My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Poczekalnia - Złoty Kolczyk

lukas_xxx - 30-12-2010, 10:09
Temat postu: Złoty Kolczyk
Witam,

Nie widzę nigdzie złotego kolczyka. Wg poradnika jest:

"Zaraz po wyjściu zepchnij kamień na dół i skieruj się na lewo zabierając kolejny KRYSZTAŁ (7 z 10). Teraz wróć całą drogę do jaskini z wodą po lewej stronie.
Tym razem zepchnięty głaz stworzył przejście, więc przekraczamy wodę i zabieramy kolejny
KRYSZTAŁ (8 z 10) oraz podnosimy błyszczący się przedmiot, który okazuje się być ZŁOTYM KOLCZYKIEM.
Wychodzimy z jaskini, wchodzimy po długich schodach, wracamy na poprzedni poziom, idziemy w lewo, po drabince na górę, dalej w lewo i w dół
przez jaskinię na poziom 1 i na południe wychodzimy z Jaskiń Płaczących Zjaw. Jeszcze tu wrócimy..."


Wykonywałem wszystko tak jak jest w poradniku, lecz nigdzie nie widzę błyszczącego się przedmiotu. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek pomoc.
Poniżej zamieszam screena

http://img571.imageshack.us/f/kolczyj.png/

musaraj - 30-12-2010, 10:29

1.Gadałeś z Kristine w karczmie?
2.Czy masz go w plecaku?
3.Czy dałeś go Kristine i o tym zapomniałeś?

Tom jedyne koncepcje które mi teraz przychodza do głowy.

[ Dodano: 30-12-2010, 10:30 ]
4.Tak specjalnie zdublowałeś tematy czy przypadkowo?Jak przypadkowo, to napisz to w tamtym.

lukas_xxx - 30-12-2010, 10:49

1. O ile dobrze pamiętam to zgodziłem się pomóc Kristinie w odnalezieniu kolczyków, ale nie gadałem z nią w karczmie, tylko koło portu.
2. Właśnie w tym problem, że go nie mam w plecaku, gdyż przyszedłem tutaj na miejsce, przeszedłem przez kamień na wodzie, wziąłem kryształ, ale kolczyka nigdzie nie widziałem ...
3. Kristinie na pewno go nie dałem, jak tutaj przyszedłem to jeszcze z nią nie rozmawiałem
4. Oj przez przypadek widocznie mi się zdublowały, ale już skasowany. Thx za info

A czy pamiętasz, w którym miejscu dokładnie był?

musaraj - 30-12-2010, 10:54

lukas_xxx napisał/a:
ale nie gadałem z nią w karczmie, tylko koło portu.


Ona jest tylko w karczmie.Nie gadałeś czasem z Cleo?

lukas_xxx - 30-12-2010, 11:05

No mi się ZDAJE, że to Kristina była, ale mogę się mylić.
A pamiętasz dokładnie, w którym miejscu był ten kolczyk na mapce umieszonej w moim pierwszym poście?

musaraj - 30-12-2010, 11:12

Tam powinien być, lecz SĄDZE, że ona go jeszcze nie zgubiła.Pogadaj z nią w karczmie.
lukas_xxx - 30-12-2010, 11:27

OK thx. W razie coś to będę pisał. Pozdrawiam

Mój błąd, gdyż pomyliła mi się z Kariną, która stoi przy porcie ... :P thx za pomoc

malvina - 30-12-2010, 19:44

lukas_xxx ona jest w karczmie a ten kluczyk jest jeden albo dwa kroki w góre :razz:
Resto155 - 09-07-2014, 13:10

Na poczatku musisz iść do wody na Jaskinie Płaczących Zjaw (poziom 2) i wyskoczy ci informacja ze nie możesz przez nią przejśc potem wracasz do kamienia zeby go zepchnąc i potem z powrotem do wody zeby przejsc i tam masz kolczyk
Marcin - 09-07-2014, 14:18

Resto155 napisał/a:
Na poczatku musisz iść do wody na Jaskinie Płaczących Zjaw (poziom 2) i wyskoczy ci informacja ze nie możesz przez nią przejśc potem wracasz do kamienia zeby go zepchnąc i potem z powrotem do wody zeby przejsc i tam masz kolczyk


Hehe odpowiedź po 4 latach, super :)

Pay2Kill - 09-07-2014, 19:14

Oplacalo się czekać <3

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group