesprawiedliwe ataki czy śmierci ? gdzie takie rozdają ? - uważam, że nigdzie...
Nawet jako rycerz nie dostajesz medalu, za zabijanie słabszych ... chyba, że medalem w łeb g:(\

ADIHC1 - 06-02-2008, 18:57

Marcin napisał/a:
Nawet jako rycerz nie dostajesz medalu, za zabijanie słabszych

Ja wciąż nie wiem dlaczego wciąż istnieją medale za negatywne czyny (nie ma to jak ich
nagradzać i motywować do dalszego wyścigu szczurów). Ale ponoć Jacek się uparł i dlatego
te medale wciąż są..

Także dobrze byłoby wprowadzenie ostrzeżenia przed atakiem niższego poziomem gracza.

Soft - 06-02-2008, 19:01

Ale koś to kiedyś proponował...

Można by dodać do tego komunikatu, że atak na niższy lv. może spowodować dostanie czaszki i odsyłacz z wytłumaczeniem :)

Phantom - 06-02-2008, 19:05

Soft napisał/a:
Można by dodać do tego komunikatu, że atak na niższy lv. może spowodować dostanie czaszki i odsyłacz z wytłumaczeniem :)


Komunikat wyglądałby podobnie do komunikatu przy ataku 1vsT (gdzie ty jesteś atakujący team) .
I ma nas uchronić (jakbyś czytał) przed niechcącym zaatakowaniem niższego gracza od siebie lvl poprzez lag, bądź nieuwagę.

JYN - 06-02-2008, 19:16

Tak jak to napisałem tutaj :)
JYN napisał/a:
no no Marcin piękna propozycja ;] bardzo mi się podoba -> ale to chyba lepiej by było w osobnym temacie utworzyć :)
Podoba mi się z 2 prostych powodów:
1) przy atakowaniu niższych po prostu wyskakuje komunikat -> i to jest fajne
2) zawsze tam jakieś utrudnienie dla czach bo muszą zawsze kliknąć jeszcze na 'atakuj' a w tym czasie już je ktoś sciągnie ;]

Oczywiście na tak i jak najszybciej wprowadzić ;]

Crypton - 06-02-2008, 19:52

Propozycja już padła kiedyś, ale po temacie nie ma ani śladu ...
Dodaję do 'propozycji wartych uwagi'

Pjanoo - 29-12-2008, 11:53

ja niebij low lvl :!: :-)
Kamaize - 29-12-2008, 11:55

zobacz kiedy był ostatni post...
KosBin - 16-02-2009, 15:52

ja tam wole czache zamiast takiego czegoś ...
Alask - 18-02-2009, 21:39

Najlepiej to by było jak tak :

Niższy lvl od siebie bez czachy : Ostrzeżenie o Ataku
Niższy lvl od siebie z czachą : Atak bez ostrzeżenia xD

Scyzroyk - 19-02-2009, 21:35

nie wiem dlaczego gm się tym nie zajmą
Mortifer - 20-02-2009, 15:25

Alask napisał/a:
Najlepiej to by było jak tak :

Niższy lvl od siebie bez czachy : Ostrzeżenie o Ataku
Niższy lvl od siebie z czachą : Atak bez ostrzeżenia xD


Moim zdaniem za każdym razem powinno się tak wyświetlać.. tak samo jak z drużynami..

Alurab - 20-02-2009, 16:10

Moża tak. Propozycja była już dawno, dawno temu, ale jak widać nikt jej nie wprowadził przez tyle czasu :) Więc nie ma po co wygrzebywać starych tematów..

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group