My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Teaser I/II - Nowe lokacje i potwory

[Ex-GM] Shell - 20-07-2008, 09:34

Mapy sobie jaja z was robi :lol:
Sorandor - 20-07-2008, 09:38

[Ex-GM] Shell napisał/a:
Mapy sobie jaja z was robi :lol:


Tak myślałem ale dokładnie sami się przekonamy gdy aktualizację wprowadzą :P

Volion - 20-07-2008, 10:17

Val Gaav napisał/a:
można użyć 100 mix każdego rodzaju podczas walki z bossem tak że już nie będzie walk które trwają po 2 h


czy te ograniczenie także dotyczy dotychczasowych bosów np. Shive ? Czy teraz gracz który będzie walczył z Shivą też będzie miał to ograniczenie 100 miksów ?

pozdro

ADIHC1 - 20-07-2008, 10:24

SaKe napisał/a:
wezcie Mapy wam cos powie a wy odrazu :p ile razy wchodzil na forum/gre i mowil "jutro uptade" a polowa mu wierzyla...lol ;p

Coś pokręciłeś - MapY nigdy nie mówił "jutro update" tylko "w niedzielę update" ; >
Volion napisał/a:
czy te ograniczenie także dotyczy dotychczasowych bosów np. Shive ? Czy teraz gracz który będzie walczył z Shivą też będzie miał to ograniczenie 100 miksów ?

Tak, to tyczy się wszystkich bossów.

SaKe - 20-07-2008, 10:40

[quote="ADIHC1"]
SaKe napisał/a:
wezcie Mapy wam cos powie a wy odrazu :p ile razy wchodzil na forum/gre i mowil "jutro uptade" a polowa mu wierzyla...lol ;p

Coś pokręciłeś - MapY nigdy nie mówił "jutro update" tylko "w niedzielę update" ; >


no tak :P
ale wkrecac lubi :P

co do uptade'a mam nadzieje,ze w koncu dostane jakas dobra zbroje,a nie jak zwykle najslabszy miecz czy jakies inne g... (chcialem spartanska zbroje dostac,to dostalem miecz,chcialem anielska szate,to dostalem sandaly...)

Soft - 20-07-2008, 10:43

SaKe napisał/a:
(chcialem spartanska zbroje dostac,to dostalem miecz,chcialem anielska szate,to dostalem sandaly...)

A wiesz co ja chce? :>

A nie lepiej zrobić do 200mixów? Albo przynajmniej do 150?

KokSiK - 20-07-2008, 10:48

Cytat:
A nie lepiej zrobić do 200mixów? Albo przynajmniej do 150?


A co ci 100 przeszkadza ? :|
Niech będzie trudniej ...

ADIHC1 - 20-07-2008, 10:55

Jeszcze nie graliście, a już marudzicie..
Soft - 20-07-2008, 10:55

KokSiK napisał/a:
A co ci 100 przeszkadza ? :|
Niech będzie trudniej ...

Ja jestem magiem, więc w trudnych sytuacjach i z dobrym speedem mogę używać leczenia ;] Ja się o Was troszczę! XD

SaKe - 20-07-2008, 10:57

wg mnie pomysl z ograniczeniem jest troche dziwny...no niby nie bedzie dlugich walk-trzeba bedzie miec odpowiednie staty+eq zeby szybko pokonac danego bossa...ale szkoda takich,ktorzy chcieli pokonac np duchy gothar szybciej,zeby moc zdobyc lepsze eq...no trudno sie mowi
Sax - 20-07-2008, 11:09

To jest bardzo dobre rozwiazanie !! Ludzie etraz nie ebda konczyli gry w MF'a na 140 i czekali na koljenego UPka tylko aby pokonac bossów beda musieli troche powbijac lvl i bedzie ciasniej w czolowce :)
Sorandor - 20-07-2008, 11:16

Sax napisał/a:
To jest bardzo dobre rozwiazanie !! Ludzie etraz nie ebda konczyli gry w MF'a na 140 i czekali na koljenego UPka tylko aby pokonac bossów beda musieli troche powbijac lvl i bedzie ciasniej w czolowce :)


Zgadzam się teraz walki będą dużo ciekawsze i trudniejsze :twisted:

Wilu - 20-07-2008, 11:33

No może to i lepiej ,no bo czekaliśmy rok na up'a i zapewne bez tego utrudnienia ,przejście całego zajęło by nam kilka dni (mówi tu o 160-180 + ) ,a tak nie będziemy musieli się nudzić zapewne około roku, aby doczekać się następnej aktualizacji.
Qoqoq - 20-07-2008, 11:44

No to na których lvlach będzie się zabijało duchy? Servantesa? Robotnika?
jak dla mnie to jest bez sensu, tak jak ktoś wcześniej napisał, że teraz będzie się nabijać lvl dłużej niż będzie zabijać te bossy. Mam nadziej, że to był tylko żart, bo inaczej napewno dużo osób skończy z grą w mfo.

DirXo - 20-07-2008, 11:47

----edit--z--przymusu--


16 bossow - szooook :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group