My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Testy Znajomości MFO: I, II, III, IV, V, VI - Test znajomości MFO #2! - zapowiedz

Anonymous - 29-03-2009, 16:44
Temat postu: Test znajomości MFO #2! - zapowiedz
Od czasu zakończenia pierwszego testu rozpoczęły się prace nad kolejnym testem #2.

Nowy skrypt do testu jest całkowicie pisany od nowa i jedyne co potrzeba teraz do TESTERÓW testu.
LINK: http://pach.dmkproject.ne...menu.php?p=test
Piszcie swoje propozycje, zgłaszajcie błędy itp. Wszystko odnośnie kwestii technicznej.
Pewnie zadajecie sobie też pytanie kiedy się odbędzie prawdziwy oficjalny test #2 - niestety nie jestem w stanie tego przewidzieć. Prac ukończonych jest około 40~50 % więc jeszcze wiele do zrobienia. Napewno nie będzie to Kwiecień. Tak czy inaczej conajmniej tydzień przed testem oficjalnym zostaniecie o tym poinformowani.
Przy okazji możecie zagłosować w jaki dzień tygodnia chcecie rozwiązywać test (w jaki najbardziej wam pasuje)

Pitazboras - 29-03-2009, 16:51

Na samym wstępie - popraw kodowanie pliterek ;>
Anonymous - 29-03-2009, 16:55

Już wcześniej poprawiłem, gdzie jeszcze widzisz krzaczki?
EdwinOdesseiron - 29-03-2009, 16:56

§1 Postanowienia ogólne a. Każdy rozwišzujšcy niniejszy test jest b. Nieznajomo�ć regulaminu nie zwalania z jego c. Jakiekolwiek odstępstwa od działań nieprzewidz

Blisko, ale "ą" i "ś" nie działa :P

Anonymous - 29-03-2009, 16:59

EdwinOdesseiron napisał/a:
§1 Postanowienia ogólne a. Każdy rozwišzujšcy niniejszy test jest b. Nieznajomo�ć regulaminu nie zwalania z jego c. Jakiekolwiek odstępstwa od działań nieprzewidz

Tam będzie regulamin całkiem nowy, ale dopiero jak go sobie wymyślę, chyba że ktoś to za mnie zrobi :P To wpisałem na szybko aby tylko coś było.
Dodam też że nie wszystko działa (nie jest zrobione jeszcze), więc to nie jest błąd np. sprawdzanie poprawności pola.

Xardasim - 29-03-2009, 17:11

Ja do testu nie mam zastrzeżeń, tym razem mi się podoba bo nie będę się stresował "Hmm czy wszystko zrobiłem jak powinienem??". Trochę kolorki nie w moim stylu więc 9/10 ;) .
Kamaize - 29-03-2009, 17:13

Powinno nie być możliwości do rozpoczęcia testu bez podania wszystkich danych i gdy wypełnimy to w niektórych wynikach jest [brak danych].
Woj Mroku - 29-03-2009, 17:13

wszystko ok, tylko ten błękitny kolor wali po oczach : /
Anonymous - 29-03-2009, 17:17

nic nie stoi na przeszkodzie aby podać mi propozycje waszych kolorków, ale podpiąć swój arkusz stylów :>
Woj Mroku - 29-03-2009, 17:21

[GM] MapY, ogolnie kolor strony dobry ale: powiedzmy sobie szczerze: jak sie najezdza na dany punkt, to lepiej jakby sie to nie swiecilo tak blekitnie. niech bedzie caly czas ten fioletowy. bd lepiej
Shark - 29-03-2009, 18:33

Mapy, co do tej ankiety - ja proponuję zrobić test w weekend majowy w sobotę ;)

Btw, znów zaznaczyłem wszystkie odpowiedzi dobrze i znów 1 mi nie zaliczyło .
Pewnie dlatego, że kiedy pytają nas się czy na pewno wszystko dobrze zaznaczyliśmy
i klikamy OK to nam 1 pole przeskakuje :/ Przynajmniej u mnie tak jest ;]

@EDIT
Znów zrobiłem test i znów tak się zrobiło :/ Nie wiem czemu tak jest, korzystam z FF .

Anonymous - 29-03-2009, 19:27

Mi wszystko działa dobrze(na FF też). Ja nie wiem co wy to macie za przeglądarki czy jakieś złe ustawienia.
QracK - 29-03-2009, 19:53

moze po prostu źle zaznaczasz?? mam pytanie czy jak po rozwiązaniu testu klikam w zakładke "wynik testu #1" to tam nic nie ma czy mi sie tylko nie wyświetla?
Anonymous - 29-03-2009, 20:05

Tam jeszcze nic nie ma... Będą tam podane wyniki testu #1.
llludek - 29-03-2009, 22:37

jak dla mnie niedziela jest lepszym dniem na zorganizowanie testu, bo w sobote o 20 wiele osob gdzies wychodzi, a w niedziele juz mniej (szkoła, praca).

a co do samej stronki to wszystko narazie działa tak jak powinno


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group