My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - LM

v_PoGrOmCa_v - 30-04-2008, 16:12

Huh^^

Widzę, że ostrą pogawędkę tutaj stworzyliście g:zla .

Osobiście wolę aby CFC pokonał LFC^^.

Liczę po prostu na dobry mecz; ] , który dostarczyłby mi rozrywki^^
Liczę, ze wpadnie więcej niż jedna bramka i, że nie będzie ona samobójcza^_-

btw.

Wyniki :

CFC - LFC 4:2 ( to byłby wymarzony mecz; ])
CFC - ManU 2:3 ( także byłoby sporo emocji )

Conrado - 30-04-2008, 16:25

Ja stawiam na ManU g;) najlepszy klub po realu g:P

Lag napisał/a:
Pamiętacie 8-0 z bestikasem ? albo 4-2 z Arsenalem, albo 2-0 z Interem


A MU 7-1 z Romą ;)

a finał stawiam, że będzie ManU - Chelsea g:D i oczywiście wygra ManU gD>

MichuL - 30-04-2008, 16:47

Wygra ManUtd, w lidze sobie odpuścili a chelsea musiało cisnąć do końca... (i tak im się nie udało g:> ) jednakże Liverpool w lidze mógł sobie całkiem odpuścić i postawić tylko na LM, jeśli przejdą do finału, będzie srogo g:) aczkolwiek Chelsea będzie chciało zemścić się za Premiership g:)
Aldarion - 30-04-2008, 17:33

ManU po opadnięciu Milanu a później także Arsenalu jest moim faworytem...
Wczoraj na nim zarobiłem 8 zeta i mam nadzieję, że w finale też mnie nie zawiodą :)

Dzisiaj moim typem jest chelsea - obydwie drużyny trzymają ostatnio poziom, a to, że chelsea gra u siebie...

playcz - 30-04-2008, 17:36

Kto zdobędzie Puchar CL??
Chelsea
16%
16% [ 3 ]
Man U
66%
66% [ 12 ]
Liverpool
16%
16% [ 3 ]

egh tylko 3 na 18 osób mają racje ^^
hahahah i tak wygra CFC :!: Potęga futbolu w dzisiejszych czasach ;)

Aldarion - 30-04-2008, 17:39

playcz napisał/a:
Kto zdobędzie Puchar CL??
Chelsea
16%
16% [ 3 ]
Man U
66%
66% [ 12 ]
Liverpool
16%
16% [ 3 ]

egh tylko 3 na 18 osób mają racje ^^
hahahah i tak wygra CFC :!: Potęga futbolu w dzisiejszych czasach ;)



Chyba KFC i nie Ligę Mistrzów, tylko konkurs na najlepszą restaurację fast-foodową :P

Lag - 30-04-2008, 17:40

Prawda jest taka, że Liverpool w większości meczów strzelał gole na wyjeździe :>
TheQuestion - 30-04-2008, 18:55

Scenariusz jest tylko jeden... Dzisiaj wygrywa Chelsea, a w finale po ciężkim boju wygrywa ManU. Prawdę powiedziawszy kibicuję Chelsea tylko dlatego, że nie na widzę The Reeds :] a z dwojga złego w finale wolę Manchester :P
Wilu - 30-04-2008, 20:10

Prawda jest taka że żaden z tych klubów nie jest potęgą w dzisiejszych czasach.
MichuL - 30-04-2008, 21:12

Za parę lat angielskie kluby będą gromić każdego, oprócz kilku wyjątków z kontynentu, chyba, że prywaciarze zaczną inwestować grubszą forsę w kluby w reszcie Europy g:) ale koniec OT, gadajmy o LM g:)
Aldarion - 30-04-2008, 21:47

Wilu napisał/a:
Prawda jest taka że żaden z tych klubów nie jest potęgą w dzisiejszych czasach.


A według ciebie, to jakie kluby są potęgą?
Dla mnie światowa czołówka (oczywiście, w dużym uproszczeniu - przecież każdy wie, że Stalówka wszystkich rozjedzie!) to: Milan, Inter, Barca, Real, MenU, Arsenal, Chelsea, Live.

Choć z drużyn tych możemy odrzucić Milan, bo oni chcą chyba zdobyć tytuł klubu o największej średniej wiekowej. Śmiało mogę też stwierdzić, że ostatnio to barca z wisłą by miała problemy.

Conrado - 01-05-2008, 09:30

No tak liverpool już odpadł, finał ManU vs Chelsea g;) jeśli manchester wygra to bedzie po mojej myśli choć coraz bardziej zaczyna mi się podobać chelsea gD>

Finał bedzie ciekawy myślę, że bedzie 2:2 i dogrywka nic i mecz zakończy się karnymi w których wygra ManU :!: :twisted:

Lag - 01-05-2008, 09:41

Eh... A jednak... Jednak ja myśle, że gdyby sędzia był bardziej dokładny mecz zakończyłby się innym wynikiem:
-Przy 1 golu dla Chelsea był spalony
-W dogrywce Hyypia był kopnięty 85,5 razy, a sędzia nie podyktował karnego.

cieszę się że kibicuje takiemu klubowi który potrafi grać do końca i się nie poddaje

playcz - 01-05-2008, 11:30

jaha moja Chelsea jest w finale, chodź mecz, tak jak większość wymagała był zacięty ;) brr teraz tylko w finale rozwalić manu, tak jak kilka dni temu (2-1). Rozwalić 5 V '08 newcastle i jeszcze jakiś tam klub, manu jakiś tam mecz przegra, i CFC ma jeszcze puchar ligi angielskiej.

ps. Jeżeli jakiś mod ma taką możliwość, prosiłbym, aby zablokował możliwość głosowania na LFC ;)

Mokka - 01-05-2008, 15:41

Ja osobiście kibicuje na ManU bo Chelsea gdyby nie Drogba to by była marnym pyłem...
Lag
Przy tym golu byl co prawda spalony ale dotknąl jakiś z graczy z Liverpoolu.
A co do Hyppii to się zgadzam :twisted:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group