My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Projekt MF - Łyżeczka Solidiusa

Pitazboras - 09-02-2009, 20:16

Nie sądzę... Cheat Engine w tego typu grach jest zupełnie nieprzydatny...

Cytat:
Q:Why can't I hack in online games?
A:That is because those games store the information about the gamestate on their own computer(s) instead of your computer. Thus changing something like the amount of money you have is about as usefull as drawing a few extra zero's on your bank balance sheet with a pen.

4Funs - 11-02-2009, 21:11

Tasker? ;> i inne powtarzające wykonane czynności? ;>
Areen - 11-02-2009, 23:44

4Funs napisał/a:
Tasker? ;> i inne powtarzające wykonane czynności? ;>


To tylko program ułatwiający grę a nie czit. Próbujcie dalej g:okulary

Mokka - 12-02-2009, 08:15

Rozmowa o czitach xD
Areen powiedz g:P

Conrado - 12-02-2009, 08:42

A ja bym proponował skończyć dyskusje o czitach, bo ten temat nie służy do tego :> Szukajcie łyżeczki, a nie czitów :P
Night Crawler - 12-02-2009, 10:00

A więc musze was poinformować że o to znalazłem słynną łyżeczkę Solidiusa, muszę przyznać ci Pitazborasie prawde: Ona istnieje, przepraszam że ci wcześniej nie ufałem. Jednak jestem zawiedziony, gdyż wbrew temu co wcześniej mówiłeś, łyżeczka daje tylko 50HP :roll:
Oczywiście, po zdobyciu łyżeczki pojawia sie na stole widelec, ale on już nic nie daje (chyba że jest potrzebny do jakiegoś questa).
Ja swój pixelek znalazłem nad avatarem Solidiusa.

wojtek_125 - 12-02-2009, 10:45

tak a dasz pasy o ile to kotnto na s 3
Night Crawler - 12-02-2009, 11:17

Nie oddam ci mojego konta, mam zamiar na nim grać :<

@EDIT
Tu macie screena, niedowiarki

[KILK]

Jak bede miał czas to filmik tez nakręce.

Zouki - 12-02-2009, 12:46

Gdzie ty tą łyżeczkę znalazłeś/łaś?
Night Crawler - 12-02-2009, 13:39

Zouki,
Tu masz poradnik Pitazborasa:
https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=24387&start=0

Frezus - 12-02-2009, 13:53

ja nadal nie wierze ;) a ty nc zrobiles zapewne fotomontaz skoro to prawda to czemu zasloniles sobie ilosc hp? :)
Dragon1297 - 12-02-2009, 13:58

łyżeczka solidiusa jest :roll: Jak macie łyżeczkę to znajdujecie widelec na stole, a jak podejdziecie do lodówki to macie "lodówkę solidiusa" Podchodzicie do Dziadka i pojawia się opcja "Daj portfel" I macie "portfel solidiusa" Podchodzicie do szuflady/szafki i macie "Stringi Solidiusa". Kiedy wychodzicie z domku podjeżdża do was samochód i za 1k g możecie mieć "Maluch solidiusa". Kiedy mamy Malucha Solidiusa mamy nieskończone ruchy. :) Już łapiecie?
Frezus - 12-02-2009, 14:05

teraz juz wszyscy rozumiemy po twoim genialnym wytlumaczeniu ;)
Night Crawler - 12-02-2009, 14:26

To naprawde nie jest fotomontaz... Staram sie wrzucić na jakiś serwer filmik który zrobiłem ale coś sie nie udaje... :roll: Jak sie uda to tu ten film pokaże

@EDIT
Sorry za słabą jakość filmu, więcej widać na screenie.
[FILM]
Frezus napisał/a:
ja nadal nie wierze ;) a ty nc zrobiles zapewne fotomontaz skoro to prawda to czemu zasloniles sobie ilosc hp? :)


A tu macie screena z odsłoniętym hp... wtedy zasłoniłem bo tak każdy robi...
[SCREEN]

Areen - 12-02-2009, 16:58

No cóż, ja zdobyłem wszystkie itemy na mojej wysoko levelowej postaci ^^ Pit pewnie nie chciał się chwalić, że na swoim koncie też takie coś ma więc ja pokaże:



Jak widzicie mam wszystko ale jedyny minus jest taki, że trzeba mieć paliwo do Malucha, no a w grze jeszcze go nigdzie nie znalazłem :X

EDIT: Poprawka bo obrazek sie nie wyświetlał


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group