My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Jaskinie Zjaw

novik - 12-04-2010, 23:20
Temat postu: Jaskinie Zjaw
takie pytanko bo piszę na solucji że na końcu wchodzę na niebieska drabinkę ale drabinka dalej wisi za daleko a przeczesałem już całą jaskinie i nie wiem jak tam przejść i może nie wszędzie byłem bo mam 8 kryształów a byłem tam gdzie w solucji ;[[
ambity - 12-04-2010, 23:23

Zauważ, że w solucji najpierw przemierzasz całe Lochy z Podziemnym Labiryntem i Tunelem Złowrogich Szkieletów włącznie. Dopiero po tym udajesz się do Jaskini Płaczących Zjaw. Do tej drabinki dochodzi się od drugiej strony i dopiero ją spycha. Postępując zgodnie z solucją znajdziesz również 2 pozostałe kryształy. Proponuję Ci ją najpierw całą przeczytać.
novik - 13-04-2010, 18:21

no też prawda le jak mam przejść to muszę zabić pierw szkielety a później co otwiera się wejście ???
FantasM - 13-04-2010, 18:37

Nie musisz zabijać szkieletów. Wystarczy, że dojdziesz poprzez Labirynt do tego ich tunelu i przejdziesz na prawo i tam masz przejście, ale o ile się nie mylę musisz najpierw pokonać Gigantycznego Kraba w Zatopionej Komnacie (nie jestem pewien). Ale żeby to zrobić trzeba coś tam jeszcze zrobić z jakąś kulą w Ballis w którymś pokoju w Hotelu.
ambity - 13-04-2010, 21:15

FantasM napisał/a:
Nie musisz zabijać szkieletów. Wystarczy, że dojdziesz poprzez Labirynt do tego ich tunelu i przejdziesz na prawo i tam masz przejście, ale o ile się nie mylę musisz najpierw pokonać Gigantycznego Kraba w Zatopionej Komnacie (nie jestem pewien). Ale żeby to zrobić trzeba coś tam jeszcze zrobić z jakąś kulą w Ballis w którymś pokoju w Hotelu.

Innymi słowy: czytaj solucję, tam naprawdę jest wszystko..

novik - 15-04-2010, 15:02

Dobra już wszystko wiem do zamknięcia ;] też powiem że zabiłem szkielety :-D

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group