My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Konto bankowe

SaKe - 27-05-2009, 21:01
Temat postu: Konto bankowe
Poszukuje jakiegos banku,w ktorym moglbym zalozyc konto. Potrzebuje informacji,jaki bylby dla mnie najlepszy.Chcialbym przede wszystkim miec mozliwosc zagladania na konto przez internet,robienia przelewow itd... Chcialbym tez,zebym mogl w dowolnym momencie mogl wyplacac/wplacac pieniazki... No i przydalyby sie jakies skromne odsetki (niby stan konta bedzie pewnie zawsze ponizej oplacalnosci dla odsetek,ale zawsze cos:))
TheQuestion - 27-05-2009, 21:59

Tylko i wyłącznie M-bank... darmowy ofc :] Konto młodzieżowe.
ADIHC1 - 27-05-2009, 22:04

A tam, Konto<30 w BZ WBK też daje radę ; >

Konto ma być bezpłatne i dla nieletnich? W takim razie nie masz dużego wyboru, hehe..

Otika - 27-05-2009, 22:10

tak konkretnie to każdy bank ma swoją internetową odnogę, tam zazwyczaj konta są za darmo, obsługa internetowa za darmo, karta bankomatowa do tego.

Zależnie od banku albo w określonej sieci bankomatów free albo we wszystkich.

Musisz dokładnie przejrzeć taryfy prowizji i opłat pod kątem tego do czego masz zamiar wykorzystać to konto.


Ja osobiście nie polecam M-banku ale to moje złe doświadczenia po prostu

http://direct.money.pl/ko...t-osobistych/1/
tu mas zlink do porównani akont internetowych

ale jeszcze raz zachęcam do przestudiowania dokładnego taryf prowizji i opłat i tego co tam jest przy gwiazdkach dopisane, ja się na to w mbanku naciąłem

SaKe - 27-05-2009, 22:30

http://direct.money.pl/kontamlodziezowe/
ja bym tu sie zastanawial miedzy Inteligo a mBankiem
Otika, jakie niemileprzezycia z mBankiem miales?

Otika - 28-05-2009, 20:36

nie przeczytałem do końca taryfy i potem gapowe 150 zł zapłaciłem ale już mam wyprostowane w BIK i od tej pory nie podpisuje nic czego dokładnie nie przeczytam
SaKe - 28-05-2009, 20:38

za co 150 zl zaplaciles?
v_PoGrOmCa_v - 29-05-2009, 15:45

iPKO.pl

Potrzebny Ci rodzic - i juz masz konto;).

Prawie w ogóle nie płacę za operację, ale równiez prawie w ogóle nie otrzymuje % w skali miesiąca, roku. Myślę, ze dobry układ.

Widzę, że forum zamieniło się poradnik (co kupic, co zrobic - nie ma innych for?)

SaKe - 29-05-2009, 15:48

Cytat:
Prawie w ogóle nie płacę za operację, ale równiez prawie w ogóle nie otrzymuje % w skali miesiąca, roku. Myślę, ze dobry układ.

czyli ile?

Cytat:
Widzę, że forum zamieniło się poradnik (co kupic, co zrobic - nie ma innych for?)


Kod:
 Hyde Park

w czym problem?nie chce mi sie na innych forach pytac...wole tutaj, "bo mam najblizej"

v_PoGrOmCa_v - 29-05-2009, 16:16

Czyli grosze.

Sprawdz w ofercie dokładnie jak Cię to interesuje. Ja korzystam i jestem bardzo zadowolony.

Na wyspecjalizowanych forach w danej dziedzinie uzyskasz bardziej kompetentną odpowiedz na nurtujące Cię pytanie ;) . Jak wolisz jakoś niz jakosc - Twoja broszka.

Koniec z mojej strony ;) Spełniaj marzenia.

Mr-Leon - 31-05-2009, 14:59

Mbank najlepszy
Mariko - 31-05-2009, 21:33

Chyba w WBK lub Mbanku jest teraz taka akcja dla osób poniżej 18 roku życia "Konto kieszonkowe" dokładniej nie wiem, bo mnie to nie interesuje, ale jakieś odsetki są i konto jest chyba darmowe.

Ogólnie polecam WBK :)

Alask - 01-06-2009, 16:42

Sprawdź w Lukas Banku
Mosqiuto - 22-06-2009, 12:16

Ja ci Polecam mbank! Szybkie przelewy,super kontakt,zero opłat za konto.Tylko nieraz przyjdzie opłata za ubezpieczenie 0,80gr.Ale to śmieszna cena.Jak wszystko wypełnisz przyjdzie do ciebie kurier .Podpiszesz papiery z mamą,I potem przesyłają ci pocztą kartę płatnicza za darmo..


Tym bardziej że na allegro.pl więcej osób ma konto w m-banku i wtedy przelew idzie 2min.

Pyciak - 22-06-2009, 12:36

Zgadzam się z Mosqiuto.. nie bd cytował jego słow.. potwierdze, że mBank jest najlepszy, wiekszosc ludzi konto ma w mBanku i wtedy szybko ida przelewy

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group