Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Pakty (ale na serio)

Zgadzasz się?
Tak
69%
 69%  [ 37 ]
Mi to rybka <>< :D
16%
 16%  [ 9 ]
Nie
13%
 13%  [ 7 ]
Głosowań: 53
Wszystkich Głosów: 53

Autor Wiadomość
koshiba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: bater
Level: 114
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 28-06-2007, 17:14   Pakty (ale na serio)

Witam. Wpadłem na pomysł (nie znalazłem żadnego pkt. zakazującego tego tematu). A mianowicie, pakty na serio. Wiele razy mamy z kimś pakt, ale jak to u noobów bywa łamią te pakty. Więc można to zmienić. W interfejsie po lewej była by opcja pakty. Wpisywalibyśmy tam nick osoby, z którą chcemy mieć pakt i wysyłamy. Jeśli ta osoba, do której wysłaliśmy propozycję paktu kliknie na nie to mówi się trudno, ale jeśli kliknie się na tak to mamy z tą osobą pakt i już nigdy więcej nie moglibyśmy z nią walczyć (tylko przez pojedynki). Na mapie zamiast atak lub ochrona pisałoby "pakt".


Comment please :-D
 
 
 
Simon08 
Użytkownik



Level: 1
Wiek: 30
Dołączył: 10 Kwi 2006
Wysłany: 28-06-2007, 17:18   

było nie przeszło jak chcesz miec z kims pakt to przestrzegaj jak nie to nie nasza sprawa
 
 
 
Drain 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 119
Dołączył: 26 Lut 2007
Wysłany: 28-06-2007, 17:18   

Po co pakt?
Pakty sa by je łamać,myslisz że ktos z 8 levelem bedzie patrzec kogo atakuje?
A pozniej PW z bluzgami bo mielismy pakt :D
(moj kumpel mial dzis taka sytuacje xD )
NIE!
 
 
 
Charlie 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kenshin Himura
Level: 129
Wiek: 29
Dołączył: 30 Mar 2007
Wysłany: 28-06-2007, 17:18   

mnie się to podoba...pamiętam jak wylogowalem się przed miastem i gostek z którym miałem pakt zaatakował mnie ponad 10 razy i gdy wkońcu wygrał napisał mi pw Że zrywa pakt...ale można by było np takie pw by wysylało do gracza : czy chcesz przyjąc pakt ? Tak Nie a jak chceliśmy zerwac to podobne pw g;)
 
 
 
MapY
[Usunięty]

Wysłany: 28-06-2007, 17:19   

W zasadzie może być, ale:
pakt można anulować:
- obydwaj gracze anulują pakt
- jeden graczanuluje pakt, ale do drugiego jest wysyłana informacja o tym i dopiero po 3 lub 7 dniach rzeczywiście pakt jest anulowany, aby nie było zaskoczeń typu "przecież miałem z tobą pakt!!!". No chyba że obydwie strony się zgodzą to może być natychmiastowy.
Ogólnie: bardziej za niż przeciw :wink:
 
 
koshiba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: bater
Level: 114
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 28-06-2007, 17:21   

Drain, a nie wkurzyłbyś się jakby jakiś gość co masz z nim pakt zaatakował cię, a ty byś miał gdzieś z 10k ranku i by cię zabił?? Straciłbyś 1k ranku, bo ten noob miał kaprys i cię zaatakował. :-)




EDIT

Mapy, mógł by być anulowany pakt, jakby się zgodziły 2 osoby. Wtedy byłby gites :-D





Diablica chodzi ci o to, że ta wiadomość miałaby 10 dni ważności?? Fajne :cool:
Ostatnio zmieniony przez koshiba 28-06-2007, 17:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Diablica 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Diablica
Level: 100
Wiek: 36
Dołączyła: 14 Sty 2007
Skąd: Warszawa =)
Wysłany: 28-06-2007, 17:30   

Propozycja ciekawa. Ale moim zdaniem jeśli chcialoby sie anulowac pakt.. tam prawda przychodzi wiadomosc ze gracz xxx chce anulowac pakt czy wyrazasz zgode ? i jesli gracz nie nacisnalby ani nie ( nic by nie nacisnal) to pakt by sie sam anulowalam np. po 10 dniach
_________________
ZAUFANIE.... :<
mhm.. niech ktos sie zastanowi co to..
 
