My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Logowania u kolegi...

mateuszluks - 13-11-2009, 18:24
Temat postu: Logowania u kolegi...
bo ja loguje sie czasem u kolegi mam zapisane to w prezentacji i on tez ma czy moge dostac za to bana ??? lub jakas kare ?? prosze o odpowiedz dziekuje
Sosna - 13-11-2009, 18:27

Teoretycznie nie, ale w praktyce bywa różnie, dlatego ja trzymałbym się zasady "od kolegi logujesz się na własną odpowiedzialność"
Woj Mroku - 13-11-2009, 18:27

Za to nie ma bana, tylko wtedy jak twoj kolega nie loguje sie na twoje konto. Jak to robi, macie bana obaj
mateuszluks - 13-11-2009, 18:30

offffffffffffffffffffffffff a kurcze juz mi mówił żeby mu dać na chwile bo chcial zobaczyc dorbze ze mu nie dalem ale wedlug sosna bo zeby nie bylo ryzyka ze dostane bana to co moge zrobic jak sie przestane u niego logować to co zmniejszy sie ryzyko ze moge miec bana ?? :mrgreen: :mrgreen:
Sosna - 13-11-2009, 18:38

Jeśli on będzie grał u siebie a ty u siebie w logach będzie to odnotowane, tak więc gm będzie miał pewność, że mówisz prawdę, ciągłe logowanie u kolegi i na odwrót może wyglądać jak współdzielenie ;)
ADIHC1 - 13-11-2009, 18:48

Jeśli każde z was będzie się logowało wyłącznie na swoim koncie to nie powinno być problemów.

Jednak i to nie daje gwarancji, że logi nie ułożą się po waszej myśli, także jeśli komuś zależy na koncie, to powinien unikać logowania nie ze swojego PC.

Misiopysio - 13-11-2009, 23:17

Cytat:
bo ja loguje sie czasem u kolegi mam zapisane to w prezentacji i on tez ma czy moge dostac za to bana ??? lub jakas kare ?? prosze o odpowiedz dziekuje


Jak będziecie unikać wszelkich innych powiazań np. transakcji na targu to moze.

cybershot - 13-11-2009, 23:19

mateuszluks napisał/a:
bo ja loguje sie czasem u kolegi mam zapisane to w prezentacji i on tez ma czy moge dostac za to bana ??? lub jakas kare ?? prosze o odpowiedz dziekuje


Za samo logowanie się u kolegi bana nie dostaniesz i nie musisz nawet tego wypisanego w prezentacji ; >

Misiopysio napisał/a:
Jak będziecie unikać wszelkich innych powiazań np. transakcji na targu to moze.


Jest coś takiego jak multialarm ..

Maver - 14-11-2009, 00:53

W sumie to ja mialem taki przypadek ale juz dawno, u kolegi sie czasem zalogowalem bo on tez gral i na 2 kompy gralismy :) patrze a ktoregs dnia w wiezieniu siedze ;d
michol11 - 14-11-2009, 12:19

Maver napisał/a:
W sumie to ja mialem taki przypadek ale juz dawno, u kolegi sie czasem zalogowalem bo on tez gral i na 2 kompy gralismy :) patrze a ktoregs dnia w wiezieniu siedze ;d

Musisz wyslać dowody administracji, ze tak było...

Haa;)

Sax - 17-11-2009, 11:01

cybershot napisał/a:
Misiopysio napisał/a:
Jak będziecie unikać wszelkich innych powiazań np. transakcji na targu to moze.


Jest coś takiego jak multialarm ..


jakoś po miesiącu znika komunikat o multialarmie i byłoby można robić transakcje ,walki i prezkazywanie ranku :twisted:

Pro Lamusek - 26-12-2014, 14:56

Nie możesz logować się u kolegi.
Lecz wybaczam Ci.

Kopu kopu.
Kto dostanie pierwszy bul dupy? Wykrywam bul polaka biedaka cebulaka.

BaGGy - 26-12-2014, 15:47

Koniec tej zabawy...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group