My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Łyżeczka Solidusa - walkthru

dracon13pl - 30-08-2008, 13:14

Cytat:
Bzdura :P U mnie nie ma żadnej takiej łyżeczki -.- Widelca też nie widzę... a konta robiłem już z 50 razy jak nie więcej... i nigdy takie coś mi sie nie pokazało :P Jakiś BUG :lol: xD
nie bug tylko nigdy nie myjesz zebow po kazdym posilku ;] i solidus wie o tym bardzo dobrze ;]
koshiba - 30-08-2008, 15:22

Mi tam nic nie wyskoczyło, a na dodatek jeszcze przypadkowo stworzyłem konto na s1 x D. Jak możecie to zbanujcie nick asdfghas
SaKe - 30-08-2008, 16:20

koshiba napisał/a:
Mi tam nic nie wyskoczyło, a na dodatek jeszcze przypadkowo stworzyłem konto na s1 x D. Jak możecie to zbanujcie nick asdfghas


napisz do jakiegos gm'a lub sam skasuj...bylo zalozyc na swoim mailu,a nie na latwizne...

Shey - 30-08-2008, 16:27

Hehe xD Ale ciekawe jak Pit ją zdobył ? Skoro walczył z solidiusem z 1-2 lata temu ;] Jak dla mnie to fake .
Phantom - 30-08-2008, 16:28

SaKe napisał/a:
koshiba napisał/a:
Mi tam nic nie wyskoczyło, a na dodatek jeszcze przypadkowo stworzyłem konto na s1 x D. Jak możecie to zbanujcie nick asdfghas


napisz do jakiegos gm'a lub sam skasuj...bylo zalozyc na swoim mailu,a nie na latwizne...

Ty czasem czytasz swoje posty? Jaką łatwizne?
Po prostu zamiast świata 3 wybrał 1 (przez pomyłkę),
miał zamiar tylko sprawdzić czy łyżeczkę solidusa można rzeczywiście zdobyć.
znalazł się the beściak...

Pitazboras - 30-08-2008, 16:32

Shey napisał/a:
Hehe xD Ale ciekawe jak Pit ją zdobył ? Skoro walczył z solidiusem z 1-2 lata temu ;] Jak dla mnie to fake .

A nie zauważyłeś, że na filmiku zakładam nowe konto, hm? (na s3, nawet zmieniam świat, a wam się zapomina to zrobić, ehhh :D )

A jak wam nic nie wyskoczyło, to pewnie źle szukacie... Zauważcie, że ten piksel jest prawie niewidoczny... Trzeba mieć wprawę w jego szukaniu, inaczej nic z tego.

SaKe - 30-08-2008, 16:33

Phantom napisał/a:
SaKe napisał/a:
koshiba napisał/a:
Mi tam nic nie wyskoczyło, a na dodatek jeszcze przypadkowo stworzyłem konto na s1 x D. Jak możecie to zbanujcie nick asdfghas


napisz do jakiegos gm'a lub sam skasuj...bylo zalozyc na swoim mailu,a nie na latwizne...

Ty czasem czytasz swoje posty? Jaką łatwizne?
Po prostu zamiast świata 3 wybrał 1 (przez pomyłkę),
miał zamiar tylko sprawdzić czy łyżeczkę solidusa można rzeczywiście zdobyć.
znalazł się the beściak...


jezus maria phantom...chodzi o to,ze jak juz chce cos takiego sprawdzic,to problem zalozyc nowego SWOJEGO maila,zeby nie bylo zadnych problemow?a pozniej juz tak jest...ukradli mi konto/nie moge skasowac konta,bo nie znam maila...itd...

Dess - 30-08-2008, 16:37

Pitazboras napisał/a:
A nie zauważyłeś, że na filmiku zakładam nowe konto, hm? (na s3, nawet zmieniam świat, a wam się zapomina to zrobić, ehhh :D )

Tylko kiedyś na SB podawałeś linki na youtube gdzie widać, że na swoim koncie ją masz (na 180lv, +1mlnd złota).

Shey - 30-08-2008, 16:40

Pitazboras napisał/a:
Shey napisał/a:
Hehe xD Ale ciekawe jak Pit ją zdobył ? Skoro walczył z solidiusem z 1-2 lata temu ;] Jak dla mnie to fake .

A nie zauważyłeś, że na filmiku zakładam nowe konto, hm? (na s3, nawet zmieniam świat, a wam się zapomina to zrobić, ehhh :D )

A jak wam nic nie wyskoczyło, to pewnie źle szukacie... Zauważcie, że ten piksel jest prawie niewidoczny... Trzeba mieć wprawę w jego szukaniu, inaczej nic z tego.



Hehe a na innych filmikach nawet pisze Pitazboraz lvl 193 i była łyżeczka ;D Chyba ze masz 2 postacie na tym lvl ;]

Pitazboras - 30-08-2008, 16:40

No bo owszem, mam... Łyżeczka u Solidusa nie jest do zdobycia od wczoraj przecież ;) Była tam praktycznie od samego początku.

Shey napisał/a:
Hehe a na innych filmikach nawet pisze Pitazboraz lvl 193 i była łyżeczka ;D Chyba ze masz 2 postacie na tym lvl ;]

Na 193 to nawet jednej postaci nie mam ;)

Dess - 30-08-2008, 16:44

Pitazboras napisał/a:
No bo owszem, mam... Łyżeczka u Solidusa nie jest do zdobycia od wczoraj przecież ;) Była tam praktycznie od samego początku.

Tak? Tylko trochę dziwne, że akurat od kilku dni o tym trąbią ><

Pitazboras - 30-08-2008, 16:48

Bo Ku_Zi coś o tym wspomniał na sb, to się reszta zaczęła dopytywać co, gdzie i jak... No to postanowiłem wyjaśnić, żeby nie było więcej wątpliwości. Mało osób ma łyżeczkę, bo trudno ją zdobyć. Pewnie dlatego o niej nie słyszałeś.
Shey - 30-08-2008, 16:50

A c tak dokłądnie daje ta łyzeczka?
Dess - 30-08-2008, 16:53

Dess napisał/a:
A c tak dokłądnie daje ta łyzeczka?

Przeczytaj cały temat, było napisane ;>

Skailer - 30-08-2008, 17:15

http://pl.youtube.com/watch?v=hG6uTs9gR5U lodówka, portfel i otwieracz :lol: ja też umiem pobrać źródło strony i je trochę przerobić gD>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group