My Fantasy Online 2
Oficjalne forum gry My Fantasy Online 2

Zmiany - Serwer testowy

Kalcifer - 20-06-2006, 17:48

[img=http://img211.images.../bad2vx.th.jpg]



Na obrazku są dwa błędy:
- jak najechalem na postać chodzącą po mapie, jej nick pokazal mi się dużo wyzej ( w tym przypadku jest nad mapą)
- postać stojąca przy mapie wylogowąla sie z gry, a jej postać nadal była widoczna. Znikneła dopiero po kilku minutach

Noak Shar - 20-06-2006, 19:15

mam pytanie...
jakim codem nie ktorzy juz sa w oasis, kurthus i folhord?!?!

Odpowie mi ktos :cry:

Ashariel - 20-06-2006, 20:13

na początku był bug i mozna było chodzić po górach - gracze poszli do dalszych miast i kupili dobry sprzęt ;]
radolus - 20-06-2006, 22:16

No nie ja też tak chce :/
czokalapik - 21-06-2006, 13:11

taka mala rada do adminow - Opera jest najbardziej "niewinna" (jak moj znajomy to okreslil) przegladarka, chodzi o to ze wykrywa najdrobniejsza kolizje kodu strony i strona sie krzaczy. polecam wiec przepuszczac wszystko jak czesto tylko mozna przez http://validator.w3.org

ktos tu napisal ze w Operze duzo rzeczy nie dziala - owszem, bardzo duzo, ale nie przez to ze Opera jest badziewna, tylko przez to ze strony, ktore sie krzacza sa zle napisane.

co do "dalszych miast":
nie bylo buga z chodzeniem po gorach tylko zauwazcie ze karawana byla od poczatku gry aktywna dla tych miast ktore odkryliscie, jesli ktos byl w folhroad (czy jak to sie nazywa :D ) to tam mogl dostac sie via Karawana wlasnie na testowym.

radolus - 21-06-2006, 13:24

ale kiedy w normalnym też nie można sie dostać do folhord :d
Val Gaav - 21-06-2006, 15:47

znalazłem bł?d


Noak Shar - 21-06-2006, 15:48

a u mnie jest tam gdzie ś taka kratka
fallen lord - 21-06-2006, 15:55

mam pytanie robi sie to nudne i kiedy bedzie na orginal str oasis kurthus i folhord i fabula...
pociekk - 21-06-2006, 20:07

Yeah... jako pierwsza osoba na test serverze 100lvl ^^

Chyba Sie nie doczekamy Odblokowania nowych miast na Org. Mfo :]

PozdrO 4all.
___________________________________

Anonymous - 21-06-2006, 21:35

Ja mam taki błąd:
Jestem w Nordi, wychodzę z miasta idę w kierunku Devos (ale nie wchodze do mista bezpośrednio) i wchodzę do jaskini (obok światyni niebieskigo smoka) i przez podziemia przechodze niby do Devos ale jak wyjde to pojawiam się w Nordi :) :) Interesujące...
Czy u was tez tak jest ? Sprawdzcie i mi napiszcie.

Ridali - 21-06-2006, 21:50

Mam tak samo, pojawięłm sie w Nordi zamiast w Devos, dziwne :P

EDIT: sprawdziłęm jeszcze coś. Poszedłem do Eliar i z tamtąd do tej jaskini koło Devos i przechadząc ją zamiast w Devos pojawiłem sie w Eliar, prawdopodobnie dzieje sie tak przy kazdym miescie :D

[Ex-GM] Shell - 21-06-2006, 21:59

Jdąc do protectora przed jaskinią gothar (gadając z nim) pokazuje sie błąd
złe dane - odświerz strone :o

Putr - 22-06-2006, 01:34

Tomi napisał/a:
Putr napisał/a:
Po walce z Rapsem 2 most nie ulega zniszczeniu i można iśc dalej.
Most jednak się niszczy ale trzeba stanąć na odpowiednim polu które udało mi sie ominąć.


ale udało Ci się jednak ominąć most czy tylko nie odtworzyła się animacja a tak naprawdę wyrwa w moście była??


Przeszedłem sobie a raps ciagle był przy moście i nie było wyrwy, musiałem sie cofnąc jedno pole i wtedy zrobiła sie dziura i do tego stałem na wodzie.
Sorki że tak długo nie odpisywałem :oops:

Brolly16_91 - 22-06-2006, 09:34

znalazłem wkurzający błąd po karzdej walce jak wezme powrót to wychodzi do forum bo z tego linku wchodziłem, za każdym razem po walce z graczem

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group