My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Propozycje - Wystawianie przedmiotów na targu (Świat6)

Samidare - 10-11-2022, 14:05
Temat postu: Wystawianie przedmiotów na targu (Świat6)
Witam, moja propozycja polega na tym, aby wprowadzić możliwość zwiększenia wystawiania przedmiotów na targ, najlepiej gdyby można było wystawić po 3x z każdej kategorii, 3x mikstury 3x jakieś gemy i 3x ekwipunek co łącznie dało by 9 przedmiotów do wystawienia, ale tylko 3x z jednej kategorii żeby nie można było wystawić np 4 rzeczy z jakimś eq.

Przykład:

Wystawione przedmioty:
Sprzedający: Lalala

100szt. mikstura życia lv2
100szt. mikstura życia lv3
100szt. mikstura many lv2

Rapier. 52lv
Zbroja Mantykory. 45lv
Miecz Gothar. 27lv.

Gem wytrzymałości
Gem szczęścia
HP Plus

Co sądzicie? 🤔

Doskonale wiem że nie ma szans na coś ogromnego ale może raz na jakiś czas był by czas na wprowadzenie małych aktualizacji tu pytanie głównie do Tomi'ego.

pawel_tiger - 10-11-2022, 14:22

Myślę że kompletnie nie ma takiej potrzeby, na targu zwykle jest wystawione zero rzeczy, to po co zwiększać ich ilość? Z resztą 24h to tez nie jest dużo, możesz wystawiać codziennie po 3 aukcje i to jest zupełnie wystarczająca ilość
Samidare - 10-11-2022, 15:21

Odnoszę się głównie co do świata 6 a to że macie pustki na s1 to już nie moja wina.

Aczkolwiek dzięki bo zapomniałem dopisać 😅

pawel_tiger - 10-11-2022, 18:52

Aa, ok na s6 nigdy nie grałem, to nie wiem co tam się dzieje :wink:
RamboMK - 14-11-2022, 17:42

tez jestem, za obecnie gra nie dziala tak jakby bylo duzo graczy, przez co te ograniczenia sa zbedne, bedzie mniej ograniczej to bedzie wiecej przedmitow na targu= lepsza gra a chyba o to chodzi ?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group