My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Puk Puk? A gdzie sie podziali Ci ludzie?

TheQuestion - 18-05-2010, 12:42

RoM bardzo ciekawy, nie powiem :) Łotr28/Zwiadowca24. Chociaż przez te matury zupełnie nie miałem czasu. Ostatnio grałem jak jakieś zielone i czerwone żaby dropiące monetki biegały :P
Grins - 07-07-2010, 18:29

Hi !

U mnie spoko, dzięki.

Bye !

Kola - 11-07-2010, 09:09

Melduje swą obecność, przystanek Wałcz.
Madzia - 12-07-2010, 20:26

BARTOSh napisał/a:
Eh... mnie ciekawi jedna rzecz... co by się stało, gdyby zebrać wszystkich "pr0 ub3r el0 koksów" z MF i wrzucić na nowy start do MF3... które podobno zbliża się wielkimi krokami ? ;] ...


nie mieli by szans? ooops xD

NaPatelniChomik - 15-07-2010, 12:22

Narzeczona dziecko praca, a na komputer brak czasu a jak juz uruchomie maszyne to młody prosi o GUMI GUMI xD
Bronkz - 16-07-2010, 22:59

elo, nie wiem czy ktoś z Was mnie kojarzy (niektórzy tak, niektórzy nie) ja pomimo tego, że zarejestrowałem się później niż Wy pamiętam czasy dobrego starego MF, Salviana na pierwszym miejscu, Arise który cisnął tego pedałka Ichtisa (hah Ichtis Masturbator) XD pamiętam ściemę jaką mi wcisnął jeden jegomość, że pkt rank zwiększają się po modleniu w świątyni (n/c)

generalnie to u mnie jak zwykle - byle do przodu, moje świadectwo widnieje na demotach (1.3średnia rox) i jakoś leci

bardziej wybiłem się w new niż w oldzie, wiec załączę trochę wazeliny i wielkie pozdro drużyny Sapphire's (chyba dobrze napisałem) dla FireofDeatha, którego jebłem na hita xD , Czara z którym
karałem nad langiem (aż się wprosił ten Legion 44 z tą swoją pedalską drużynką 44) Rurza starego
pijaka, Claymore (or Szatan jak kto woli) DNA (albo aNis) którego po parunastu próbach rozwaliłem ( a wtedy to była sztuka, wierzcie) a z ekipy z olda to jeszcze Ashariela (pamiętam jak kazał mi dumnie reprezentować jego nick - Ashover, który wczesniej podpierdolił mu Clay xD ) jak kogoś pomiąłem - sorry

P.S I CAŁĄ JEBITNĄ DRUŻYNĘ DEVIANT'S (XD prócz tej pały Cerdina) Lech górą, pasy górą, legia i wisła niech sobie gryngle wyliżą, elo!)
probsy panowie

TheQuestion - 18-07-2010, 02:52

1.3? Leszcz :>

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group