My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Rozmowa - bany za czat

Spicer - 24-01-2017, 23:38
Temat postu: bany za czat
Chciałem pochwalić GMów za tak ostre ostatnio kontrolowanie czatu i za gnojenie tych cwaniaczków typu Divided, Aquagen itd. którzy wchodzą na czat i w 3 albo 4 prowokują innych graczy i na tym polega ich cały cel pisania, no i prosiłbym o łagodniejsze kary dla sprowokowanych, bo to jednak tylko te zakały są winne.

Prowokacja> zgłaszanie> a na końcu sami obrażają GMów i się dziwią za co tyle banów na czat ><

Star Boy v1 - 25-01-2017, 00:06

Racja i tak jest juz spokojniej :D
BB CoDe - 25-01-2017, 01:18

Mniejsze kary dla sprowokowanych? Dlaczego niby? Twoja wina, że bierzesz internet na poważnie i dajesz sie prowokować. Sprawiedliwość ma być a nie jakieś taryfy ulgowe dla mniej sprawnych intelektualnie.
Ja bym prosił o ostrzeżenie dla użytnika Spicer za słowo "zakały", którym obraża m.in. gracza Divided i Aquagen.

Star Boy v1 napisał/a:
Racja i tak jest juz spokojniej :D


To chwilowe, nie martw się.

Spicer - 25-01-2017, 10:32

nie mówiłem o sobie ;] a jeżeli jedynym powodem dla którego grasz ty i twoi koledzy jest uprzykrzanie innym gry, to może popisz sobie na jakimś 6obcy z obcymi albo losuj sobie na gg kogoś i się z nim wyzywaj.
Mi mogą całkowicie odciąć czat, jak mam do kogoś sprawę to na priv, a ze znajomymi gg. Więcej nie zamierzam słowa pisać, bo wczoraj poczułem się jakbym spadł w otchłań w czasy podstawówki, po wszystkim aż mi oczy zaczęły krwawić.

KiRaKu - 25-01-2017, 17:21

Spokojnie,niedlugo juz wracam na czat.
Miragee - 25-01-2017, 18:33

Kim Ty jesteś chłopie żeby mi mówić jak ja mam z czatu korzystać?
Jestem tak uczciwy, że na Rotenie jeszcze żadnego bana na czat nie dostałem, a na Divided tylko raz, więc o czym Ty mówisz? :D

Aquagen - 25-01-2017, 18:41

BB CoDe napisał/a:
Ja bym prosił o ostrzeżenie dla użytnika Spicer za słowo "zakały", którym obraża m.in. gracza Divided i Aquagen.


To jest myśl! Czuje się pokrzywdzony, jak on śmiał mnie nazwać cwaniaczkiem. :cry:

Spicer napisał/a:
nie mówiłem o sobie ;] a jeżeli jedynym powodem dla którego grasz ty i twoi koledzy jest uprzykrzanie innym gry, to może popisz sobie na jakimś 6obcy z obcymi albo losuj sobie na gg kogoś i się z nim wyzywaj.
Mi mogą całkowicie odciąć czat, jak mam do kogoś sprawę to na priv, a ze znajomymi gg. Więcej nie zamierzam słowa pisać, bo wczoraj poczułem się jakbym spadł w otchłań w czasy podstawówki, po wszystkim aż mi oczy zaczęły krwawić.


Co za problem wyłączyć czat? Nikt Ci nie każe w tym uczestniczyć. Swoją drogą, wczorajsza rozmowa na czacie wybuchła z tego powodu.
imgur.com/a/1LBzI

Więc nie mów że prowokujemy bez powodu ;)

Swoją drogą KOCHANY DŻAMBO BAMBO, skoro tacy "źli" jesteśmy, czemu żaden z nas nie ma bana? Sam typie mocniej cisnąłeś na gadu, ale na czacie wielki płacz i lament XDDDD


@edit



A tutaj założyciel tematu w akcji, notorycznie zaczepia i prowokuje. Wnoszę o ukaranie.

Spicer - 26-01-2017, 13:49

Prowokujesz to ty w dalszym ciągu na priv i na czacie ze swoim partnerem divim



wysyłając mi takie rzeczy, to ja wnoszę o ukaranie

Wreszcie aquagen się popłakał i pobiegł na skargę na forum ;( chyba już dłużej nie wytrzyma psychicznie ;( chciał się poczuć silny wyzywając innych przez internet ale nie pykło

Aquagen - 26-01-2017, 14:17

Spicer napisał/a:
Wreszcie aquagen się popłakał i pobiegł na skargę na forum ;( chyba już dłużej nie wytrzyma psychicznie ;( chciał się poczuć silny wyzywając innych przez internet ale nie pykło



A słyszałeś w swoim marnym nic nie wartym życiu taką sentencję jak: "kto mieczem wojuje, od miecza ginie"? Pewnie nie, dlatego się jej naucz.


Ps. idź sprzątać kible.

BB CoDe - 26-01-2017, 14:18

Oboje robicie zbędny spam, wnoszę o ukaranie obu panów.
Pan i wladca - 26-01-2017, 14:55

Nie wiedziałem, że nasza walka robi taką furorę. Szczególnie, że nikomu jej nie wysyłałem.

Ogólnie polecam przycisk ignoruj dla obydwu panów :)

KiRaKu - 26-01-2017, 15:09

Gdybyscie mieli nick kiraku dostalibyscie juz po 360 dni kary na czat.
MiT - 26-01-2017, 15:20

Temat zamykam z wiadomych przyczyn (zaburzanie przyjaznej atmosfery na forum, dodatkowo ostrzeżenia wędrują do odpowiednich osób).

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group