My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Ban

Pay2Kill - 05-07-2014, 15:24

Tomi cieszę się, że zmieniasz zdanie w zależności od potrzeby, ale fakt faktem nie zostal złamany regulamin. Pozdrawiam
Alanov - 05-07-2014, 16:11

Widzę, że nawet admin nie do końca zna regulamin ;D
Frezus - 05-07-2014, 16:40

Prawda jest taka, że można to różnie interpretować.
Alanov - 05-07-2014, 21:35

"Transakcje mieszczące się w limicie ceny nie będą uznawane za przelew."
No to dajesz, poproszę o inną interpretację.

Pay2Kill - 05-07-2014, 22:14

Hmmm
,, W regulaminie nie ma jasno określonego miasta bądź gry, z której pochodzić ma limit ceny. Podczas gry w inną grę sieciową widziałem podobny przedmiot o dużo niższym limicie ceny. Zmuszony byłem dać bana graczowi kiwipogromca."
#Bless

Provus - 05-07-2014, 22:58

Jest to celowe przekazywanie złota - w tym przypadku nieistotny jest limit ceny. Limit ceny może odnosić się do jednej/kilku sprzedaży, a w logach widać kilkanaście aukcji z jednym i tym samym graczem, przypadek?

Według mnie jest to szukanie dziur w regulaminie.

Alanov - 06-07-2014, 00:53

Provus napisał/a:
Jest to celowe przekazywanie złota - w tym przypadku nieistotny jest limit ceny. Limit ceny może odnosić się do jednej/kilku sprzedaży, a w logach widać kilkanaście aukcji z jednym i tym samym graczem, przypadek?

Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie złota = przelew
"Transakcje mieszczące się w limicie ceny nie będą uznawane za przelew."
Tak więc nie masz racji.

Provus napisał/a:
Według mnie jest to szukanie dziur w regulaminie.

Tu nie trzeba niczego szukać.

Frezus - 06-07-2014, 13:18

Zacznijmy od tego, że w regulaminie nie ma nic o przekazwywaniu golda, za to w wykazie kar [GM] jest tylko mowa o
Cytat:
Przekazywanie złota innemu graczowi poprzez celowe walki.

Taka ciekawostka.

Provus - 06-07-2014, 15:52

Cytat:
Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie złota innemu graczowi poprzez celowe operacje na targu.

Dotyczy tylko światów moderowanych.


Taka Ciekawostka.

dII - 07-07-2014, 10:45

dotrze do was, że to były celowe i wielokrotne operacje na targu? co z tego że mieszczą się w limicie skoro na celu miały tylko jedna rzecz, przekazać golda...
Devorels - 07-07-2014, 20:50

Nie macie już co robić ?

Kod:
dotrze do was, że to były celowe i wielokrotne operacje na targu? co z tego że mieszczą się w limicie skoro na celu miały tylko jedna rzecz, przekazać golda...


Wyjaśnił wam kolega więc najlepiej jak by moderator zamknął temat...

Anonymous - 08-07-2014, 01:19

Nie podoba się dyskusja ? To się nie wypowiadaj.
Wypowiedziałeś się już raz ? To nie spamuj.

Kto powiedział, że to nie były celowe aukcje ? Wszystko było ustalone i ja tego nie kryję. Chodzi mi o to, że za aukcje tego typu nigdy nie było kary. Było wiele tematów tego typu, że ktoś przelewał G w ten sposób i pamiętam jak Tomi się jeszcze wypowiadał, że nic nie można zrobić, bo taki jest regulamin. Dopiero teraz nagle komuś się nie spodobały moje aukcje z nie wiadomo jakiego powodu i zaczęto to karać - jak widać są równi i równiejsi ( w tej grze to już codzienność ). Jeszcze raz podkreślę, że śmieszne jest to, że czekałem aż trzy tygodnie ze strony administracji na odpowiedź w zażaleniu i na forum. Dopiero musiałem się specjalne pofatygować o prywatną wiadomość, aby uzyskać odpowiedź ... Dziwne jest to, że po moim temacie we wszystkich miastach został wprowadzony ten sam limit na gemy, co szczerze mówiąc trzeba było to zrobić od samego początku.

MiT - 09-07-2014, 21:18

" Celowe i/lub wielokrotne przekazywanie złota innemu graczowi poprzez celowe operacje na targu. "

Jakby nie patrzeć masz rację kiwi, tylko problem tkwi w tym że zależy jak zostanie zinterpretowany pod punkt w wykazie kar.


Nauczka na przyszłość - nie rób więcej takich rzeczy ;)

Alanov - 10-07-2014, 11:42

Szkoda tylko, że sam Tomi mówił, że nic nie można zrobić w przypadku cen mieszczących się w limicie.
Ziomekff - 21-07-2014, 08:50

Dobrze, więc może ktoś podsumować to co tutaj zostało powiedziane ?

1. Aukcje celowe i wielokrotne, ale mieszczące się w limicie nie/będą karane ?

2. A co z przedmiotami które nie mają limitu ? Np. Miecz chaosu, można go kupić za 20kk, a średnia cena w Obozie wynosi 200kk. Czyli teoretycznie, takie aukcje są celowe i wielokrotne, ale limitu na nie nie ma. Co z tym ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group