My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Gohan

EvO_IX - 09-04-2010, 20:14
Temat postu: Gohan
jak to jest z tym "obudzeniem gohana"? szukałem o tym ale nie znalazłem.
ambity - 09-04-2010, 20:26

Musisz mieć owoce Polimorii i iść do Mirabelii po orzeźwiający napój dla Gohana.
Aquagen - 09-04-2010, 20:28

Podchodzisz do zalanego Gohana, potem idziesz do karczmy w folhort, gadasz z kelnerką, przy okazji możesz iść pogadać z podróżnikiem co w rogu stoi. Kelnerka mówi ci o "Owocach Polmorii" Które lezą w lesie cieni, mapka wielokrotnie latała po tym forum. Zbierasz je, idziesz ubić grizzly (walka jest z nim tylko wtedy kiedy masz ze sobą owoce). Pokonujesz 'Miśka', wracasz do karczmy, dajesz kelnerce owoce, idziesz do Gohona, dajesz mu "wywar" (chyba że już otrzeźwiał po twojej rozmowie z tą kelnerką, czyli stałby obok statku). Potem walczysz z Zefirem i płyniesz na salamandrie, a po drodze masz piratów :P
EvO_IX - 09-04-2010, 20:34

ok dzięki
musaraj - 09-04-2010, 20:43

Jeszcze coś ominął - wygląda to tak:
1.Docierasz do Folhord
2.Gadasz z Karczmarką i bierzesz nocleg (czy ze 2, nie pamiętam)
3.W karczmie pojawia się Gohan ,gadasz z nim.
4.Idziesz do Portu, rozmawiasz z ty obok statku
5.Rozmawiasz z karczmarką.
6.Idziesz znowu do portu i znajdujesz Gohana.Idziesz do lasu cieni i bierzesz owoce
7.Możesz zawalczyć z Gryzzli (jak przerobisz na sok to nie zawalczysz :!: :!: :!: :!: ).
8.Przerabiasz owoce na sok
9.Budzisz Gohana
10.Przechodzisz Arene
11.Idziesz do podmokłych jaskin.
12.Po ośmiornicach masz Zefira (dokładnie nie wiem, jeszcze nie pokonałem Areny)
13.Płyniesz statkiem

Aquagen - 10-04-2010, 11:53

musaraj napisał/a:
12.Po ośmiornicach masz Zefira (dokładnie nie wiem, jeszcze nie pokonałem Areny)


Żeby mieć "cel" rozmowy z Zefirem, trzeba po obudzeniu Gohana z nim pogadać.
Po rozmowie z trzeźwym Gohanem, możesz udać się przez podmokłe jaskinie folhord, aż do Polanki Zefira (naprawdę silne potworki, lepiej sobie "transport" skołuj), a z polanki wchodzisz do świątyni.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group