My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - o co chodzi?

Prain - 12-07-2016, 10:56
Temat postu: o co chodzi?




Skoro przelewanie złota jest legalne to dlaczego dostaje bana?

xyzzy - 12-07-2016, 11:54

Jakby nie patrzeć, oferujesz korzyść (10kk) za rzecz niegodną z regulaminem (spamowanie), więc kara wydaje się słuszna.
Aquagen - 12-07-2016, 12:50

xyzzy napisał/a:
Jakby nie patrzeć, oferujesz korzyść (10kk) za rzecz niegodną z regulaminem (spamowanie), więc kara wydaje się słuszna.


Nie jest napisane na którym świecie, jaką mamy pewność że nie było chwile później wiadomości prostującej tę informację? ;)

Kiedy oddawałem ranking, napisali mi że za mało dowodów. Tutaj też takowych nie ma. Nie jest nic napisane wprost, jak również w logach gracza nie ma żadnego niepokojącego przelewu. ;)

MiT - 12-07-2016, 13:40

Aquagen napisał/a:
xyzzy napisał/a:
Jakby nie patrzeć, oferujesz korzyść (10kk) za rzecz niegodną z regulaminem (spamowanie), więc kara wydaje się słuszna.


Nie jest napisane na którym świecie, jaką mamy pewność że nie było chwile później wiadomości prostującej tę informację? ;)

Kiedy oddawałem ranking, napisali mi że za mało dowodów. Tutaj też takowych nie ma. Nie jest nic napisane wprost, jak również w logach gracza nie ma żadnego niepokojącego przelewu. ;)


Tak mawia wykaz kar:

Używanie czata bądź prezentacji do organizowania niedozwolonych praktyk w grze.
W przypadku, gdy te praktyki dojdą do skutku są one oddzielnie karane.

Dostałem zgłoszenie na świecie 6, zatem logicznym tokiem myślenia o niego chodziło. Wiadomości na chacie widnieją przez pewien czas, w którym lorenzo spokojnie mógłby sprostować sytuację czy też wysłać mi PW. Jednak ja nie dostałem żadnego odzewu, ani nie widzę na załączonym dowodzie by tak postąpił.

Twoja sprawa walk Aquagen została zamknięta, bo jak sam przyznałeś nie masz dowodów z PW abym mógł to zweryfikować (gdzie ponoć wszystko ustalaliście), a walki nie wskazują na nic podejrzanego. Nie mogę zatem was ukarać, bo na jakiej podstawie ? Nie oczekuję odpowiedzi, bo to pytanie retoryczne.

Prain system zażaleń jeszcze nie jest zamknięty z tego co widzę, więc dostaniesz tam odpowiedź - rozumiem że chciałeś przykuć moją uwagę. A co do pytania zadanego to GM nie ma już częściowo wpływu na aukcje, jednak jakiś czas temu w życie gry wszedł BOT ustalający limity na targu i wiele razy prosiłem (jeśli nie widziałeś wspomnę jeszcze raz), aby zgłaszać braki/nadwyżki limitów do mnie albo baggiego to naniesiemy poprawki i wykluczymy częściowo pewne niezgodności. Dalej będziemy rozmawiać w zażaleniach, temat zamykam bo został stworzony wbrew regulaminowi forum.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group