 
Majk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Michal
Level: 160
Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2007
Skąd: Tczew
Wysłany: 28-06-2007, 17:40   

Z tych propozycji co padły podczas tematu to chyba najlepsza jest Diablicy ...
Przychodzi PW o zrywaniu paktu wyrażasz zgode ? tak to wszystko jasne nie to niech tamta osoba się martwi :P
Co do samego pomysłu to 50/50
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-06-2007, 17:45   

Niee, w tym pomyśle chodzi o to, żeby było do wyboru tylko 'tak' - i wtedy możesz zerwać pakt od razu. Jak nie przyciśniesz na 'tak' to pakt zerwie się sam po 10 dniach. Wydaje mi się, że to jest sensowne rozwiązanie i nie widzę powodów, żeby go nie wprowadzić.
No, może poza dwoma:
  1. obciążenie serwera
  2. MichuL napisał/a:
    a ja pakty mam gdzieś, bo tylko leszcze chca paktów g:zla
 
 
koshiba 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: bater
Level: 114
Wiek: 29
Dołączył: 13 Lut 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 28-06-2007, 17:48   

Pit, ale co to za sens, że nie można było by odmówić paktu? To przecież każdy by mógł go "zerwać"
 
 
 
fnatic 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Shinro
Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Sty 2007
Skąd: Gdynia
Wysłany: 28-06-2007, 17:54   

jak chcesz miec pakt to bdziesz go przestrzegal g;) a jak nie to juz Twoj wybor ktos Cie zjedzie a mieliscie pakt ? bywa -.- na NIE x D
_________________
 
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 28-06-2007, 17:54   

A mi to rybka <>< :D i jest 6 na rybke 5 na tak :D no bo po co to ? heh jak sie boisz to nie atakuj albo szybko biegaj.... tzn. klikaj myszke ...
_________________

Imię: Asharoth Nazwisko: Ilios Stan konta: 158G Wygląd Asharotha: Kolorowy | Szkic
...:::Dario:::...
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-06-2007, 17:58   

koshiba, myślę, że lepiej byłoby, gdyby pakt zawsze dało się zerwać. Na przykład masz z kimś pakt, a ten ktoś zrobił ci jakąś świnię i chcesz się odegrać. No i nie możesz. Dlatego taka opcja byłaby przydatna.
 
 
zzibi2 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: S1/S2:AloneInTheDark
Level: 100
Wiek: 40
Dołączył: 13 Paź 2006
Wysłany: 28-06-2007, 19:47   Re: Pakty (ale na serio)

koshiba napisał/a:
Witam. Wpadłem na pomysł (nie znalazłem żadnego pkt. zakazującego tego tematu). A mianowicie, pakty na serio. Wiele razy mamy z kimś pakt, ale jak to u noobów bywa łamią te pakty. Więc można to zmienić. W interfejsie po lewej była by opcja pakty. Wpisywalibyśmy tam nick osoby, z którą chcemy mieć pakt i wysyłamy. Jeśli ta osoba, do której wysłaliśmy propozycję paktu kliknie na nie to mówi się trudno, ale jeśli kliknie się na tak to mamy z tą osobą pakt i już nigdy więcej nie moglibyśmy z nią walczyć (tylko przez pojedynki). Na mapie zamiast atak lub ochrona pisałoby "pakt".


Comment please :-D


Po co pakty to raz, a dwa nie można nigdy więcej już nie zawalczyć bo t ogłupota. Ta gra opiera się na walce właśnie. Równie dobrze jak by to było to można by było zerwać i to samo co bez tego.. Zamiast tego wolałbym mieć PRZYJACIÓŁ, których jak dodam, to zmiast miecza walki to by pisało frensd czy coś..
Jestem na nie.
 
 
Drain 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 119
Dołączył: 26 Lut 2007
Wysłany: 28-06-2007, 20:09   

koshiba napisał/a:
Drain, a nie wkurzyłbyś się jakby jakiś gość co masz z nim pakt zaatakował cię, a ty byś miał gdzieś z 10k ranku i by cię zabił?? Straciłbyś 1k ranku, bo ten noob miał kaprys i cię zaatakował. :-)




Nie bo walcze przez poje tylko x ]
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom