My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - TURNIEJe - start i zakończnie zapisów.

zzibi2 - 06-03-2008, 09:22
Temat postu: TURNIEJe - start i zakończnie zapisów.
Przydałby sie stały dzień rozpoczęcia zapisów i zakończenia.
Nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi i nie można sie dobrze przygotować, niektórzy gracze też nie zdążają sie zapisać, bo raz zapisy kończą się o 23:59 a raz o 22:30..

Ponoć to wszystko związane z turniejami jest robione ręcznie - przydałaby sie automatyzacja ze stałym dniem (i godziną) rozpoczęcia i zakończenia zapisów..


Rozmowa na forum

JYN - 06-03-2008, 12:38

Rzecz jasna że takie zautomatyzowanie by się przydało :)
bo to naprawdę denerwujące że turnieje rozpoczynają się w różnych godzinach.

Może być jednak problem z tym że w każdym turnieju jest ustalane czy dołączenie ma być za MF-y czy za free,
bo to trzeba zmieniać ręcznie co turniej (wedle założeń Admina)

PS: Trochę nie w tym dziale co trzeba to umieściłeś ;p powinieneś umieścić tutaj :)

Przeniosę // Marcin

Wilu - 06-03-2008, 13:19

No fakt ,powinna być dokładna data .Bo ludzie mogli by się lepiej przygotować.A nie na dwa dni przed turniejem się dowiadujemy że będzie turniej,co ogranicza nasze szanse na dobre przygotowanie się do turnieju(mówię tu o dokupieniu eq,mixów itp.)
Sax - 06-03-2008, 16:06

prawda niech bedzie tez przy dniu o ktrje godzineie koncza sie zapisy przeciez to nie jest tak wielki problem
zzibi2 - 06-03-2008, 19:27

JYN napisał/a:
Może być jednak problem z tym że w każdym turnieju jest ustalane czy dołączenie ma być za MF-y czy za free,
bo to trzeba zmieniać ręcznie co turniej (wedle założeń Admina)


Ja tu nie widzę żadnego problemu, automat i jedna zmienna którą ADMIN może zmieniać w zależności czy planuje nowy turniej płatny czy nie.. Zawsze przed rozpoczęciem może sobie automat dostosować..
Jestem zdania, że każdemu by to pomogło a dużo w tym pracy nie widze.

Bolek - 09-03-2008, 11:41

jestem ZA :!: poniewaz dolaczam do turnieju 2 tygodnie mija ok ide do sklepu doladowuje konto patrze turniej sie zaczął kur... czekac tydzien zeby resa robic
KokSiK - 09-03-2008, 13:16

JYN napisał/a:

PS: Trochę nie w tym dziale co trzeba to umieściłeś ;p powinieneś umieścić tutaj :)


przecież napisał w propozycje :)

przydało, by się to, przynajmniej w turniejach organizowanych przez mfo.
a jak to by nie weszło to, admin mógłby pisać o której mniej więcej rozpocznie turniej ...

Legolass - 09-03-2008, 15:44

Dla mnie każdy turniej publiczny powinien rozpoczynać się 1 każdego miesiąca,
1000 - 09-03-2008, 17:57

Legolass napisał/a:
Dla mnie każdy turniej publiczny powinien rozpoczynać się 1 każdego miesiąca,


mogłoby być ale każdy przyzwyczaił się że turniej od game mastera zaczyna się mniej więcej w środku miesiąca więc bardziej by mi pasował 15 :) a propozycja dobra można ją wprowadzić

Shakira - 10-03-2008, 18:55
Temat postu: Re: TURNIEJe - start i zakończnie zapisów.
zzibi2 napisał/a:
Przydałby sie stały dzień rozpoczęcia zapisów i zakończenia.
Nigdy nie wiadomo kiedy to nastąpi i nie można sie dobrze przygotować, niektórzy gracze też nie zdążają sie zapisać, bo raz zapisy kończą się o 23:59 a raz o 22:30..

Ponoć to wszystko związane z turniejami jest robione ręcznie - przydałaby sie automatyzacja ze stałym dniem (i godziną) rozpoczęcia i zakończenia zapisów..


Rozmowa na forum


Jeśli się zapisujesz do turnieju to jest twój problem i powinienes sie pilnować jesli chcesz w nim uczestniczyć ... g:o


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group