My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Praca:D

ADIHC1 - 16-04-2009, 20:26

cabanos napisał/a:
Ale czy to ma byc jakis sklep meblowy czy co ??

Nie. Dystrybucją reklam zajmują się zewnętrzne firmy i takiej musisz szukać. Dlatego jak zobaczysz jakiegoś spamera, to go łap i pytaj o kontakt do szefa.

Sheep - 16-04-2009, 20:27

Ale jeżeli dostaniesz prace z ulotkami przez pośrednika to mniej zarobisz, wiec szukaj bezpośrednio u szefa.
Kolorek - 16-04-2009, 20:31

Najlepiej sie po słuchaj kolorka pograsz 2 tygodnie i masz około 700 zł
Ale trzeba cały czas grać .... :-)
W tym wieku chyba na budowę cie nie wpuszcza ....
Bo jak jest to znana firma budowlana to jak ktoś zobaczy że pracujesz i zadzwoni gdzieś tam to ta firmy będzie kare płaciła ze zatrudnia nie letnich . ;)

Lag - 16-04-2009, 20:32

cabanos napisał/a:
. Moze popedzaja troche ale przez 8 godz mozna zarobic nawet 70 zł :!:

70 zł to nie mało, ale nie wiem, czy jest sens wypruwać sobie flaki za takie pieniądze... Fakt, ze w tym wieku 70 zł to kupa kasy, przez pierwsze 2 tygodnie możesz sobie z tym radzić, ale wątpie, by na dłuższą metę prowadziłbyś taki interes.

TheQuestion - 16-04-2009, 20:50

Nic nie chcę mówić, ale ja z kumplem w ostatnie ferie na remontach wyrobiliśmy 150 zł dniówki na łebka. Porachuj sobie i powiedz sam w duszy co się bardziej opłaca.
Jelsyn - 16-04-2009, 21:13

Kolorek, nikt nie idzie do znanej firmy ;> najlepiej iść i robić remonty jakieś, albo małe robótki ;) a i jeszcze jedno, z tego co wiem to można pracować mając mniej niż 18 lat ;>
Adi, ulotki posysają, bo tam same gejzordy pracują >< chociaż dobrze płacą ;D nawet do 10 zł. na godzinę :O

Endry - 16-04-2009, 21:25

Idź na dworzec, na cichodajke.
Jelsyn - 16-04-2009, 21:28

Endry, mogłeś sobie to darować ;D demoralizujesz społeczeństwo ;D ale do Maca może iść, czy coś ;D podobno podnieśli płace g:D>
Sheep - 16-04-2009, 21:32

W macu przyjmują tylko na lato, ferie. I to też trzeba trafić na lokal, który bawi się w tą akcję.
cabanos - 16-04-2009, 21:37

Endry Jak taki madry to sam idz dla ciebie na pewno sie cos tam znajdzie :p
dracon13pl - 16-04-2009, 21:38

ja osobiscie sprzedaje cukierki i nie narzekam ;] ale to tez zalezy czy trafisz na szefa ktory jest ok ,,,, no i tez wszystko zalezy od zarobkow...
3siu - 16-04-2009, 23:23

ja bym Ci polecil jakas firme franczajzingowa (typu MC'Donald czy TelePizza)
na wakacje czesto szukaja osob do pracy:) sam krecilem placki w TP i na 2 tygodniowy wyjazd sie uzbieralo^^
ew. pomysl z ulotkami jak wiekszosc tu radzi:)

MichuL - 16-04-2009, 23:28

ulotki to syf
budowa/roboty drogowe/magazynier to najlepsze na wakacje, a w tym wieku to ty się ucz, żeby lepszą pracę znaleźć, a raczej, żeby praca znalazła Ciebie g;)
btw. to ty powinieneś wiedzieć co preferujesz robić, a wynaleźć ofertę pracy na stronkach tego typu, w googlu, w gazecie czy podzwonić po różnych firmach w okolicy to nie problem

f0r3sT - 17-04-2009, 16:04

Ja osobiście ulotki rozdwalem i mialem 800 zl tylko ze ja mialem różnie bo mialem 10 tys ulotek do roznoszenia i 3% zysków (banku) dostawałem ja ;]
Potania - 18-04-2009, 13:10

Hehe Propo pracy mozna pracowac majac mniej niz 18 lat tylko warunek jest taki musisz miec skonczone 15 lat.
jest kilka rzeczy ktore moglbys robic np:
- Na Budowie mozesz pomagac w rozny sposob (kolega w tamtym roku robil i zarobil 1500 na miesiac)
-Mc'Donald - tez szukaja tylko ze tam musisz miec chyba 16 Lat (kolega robil ale sie nie chwalil zarobkem ;p )
-Ulotki... (najczesciej spotykana oferta pracy dla nas) o rodzawanie ulotek spytaj sie w
*Kafejce internetowej
*Barach szybkiej obslugi
*restauracjach
*Supermarketach
-Magazynier (dosc popularna praca... moj brat kiedys robil w realu jko magazynier.., 3,50 za godizne)

ciekawe jest to ze mozesz tez robic w rozlewni piwa jako sprzatacz ;p
plusem tej pracy jest to ze jak paleta sie rozwali mozesz zawsze podwedzic kilka piwek ;p

jak zadna z powyszych prac ci nie odpowiada to mozesz jeszcze

Stanac na dworcu (o ile posiadasz talent muzyczny lub plastyczny) i spiewac lub malowac ;p
ooo nie zapomnij o wystawieniu czapczki ;;p (na wycieczce we Wloszech jak czekalismy ze znajomymi na metro do Rzymu to zaczelismy spiewac ;p w dosc krotkim czasie 20 minut uzbieralismy 20 euro ;p (1 euro kosztuje bilet do metra))


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group