My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Sortowanie przedmitów w plecaku

Tisst - 19-04-2016, 16:23
Temat postu: Sortowanie przedmitów w plecaku
Witam.

Proponuję wprowadzić bardzo pomocną opcję, która umożliwia sortowanie przedmiotów w plecaku wg.
wymaganego poziomu.
Dzięki możliwości sortowania wg poziomu od razu będziemy wiedzieli, które przedmioty nie są już nam potrzebne.

Aktualnie jestem na 198 lvl i posiadam ponad 100 przedmiotów. Każdorazowe szukanie tego właściwego lub próba sprzedaży całego zestawu jest bardzo uciążliwa.

Uważam, że zmiana nie wymaga wiele pracy, bardzo uprzyjemni grę i powinna otrzymać zielone światło :)

Można również pomyśleć o bardziej przejrzystym widoku gemów. Niektóre gemy ofensywne znajdują się na górze, niektóre na dole. Panuje tam straszny chaos. Dobrym pomysłem byłoby pogrupować gemy na ofensywne i wspomagające.

Jason Statham - 19-04-2016, 17:09

Popieram (y)
pawel_tiger - 19-04-2016, 18:29

Dobry pomysł, ale chyba jeszcze lepsze byłoby zrobienie osobnego przedziału w plecaku na tzw. złom. Byłby jakoś oddzielony od "normalnego" plecaka, miałby nieograniczoną pojemność, i eq byłoby tam normalnie traktowane jak niezałożone. Każdy sam mógłby tam przenosić jakie chce eq. Bo w propozycji którą podał Tisst nadal będziemy mieli niepotrzebne eq pomiędzy tym które używamy, tylko tyle że inaczej ułożone, więc nie wiem czy to wiele zmieni.

I jeszcze w temacie przedmiotów, to na targu przy przedmiotach które mamy w depozycie wyświetla się "posiadasz 0". Można by to naprawić, bo przez ten błąd zdarzyło mi się już licytować o eq które miałem w depozycie ale o nim zapomniałem;)

Tisst - 19-04-2016, 20:02

Też dobry pomysł. Łącząc nasze dwa można zrobić jeden doskonały :D

W zakładce plecak pojawiają się dwie grupy przedmiotów.
Pierwsza to przedmioty, które aktualnie nosimy. Pod spodem osobna grupa przedmiotów, które posiadamy z możliwością sortowania wg wymaganego poziomu.

pawel_tiger - 19-04-2016, 22:33

Cytat:
W zakładce plecak pojawiają się dwie grupy przedmiotów.
Pierwsza to przedmioty, które aktualnie nosimy. Pod spodem osobna grupa przedmiotów, które posiadamy z możliwością sortowania wg wymaganego poziomu.


O, i tak by było najlepiej;). Z podkreśleniem na możliwością, jak ktoś chce to sobie posortuje wg. poziomu, jak nie to tak jak do tej pory.

NerZul - 24-04-2016, 19:57

Popieram. I tak jak wyżej ziomeczek napisał, że było by fajnie gdyby była osobna strona na itemy, których już nie używamy a zaśmiecają nam eQ i w razie czego sobie wystawić na targ.
Defondros - 25-04-2016, 16:32

Jestem za.
Bicek - 26-04-2016, 00:58

Bardzo dobry pomysł, wolna ręka w plecaku by się przydała ;)
Antybristler - 30-04-2016, 16:20

Proponowałbym oznaczenie ikonką, albo kolorem uzbrojenia, które już nam się na pewno nie przyda, bo mamy itemek tego samego typu na większy lv. Na przykład, gdy mamy 50lv, a w plecaku metalową zbroję i zielony pancerz to zielony byłby oznaczony jako złom. Przydał by się również przycisk podglądu przedmiotu, żeby można było swobodnie grać na telefonie. Ogólnie gra ma szansę na drugą młodość jeśli udałoby się stworzyć aplikację mobilną.
Shayne - 15-05-2016, 19:36

Przydałoby się.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group