My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Połączenie światów

louisie - 17-02-2019, 16:58

Danio19 napisał/a:
To ty nie widziwiaj gościu bo 30 osób to trochę słabo jak na tą grę i w tym momencie to ty jesteś śmieszny.


Łączenie światów jest gorszym pomysłem niż zrobienie 3-5 multi.
na to samo ci wyjdzie.

Dark s2 - 17-02-2019, 20:50

louisie napisał/a:
Danio19 napisał/a:
To ty nie widziwiaj gościu bo 30 osób to trochę słabo jak na tą grę i w tym momencie to ty jesteś śmieszny.


Łączenie światów jest gorszym pomysłem niż zrobienie 3-5 multi.
na to samo ci wyjdzie.


Połączenie światów jest najbardziej opłacalnym rozwiązaniem przy obecnej sytuacji mf v2. Scalenie na pewno nie przyniesie strat, zmniejszonej aktywności, wręcz przeciwnie. A czy 10 graczy będzie zalogowanych jednocześnie na dwóch czy trzech postaciach, to już inna kwestia. Więcej postaci=więcej walk. Kto będzie chciał walczyć, to będzie walczył. Więc na pewno system walk na tym nie ucierpi. Grasz PvP [1-200]? -Będziesz miał więcej postaci w różnorodnych przedziałach, więcej fragów w przedziale. Grasz na lv? -Twoje doświadczenie zostanie pomnożone. Każda strona zadowolona?

Squadron - 17-02-2019, 20:54

ta gra i tak już nie żyje więc co za problem połączyć te światy, na s1 gra 10 osób i tak już nic nie osiągną, ja chętnie chciałbym szybciej lvle wbijać mam 305 lv, na chwile obecną nie mam szans na ponowne ukonczenie gry, elo

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group