My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Hyde Park - Serwerownia Unturned

Bicek - 12-06-2016, 11:51
Temat postu: Serwerownia Unturned
Cześć witajcie! Nadszedł ten moment, żeby napisać pierwsze słowa od nas, jak co ma wyglądać i co dostaniecie na start!

Zacznijmy od samej rozgrywki, chcemy stworzyć dla was kilka serwerów różnej kategorii, zdajemy sobie z tego sprawę, iż nie wszyscy jesteście najlepsi jeżeli chodzi o rozgrywkę, dlatego też powstaną serwery z trybem gry EASY, gdzie nowi gracze będą mogli uzyskać pomoc od moderatorów czy to bezpośrednio w grze czy na forum. Nie ma głupich pytań są głupie odpowiedzi, więc dostaniecie odpowiedź nawet na te błahe pytania.

Drugim typem serwerów będzie tryb serwerów NORMAL, gdzie większość z was Graczy, grało. Jest to domyślny tryb wyszukiwarki Unturned, więc i was na tym trybiem było najwięcej. Tutaj głównie skupimy się na tym, żebyście mieli cały czas świeżość, serwery będą odświeżane dosyć szybko, a wszystkie budowle, będą usuwane maksymalnie po kilku dniach. Nie chcemy syfu na serwerze, ze względu na to, że ceny w sklepiku będą tak dostosowane, abyście mogli zając się bardziej budowaniem i przetrwaniem niż bieganiem i zabijaniem się nawzajem, chociaż pewnie tego nie unikniemy Smile.

Ostatnim typem serwerów będą te z tryb HARD i tutaj wszyscy doświadczeni gracze poczują się tak jak będą chcieli się poczuć. Prawdziwa walka o przetrwanie, wyłączony sklepik, zero pomocy ze strony pluginów serwera, każdy walczy o przetrwanie czy to z ekipą lub samotnie. Kilku z was prosiło nas o tego typu serwer ze względu na to, iż nie mają gdzie zagrać na tego typu serwerze gdzie bedzie "zdrowe" community.


Zdrowe community? Co mamy na myśli przez "Zdrowe community". Głównym założeniem naszego projektu będzie to, żeby wszyscy gracze, którzy będą u nas grali nie czuli się urażani przez innych graczy, wszystkie próby wyzywania, bycia toksycznym czy niszczenie (dosłownie) rozgrywki innym graczom będzie surowo karane. Ale jak to niszczenie bedzie karane? Nie bede mógł rajdować komuś bazy? Każda próba psucia wizerunku innemu graczowi utrudnianie mu gry będzie ostro karane, zdajemy sobie sprawę, że serwery beda PvP i nie będziemy tak mocno ingerować w środowisko graczy, bo serwer to wasze miejsce, my jesteśmy tylko po to żeby wszystkich toskycznych graczy stamtąd usuwać.

Jak mamy rozumieć to, że sklepik serwerowy będzie przystosowany tylko do budowy i przetrwania? Ja chce walczyć!
Chcielibyśmy, żeby walka była u nas koniecznością, a nie przyjemnością i satysfakcją z zabicia golasa, który nas błagał o to abyśmy go nie zabili. Nelson (twórca gry), wprowadził klasy postaci różnego rodzaju, więc darmowe kity będą dopasowane pod niektóre klasy tych postaci. Konto premium będzie posiadać dodatkowe klasy z lekkimi ułatwieniami. Oczywiście nie chcemy pod żadnym pozorem robić serwera Pay2Win, jak to się w Unturned ostatnio odbywa. Gra miała z założenia opierać się na survivalu i współpracy ze swoimi kumplami. Tak też zostanie.


Co więcej? Na ten moment nasi programiście zajmują sie dodatkami na forum w postaci "ticket boxu", gdzie będziecie mogli w błyskawiczny sposób zareportować cheatera na serwerze lub zgłosić innego rodzaju problem. Takie rozwiązanie daje nam natychmiastowe powiadomienie od was i mamy czas na szybką reakcję, niż pisanie na Teamspeaku czy forum, że cheater na serwerze. Chcemy walczyć z tym i z wami nam sie to uda!

Cały czas trwają pracę nad poprawą optymalizacji forum, upiększaniem wszystkiego i eliminowaniem bugów na serwerze Teamspeak, gry oraz na forum.

WWW.UNT4U.EU
TS.UNT4U.EU

Oczekujcie kolejnego newsu, a ten już nie długo!

Daraz96 - 12-06-2016, 19:19

o co z tym chodzi ?
Valky - 12-06-2016, 20:47

Reklama serwerowni gry Unturned.
Unturned - gra survival zombie z otwartym światem. Grafikę można porównać do Minecraft'a ;)

olderu - 17-06-2016, 12:26

Tzn. że mi się nie spodoba. Minecraft to raczej gra dla koneserów kwadratowego świata.
Daraz96 - 18-06-2016, 00:25

Jak bym mial mocniejszego kompa moze bym sie skusil.na chwile obecna bardzo fascynuje mnie RPG Gothic II na dodatku Returning, cos pięknego.
Wracajac do klocków to zagral bym sobie chetnie w Cube World... ale tam tez potrzeba lepszy sprzet

odarios - 20-11-2016, 10:49

no niestety żeby zagrac w najlepsze gry trzeba wyłożyc okolo 3 tysiacie złotych na kompa :(
Kamyck - 23-11-2016, 01:49

3 tysiące to kosztuje samo gt1080. Sad story.
AllAh AkbAr - 29-11-2016, 00:27

juz nie macie co wymyslec zacznijcie promowac mfo a nie tworzyc znowu cos w stylu " hajs musi sie zgadzac " pomyslcie o nowym graczach bo ja nie mam zamiaru podawac pałeczke synowi:DDDDD


wystarczy ze ja stracilem ponad 9 lat i co mam z tego konta pousuwane bo sie nie logowalem .
a nikt z was tam wyzej nie pomyslal ile to mnie kosztowalo i nie mam tu namysli real kasy ////

dziwicie sie ze taki cap czy broken nie gra bo po co ?

poures - 30-12-2016, 12:55

ale po co wydawac tyle kasy na sprzet skoro mozna grac na konsoli ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group