My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - Kto skarży nie błądzi - świat 6

Frezus - 03-08-2016, 13:34

600 walk przelanych dla gracza revision od activ slim
600 obczajacie?

:roll:

Neni - 07-08-2016, 19:34

Podbijam zgłoszenie, walki gracza Revision są ustawione jak żadne inne, kiedy ten gracz poniesie konsekwencje ?
Anoizm - 18-08-2016, 17:38

A wy sie dziwicie czemu gra upada jak kablujecie każdego a potem dostają bana i już nie grają. Tej gry nie zepsuli [GM]`mowie czy admini tylko wy. Kablujecie jak byście sami grali uczciwie jeszcze troche to i na s6 nikt grać nie będzie bo sobie kablujecie zazdrościce mu czy sie boicie że spadniecie z miejsca rankingowego? Patrzcie na siebie a nie na innych grają jak chcą ich sprawa.
Aquagen - 20-09-2016, 23:32

Anoizm napisał/a:
A wy sie dziwicie czemu gra upada jak kablujecie każdego a potem dostają bana i już nie grają. Tej gry nie zepsuli [GM]`mowie czy admini tylko wy. Kablujecie jak byście sami grali uczciwie jeszcze troche to i na s6 nikt grać nie będzie bo sobie kablujecie zazdrościce mu czy sie boicie że spadniecie z miejsca rankingowego? Patrzcie na siebie a nie na innych grają jak chcą ich sprawa.



Jeśli nie podobają Ci się zasady panujące na świecie 6, idź grać na świecie 3. Regulamin i zasady na serwerze są właśnie po to, żeby ich przestrzegać. Czyli co, najlepiej jest pozwalać robić wszystko wszystkim i po prostu zniszczyć ten serwer, robiąc z niego drugie s3? Przeczytaj regulamin zanim się wypowiesz ;)

tulara - 03-10-2016, 15:51

przydatna informacja będe pamiętac :)
Self Made - 09-10-2016, 02:18

[ciach]
Frezus - 24-12-2016, 02:47

Logi gracza pjanoo...
przelew expa drużynowo
wszystkie bossy przeszedł na 42lev

http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=team&pid=157061

MiT - 24-12-2016, 10:37

Zaraz zerkam
KiRaKu - 27-12-2016, 18:35

Frezus napisał/a:
Logi gracza pjanoo...
przelew expa drużynowo
wszystkie bossy przeszedł na 42lev

http://w6.mfo2.pl/logs.php?p=team&pid=157061



I co za ta sprawa? Ewidetne lamanie regulaminu.

Skuzz - 27-12-2016, 18:50

nie było przelewu zobacz na godzinę dojścia do teamu ostatni raz
23.12.2016, 22:18:40 [GLORY] Glory Dołączenie do drużyny
od tego momentu gracz wbił http://imgur.com/a/AqWBN ponad 15lv
team nie ma ani jednej walki drużynowej

Aquagen - 28-12-2016, 00:55

A to nie on czasem expił na tych szerszeniach? XD
Pink Floyd - 28-12-2016, 07:43

wielkie halo robicie
Gadzio - 17-12-2018, 20:55
Temat postu: Obrażanie i Multikonto
Witam, wczoraj napisał do mnie gracz o nicku ,,Konne" z zapytaniem czy walczę, odmówiłem i wyszedłem z gry, odpisał drugą wiadomością której nie przeczytałem wczoraj tylko dzisiaj i napisałem mu że jest tylko losową postacią z sieci i w sumie to jak nabije 72 poziom to przedział ataku mu się skończy, jednak nie daje za wygraną i przyznał się do winy że posiada multikonto. Uświadomiłem go że w regulaminie jest wyraźnie napisane że multikonta są zabronione na co dostałem taką odpowiedź jak w załączniku, którą dosyć ciężko mi jest opisać słowami a nawet zrozumieć. Ja sam nie lubię pojedynkować się z innymi graczami, jednak jak już mnie ktoś zaatakuje i przegram to trudno, taka mechanika gry
Conny - 18-12-2018, 12:12
Temat postu: Re: Obrażanie i Multikonto
Gadzio napisał/a:
Witam, wczoraj napisał do mnie gracz o nicku ,,Konne" z zapytaniem czy walczę, odmówiłem i wyszedłem z gry, odpisał drugą wiadomością której nie przeczytałem wczoraj tylko dzisiaj i napisałem mu że jest tylko losową postacią z sieci i w sumie to jak nabije 72 poziom to przedział ataku mu się skończy, jednak nie daje za wygraną i przyznał się do winy że posiada multikonto. Uświadomiłem go że w regulaminie jest wyraźnie napisane że multikonta są zabronione na co dostałem taką odpowiedź jak w załączniku, którą dosyć ciężko mi jest opisać słowami a nawet zrozumieć. Ja sam nie lubię pojedynkować się z innymi graczami, jednak jak już mnie ktoś zaatakuje i przegram to trudno, taka mechanika gry Obrazek


Cześć, ten gracz posiada wykupione konta/sloty więc takowego multikonta nie posiada. Spora cześć innych graczy również gra w ten sposób, ja też jestem jedną z tych osób. Takie osoby w "Logi gracza" w zakładce "Operacje GM'a" mają informacje kiedy konto zostało utworzone/wykupione.

Ogólnie każdy może posiadać 3 konta na danym świecie. Pierwsze dodatkowe konto to koszt 150MF, drugie 300MF.

Pozdrawiam.

Gadzio - 19-12-2018, 07:18
Temat postu: Re: Obrażanie i Multikonto
Cytat:


Cześć, ten gracz posiada wykupione konta/sloty więc takowego multikonta nie posiada. Spora cześć innych graczy również gra w ten sposób, ja też jestem jedną z tych osób. Takie osoby w "Logi gracza" w zakładce "Operacje GM'a" mają informacje kiedy konto zostało utworzone/wykupione.

Ogólnie każdy może posiadać 3 konta na danym świecie. Pierwsze dodatkowe konto to koszt 150MF, drugie 300MF.

Pozdrawiam.



Dzięki za odpowiedź, zgłoszenie za multikonto wycofuje. Jednak w dalszym ciągu ten gracz jest toksyczny, tu nie można mówić o żadnej niedojrzałości bo raz, że przyznał się że jest dorosły i chodzi do pracy, nawet jeśli byłby niedojrzały to go to nie usprawiedliwia. Rejestrując się do mfo akceptujesz regulamin.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group