Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: ADIHC1
06-12-2007, 15:44
~Kilka propozycji~
Autor Wiadomość
blubo12a 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: lukasz12a
Level: 999
Dołączył: 03 Kwi 2007
Wysłany: 09-04-2007, 09:24   

he he he ... Widze ze wszyscy sie zgadzaja i kazdemu sie podoba ... Ja ogolnie niemam nic do tego i w wiekszosci tych pkt jestem na tak ale mam pytanie z innej beczki ... Kiedy tych poprawek bedzie mozna sie spodziewac w grze ... Bo z doswiadczenia wiem ze pomimo ze kazdemy sie wsio podoba takie pomysly i tak nie sa wprowadzane a jak sa to o dluuuuugim okresie czasu ...
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 32
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-04-2007, 10:23   

Cytat:
he he he ... Widze ze wszyscy sie zgadzaja i kazdemu sie podoba ... Ja ogolnie niemam nic do tego i w wiekszosci tych pkt jestem na tak ale mam pytanie z innej beczki ... Kiedy tych poprawek bedzie mozna sie spodziewac w grze ... Bo z doswiadczenia wiem ze pomimo ze kazdemy sie wsio podoba takie pomysly i tak nie sa wprowadzane a jak sa to o dluuuuugim okresie czasu ...


Jedyna informacja jaką dostałem od admina, dotyczaca pierwszych trzech moich tematów z propozycjami brzmiała:
Cytat:
Niektóre są trafne - już sobie część zanotowałem


Wiem ,że są fajne i godne uwagi (:P) ale zapewne troche potrwa aż zostanie to wprowadzonie... moze to trwać 3~6miechów ^^"
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 07-12-2007, 03:09   

Kilka pomyslow trafilo na liste TODO
Cytat:
• Możliwość walk manualnych z graczami w odpowiednio stworzonych do tego arenach

Cytat:
• Interfejs(panel) prostych możliwości "html" nad oknem zmiany prezentacji (taki jak przy pisaniu postów na forum)

Oczyscilem temat ze zbednego spamu i przenosze do Archiwum propozycj.
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom