Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
20-02-2015, 23:53
Błąd w pojedynku o dużą stawkę
Autor Wiadomość
Tomi
Prawie Admin


Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 1+2+4
Dołączył: 18 Cze 2005
Wysłany: 05-03-2012, 16:52   

michol11 napisał/a:
ElfenLied napisał/a:
Cytat:
§1
My Fantasy Online jest grą bezpłatną w podstawowym zakresie. Gra jest ciągle w fazie tworzenia i udoskonalania, więc nie jest wolna od błędów.


Jest tylko jeden mały problem, mfo2 już nie jest w trakcie udoskonalania ;] bo nie będzie żadnych udpate'ów...

@Tomi

Nie wiem, nie chce tutaj na siłę bronić gracza który stracił to i owo, ale skoro nie ma pewności to raczej powinno się robić z korzyścią dla gracza - nie masz pewności, że to jego wina, ty za to płacisz cofając walkę. On jakieś dowody ma podpierające swoją niewinnośc, ty podpierające niewnność gry nie masz. Dla mnie sprawa jasna, chcesz brnąć w to dalej chętnie z tobą podyskutuje.

Nawet jeśli wystąpi ewidentny, udowodniony błąd gry to i tak bardzo rzadko dochodzi do cofania "strat" - głównie w przypadkach błędów bardzo uciążliwych. Innych pomniejszych błędów, które istnieją w MFO jest całkiem sporo i gdybyśmy chcieli je wszystkie "prostować" to czasu by nam nie wystarczyło. Akceptując regulamin gracz zgadza się na takie zasady. W tym przypadku nie ma nawet pewności czy to rzeczywiście był błąd, a niestety sprawdzić się tego po prostu nie da.
 
 
PatryŚ
Użytkownik



Level: 85
Dołączył: 04 Mar 2012
Wysłany: 06-03-2012, 13:36   

Tomi, więc dlaczego BiK'owi cofnięto lvl'e? Przecież to też był błąd gry.. A rozwiałeś go na korzyść gracza. Więc dlaczego ma nie być tak ze mną?
Co ja jestem jakimś innym graczem? Inaczej traktowanym? Chyba każdy jedzie na równi..
 
 
Antybristler 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Antybristler
Level: 30
Wiek: 30
Dołączył: 22 Lis 2010
Wysłany: 06-03-2012, 14:02   

Taka w tym różnica, że w przypadku BiK'a błąd wystąpił na pewno, natomiast u Ciebie nie ma takiej pewności. Gdyby walka została cofnięta to nie byłoby to zgodne z regulaminem i inni ludzie mogą krzywo na to patrzeć.
_________________

Świat bez Żółwi byłby dużo mniej żółwiowy...

 
 
 
PatryŚ
Użytkownik



Level: 85
Dołączył: 04 Mar 2012
Wysłany: 06-03-2012, 14:03   

Sam BiK może potwierdzić jak było bo pomagał mi ustawiać inteligencję i 3 razy sprawdzaliśmy to we dwóch czy aby na pewno nie ma błędu ..
 
 
InTeN 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Baku Baku
Level: 101
Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2010
Wysłany: 11-03-2012, 17:24   

Spoko gadacie o tym to przypominam moją sprawę :

https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=36201&postdays=0&postorder=asc&start=15

O proszę, żądam zwrotu pkt, Rankingowych :)

Nienaprawialny błąd ? I co Ja mam być poszkodowany, że nie umiecie tego naprawić ? no przepraszam bardzo.
_________________
Codzienne Melanże Kupa Alkoholi... w Taki Właśnie Sposób Wykańczam Sie Powoli...
 
 
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 12-03-2012, 21:24   

Ta gra jest dla was wszystim ... RanQ to Bóg ? Osiągnij w zyciu to co tutaj . Przez 5 lata grałem codziennie dzien w dzien co miesiac sms 11.09 Od paru dni nie gram tak aktywnie i zyje . Oczywiście Będe grał ale też starał sie to ograniczac dziękuje dobranoc .


Ps : Ten post nie miał nikogo obrażac :)
 
 
 
InTeN 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Baku Baku
Level: 101
Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2010
Wysłany: 12-03-2012, 23:59   

Zamknij się, bo to konto twoje zostało sprzedane przecież wiem o tym bo jestem z twojego miasta :)
_________________
Codzienne Melanże Kupa Alkoholi... w Taki Właśnie Sposób Wykańczam Sie Powoli...
 
 
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 14-03-2012, 19:21   

Niezłe , Niezłe . Chociaż umiem się pogodzic z porażka i zrobic hybre a nie poł gry robic anty ...
Jeszcze jedno wiesz co GM mysli jak mu tak trujesz dupe ?
 
 
 
InTeN 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Baku Baku
Level: 101
Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2010
Wysłany: 15-03-2012, 12:04   

Chłopie ! sprzedaż kont jest zabroniona daj spokój niech Gm to sprawdzi :)


A jeszcze jedno. Jak doszedłem i walczyłem w turnieju to anty jestem ? Pf.
_________________
Codzienne Melanże Kupa Alkoholi... w Taki Właśnie Sposób Wykańczam Sie Powoli...
 
 
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 15-03-2012, 21:03   

Zobacz ile czasu grałes anty a ile hybra ... Gm sprawdzał Moje konta bo byłem okradziony ;) I Co mam bana ?
 
 
 
InTeN 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: Baku Baku
Level: 101
Wiek: 30
Dołączył: 08 Cze 2010
Wysłany: 17-03-2012, 23:42   

To czego mi na gg pisałeś, że sprzedałeś je jakiemuś lamusowi ?
_________________
Codzienne Melanże Kupa Alkoholi... w Taki Właśnie Sposób Wykańczam Sie Powoli...
 
 
7up/tbg 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Rudolf
Level: 70
Dołączył: 29 Lis 2011
Wysłany: 21-03-2012, 20:28   

Huhu Ciekawe ; d , do zamkniecia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom