My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Forum - Do admina

l4mu5 - 09-07-2009, 23:12

pomysł jest dobry ale czy każdy by się zobowiązał dać tą kase na ten cel czy wolał by ją zatrzymać dla siebie tu jest problem :)
SaKe - 09-07-2009, 23:18

Lol
Nie kazdy, tylko Ci, ktorzy by chcieli.

Sasori - 10-07-2009, 10:53

Walkmen napisał/a:
Sasori napisał/a:
Jedynym normalnym pomysłem wydaje mi sie iż jacek by mógł podzielić się dochodem z sms ..

Jak również i Twoje kieszonkowe! Co Ciebie Szanowny Kolego interesują czyjeś pieniążki? Uważam, że wogóle nie powinieneś nawet tak pomyśleć.


no lekko mnie interesuje ponieważ widzę jak części gm haruje dla niego za darmo :) ....

MichuL - 10-07-2009, 12:30

skąd wiesz, że haruje ?

w ogóle nie wiem po co ta dyskusja na temat tego czy ktoś by przekazał pieniądze na wośp czy nie... przecież konta sprzedawałby ich prawowity właściciel czyli admin ... gracze mogliby tylko zgłaszać konta do sprzedaży, reset hasła i e-maila i po kłopocie...

Walkmen - 10-07-2009, 12:46

Sasori napisał/a:
no lekko mnie interesuje ponieważ widzę jak części gm haruje dla niego za darmo :)

A ja wcale tego tak nie odbieram.
Według mnie każdy homo sapiens powinien całe życie się rozwijać a nie np. po skończonej obowiązkowej edukacji egzystować w swoim bycie. Żyć by tylko żyć to nie dla mnie. Ja chcę się cały czas rozwijać i samodoskonalić (ładnie to zabrzmiało) bo to mi przynosi mnóstwo satysfakcji i zadowolenia.
Wielu z Was tego jeszcze (albo nigdy) nie zrozumie bo ma co innego w głowie. Oczywiście w tym miejscu nikogo nie miałem zamiaru obrazić.

Pitazboras - 12-07-2009, 14:05

SaKe napisał/a:
ale moze ktos ma JAKIKOLWIEK pomysl, zeby wplacic troszke pieniazkow na strone WOSPU?

Przelew bankowy? :roll: Nie trzeba niczego sprzedawać, a już zwłaszcza kont w MFO, żeby wspomóc jakąkolwiek akcję charytatywną.

Skailer - 12-07-2009, 14:09

A wiecie co? Ja mam propozycje aby przenieść to do propozycji, bo jakoś ni w ząb nie rozumiem jaki to ma związek z forum g:)
Gold Ice - 20-11-2009, 16:31

Mimo wszystko jak na szczytny cel powinno być przekazane przecież to tylko 1 konto, ludzie...
kamil123 - 04-02-2010, 22:14
Temat postu: Re: Do admina
Prosze bo mój kolega nie ma internetu więć gra u mnie ma nick volti_lg a ja kamil126 sw 2 i ja dostałem bana prosze o cofnięcie go albo chociaz o cofnięcie kary o zabraniu rank i rank pvp z góry dziękuje

[ Dodano: 04-02-2010, 22:15 ]
Prosze bo mój kolega nie ma internetu więć gra u mnie ma nick volti_lg a ja kamil126 sw 2 i ja dostałem bana prosze o cofnięcie go albo chociaz o cofnięcie kary o zabraniu rank i rank pvp z góry dziękuje .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group