Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Naruto :D
Autor Wiadomość
Kamyck 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2006
Wysłany: 31-10-2008, 16:17   

Powiem wam tak.
Uważam że anime (Jak to wy mówicie) ssie, woleę mangę.

Anime to z reguły adaptacja mangi... Widziałem na własne oczy jak autorzy anime psują fabułę genialnych Mang... To samo na pewno było z Naruto... A idealnym przykładem jest Bleach czy Hellsing...

Jeżeli chcecie poogladać bardziej ambitne anime to polecam Neon Genesis Evangelion
 
 
 
Daniero 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 224
Dołączył: 01 Wrz 2007
Wysłany: 31-10-2008, 19:42   

akurat anime jest znacznie lepsze od zwyklej bajki ,ale mange znam malo wiec nie moge porownywac ,ale wg. mnie bleach to najlepsze anime ;] tylko ,ze najgorsze jest to ,ze aby sie dowiedziec czy np. grimmjow przezyje trzeba siegnac po mange ,a sie potem zepsuje niespodzianke z powrotu jakiejs postaci.
_________________
 
 
Kamyck 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2006
Wysłany: 31-10-2008, 23:15   

Ale jakbyś przeczytał całą mangę to byś wiedział że nie opłaca się oglądać anime... w mandze nie było słowa o Baunto czy u innych nieciekawych postaciach które zotały dodane żeby tylko przedłużyć anime(wiadomo, tu o hajs chodzi).
Polecam wam przeczytanie mangi Naruto jak i Bleach... Zobaczycie różnicę... ogromną...

Dla użytkowników szpikających po angielsku polecam ciach, w sklepach wysyłkowych poszukać do kupienia (pamiętać by nie wpisywać z "www") a dla tych którzy nie znają angielskiego proponowałbym skorzystać z naszego starego przyjaciela jakim jest Google.pl słyszałem o stronach na których tłumaczy się mangę na polski.

Edit:O... Michul usuną link z mojego postu. Nie powinieneś... Nie było tam żadnich szkodliwych treści, a manga na stronie jest całkowicie legalna.
Ostatnio zmieniony przez MichuL 01-11-2008, 07:27, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Soft 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: 01-11-2008, 07:22   

Oglądam i czytam wiele anime i mang :P Co do Naruto to fillery psują anime. A polski dubbing w tv? Koszmar! Z anime zrobili bajeczkę! No i co to za anime bez krwi? :P
_________________
Inność rodzi złość.
www.pajacyk.pl
 
 
Dragon1297 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 13 Paź 2007
Wysłany: 01-11-2008, 07:25   

Soft napisał/a:
No i co to za anime bez krwi? :P

Obejrzyj sobie elfen lieda. Tam jest krwi w 3 pupy.
_________________
 
 
Soft 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: 01-11-2008, 10:54   

Wiem co to jest Elfien Lied... :P Ale chodziło mi o to, że w polskiej wersji 'anime' są wycinane momenty brutalne i krwawe czyli odcinek jest krótszy o połowę, no i dobrej akcji jest mało a więcej jest monologów użalających się nad sobą ludzi.
_________________
Inność rodzi złość.
www.pajacyk.pl
 
 
Dragon1297 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 13 Paź 2007
Wysłany: 01-11-2008, 10:56   

Soft napisał/a:
Wiem co to jest Elfien Lied... :P Ale chodziło mi o to, że w polskiej wersji 'anime' są wycinane momenty brutalne i krwawe czyli odcinek jest krótszy o połowę, no i dobrej akcji jest mało a więcej jest monologów użalających się nad sobą ludzi


Tiaaa. Ja się boję że jeszcze Shippudena (Nie wiem jak to się pisze ; D ) zaczną dubbingować ;/ Fajnie jakby Elfena na jetixe puszczali g:zla
_________________
 
 
Deco 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: matipopi
Level: 28
Dołączył: 01 Lis 2008
Wysłany: 01-11-2008, 15:20   

Dla mnie najlepszy odcinek to jak kakashi vs zabuza , naruto vs sasuke , Rock lee vs gaara :569:
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 01-11-2008, 17:50   

Strona www.MANGASHARE.com jest całkowicie legalna, więc nie próbujcie mi tu ciachać.
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 01-11-2008, 22:06   

Endry napisał/a:
Strona www.MANGASHARE.com jest całkowicie legalna, więc nie próbujcie mi tu ciachać.
jest, o ile dany tytuł nie jest dostępny u Ciebie w kraju ... :>
ale ciachać nie będę.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 34
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 02-11-2008, 00:23   

ekhm a co to ma do rzeczy ? wiele zagranicznych sklepów oferuje wysyłkę na cały świat, a jeśli serwis nie ma zezwolenia od wydawcy mangi to strona wciąż pozostaje nielegalna
_________________


 
 
 
Yogoshi
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 21 Wrz 2008
Wysłany: 02-11-2008, 13:19   

Kreskówka na jetix - żal, syf i co tam jeszcze można powiedzieć ;x
Anime - nawet nawet, choć ostatnio cienko się przykładają do tego i ciągle przedłużają ;o
Manga - Boska, genialna, zajebista ^^

Według mnie Naruto oraz Bleach to 2 najlepsze anime. Manga naruto potrafi wciągnąć (czytałem raz 4 godziny ^^) dlatego polecam ;P
 
 
Soft 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 32
Dołączył: 25 Wrz 2007
Wysłany: 02-11-2008, 17:54   

Ja czytam mangę Naruto po angielsku. Blecha też. Ciekawy też jest Soul Eater chociaż już trochę taki zbyt nowoczesny :P Ale za to KOCHAM Death Note! Fabuła skomplikowana, że czasem nie sposób się połapać co i jak... coś w stylu kryminału ale z elementami fantastyki :] Polecam.
_________________
Inność rodzi złość.
www.pajacyk.pl
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 03-11-2008, 01:42   

---- BSh: SPOLIER WARNING! ----

Co prawda to prawda.. Death Note to najlepsze anime jakie widziałem, żadne naruty się do niego nie umywają.. Zaskakująca fabuła, nieoczekiwane zwroty akcji i to spojrzenie Raito ;D Mimo że po śmierci jednego z głównych bohaterów (kto oglądał ten wie) anime traci trochę w moich oczach, to i tak późniejsza akcja jest bardzo ciekawa, żeby nie powiedzieć pogmatwana. Jedyne, co mnie zdenerwowało w tym anime to ostatni odcinek, który po prostu mnie zażenował. Główny bohater wychodził już z tylu opresji dzięki swojej inteligencji, a dał się złapać jakiemuś szczeniakowi ;| Szczerze mówiąc miałem nadzieje że mu się uda ich "wyplenić" i wszystko skończy się szczęśliwie (czyt. Kira będzie bogiem nowego świata wraz z Misą, i nic nie stanie im już na przeszkodzie), lecz się myliłem. Tak czy inaczej anime jest świetne, z tego co słyszałem manga jeszcze lepsza. Na prawdę polecam wszystkim, nawet tym którzy nie lubią "japońskich bajek".

Trochę offtopu, ale sytuacja wymaga.
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
Ostatnio zmieniony przez BARTOSh 03-11-2008, 21:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kamyck 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 35
Dołączył: 28 Kwi 2006
Wysłany: 03-11-2008, 15:56   

Yogoshi napisał/a:
Manga - Boska, genialna, zajebista ^^

Jak najbardziej się dołanczam do danego poglądu ;)

Cytat:
Według mnie Naruto oraz Bleach to 2 najlepsze anime. Manga naruto potrafi wciągnąć (czytałem raz 4 godziny ^^) dlatego polecam ;P


Raz spędziłem 12 godzin nie odchodząc od xxxHolic oraz tsubasa reservior hronicles(wciągną mnie sielankowy klimat który niestety zamienił się w krwawą żeźnię.).
A co do bleach to przeczytałem całą mange potem anime i stwierdziłem że poziom jest tak obniżony żeszkoda tracić cenne kb/s żeby to ściągać.

Ps. tytuł tematu jakąś mi do końca mi się nie zgadza z tym o czym tutaj piszemy...
Offtop pany, offtop :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom