My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Śmietnik - Czy jeszcze jakieś zmiany?

Alanov - 01-07-2014, 11:58
Temat postu: Czy jeszcze jakieś zmiany?
Zauważyłem dzisiaj, że został zmieniony system losowania statystyk dla bossów, czy zostało coś jeszcze wprowadzone? Nie chciałbym, żeby np. ktoś mnie zaatakował kiedy walczę z bossem.
Tomi - 01-07-2014, 12:37

nie było zmian w "systemie losowania statystyk dla bossów"
Alanov - 01-07-2014, 12:37

Zmieniają się co atak. Wcześniej zmieniały się co ~2h. Chyba, że to jakiś szczególny boss ; d

PS.
Oczywiście mi to nie przeszkadza, jest to nawet lepsze, bo nie trzeba czekać całymi dniami na słabsze staty, tylko chciałem się upewnić czy nie spotkają mnie jakieś niemiłe niespodzianki.

Frezus - 01-07-2014, 20:04

Alanov napisał/a:
się co ~2h
15 min dokładnie, zmieniły się limity cen, wyrównane do nordii i devos, nie da się atakować kogoś w trakcie walki.
Alanov - 01-07-2014, 21:01

Cytat:
15 min dokładnie, zmieniły się limity cen, wyrównane do nordii i devos, nie da się atakować kogoś w trakcie walki.

Może przesadziłem z 2h, ale co 15min? Chyba dłużej, bo walcząc z Rapsem #2 zdarzało mi się kilka razy zawalczyć do utraty wszystkich mikstur i ryb, a jego staty nie ulegały zmianie ;P

Antybristler - 02-07-2014, 00:04

Alanov napisał/a:
Cytat:
15 min dokładnie, zmieniły się limity cen, wyrównane do nordii i devos, nie da się atakować kogoś w trakcie walki.

Może przesadziłem z 2h, ale co 15min? Chyba dłużej, bo walcząc z Rapsem #2 zdarzało mi się kilka razy zawalczyć do utraty wszystkich mikstur i ryb, a jego staty nie ulegały zmianie ;P

Podczas już zaczętej walki staty się nie mogą zmienić.

Love - 02-07-2014, 18:23

Antybristler napisał/a:
Podczas już zaczętej walki staty się nie mogą zmienić.


walczyłem z gryzzlim, walił mi co dwa ataki krytyka, po czym wylogowałem sie na dosłownie 10min i walił krytki po ok.4-5 atakach :D


Wylogowałem, w sensie zamknąłem przeglądarkę.

Alanov - 02-07-2014, 20:28

@Love. Krytyki to akurat wielka loteria, tutaj nie ma żadnej regularności.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group