Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Oddanie miksów
Autor Wiadomość
mklem1
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 151
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 11-07-2007, 21:00   

Ja nieraz nie rozumiem Ludzi jakoś, gram na 2 światach i nigdy nie mailem problemów z miksami.
W większości przypadków jest to zle nastawiony skrypt Inta i tyle :P
Radze nad tym popracować

A co do propozycji to co sie ma niby dziać ze zużytymi miksami ??
Po walce może wyskoczy komunikat "czekaj twoj gracz jest w trakcie zwracania miksów "<Wymiotuje>

Kto wogole wymyslil ten temat :/
 
 
MISTRZ MAGOW2 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: MISTRZ MAGOW2
Level: 23
Wiek: 30
Dołączył: 10 Lip 2007
Skąd: CEWICE
Wysłany: 11-07-2007, 21:06   

szkoda mu 30G no nieprzesadzaj niemusisz stać przed wioską możęsz wejsc nikt cie niezatakuje niebendzie remisu
_________________


//Nobody can stop Us

Ukradli mi konto :
mistrz magow2
114lvl

Ale powróciłem
 
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 11-07-2007, 21:06   

Ja gram tylko na 1 świecie... i musze przyznać że początki nie były łatwe ale jest dużo sposobów na dostawanie miksów ;) (potworki, kasa z targu) ja troche pomyślałem i znalazłem rozwiącanie... (obecnie mam 90 eliksirów :> )
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 11-07-2007, 21:28   

Właśnie zrobiłem nową postać...Expie sobie expie patrze a tu mam po 30+ mixów many i życia lev.1 (kupiłem 10 na początek) więc mi nie mówcie że nie macie kasy na takie mixy ;) Każdego mixa da sie odrobić w moment więc nie przeginajcie z tym że macie waste....Jeżeli w pojach o nic używacie Eli no to i tak się wam opłaca bo wiecie jak się wam układa inta/staty/eq.
_________________
 
 
 
Creep 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Soft
Level: 30
Wiek: 32
Dołączył: 08 Lip 2007
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 11-07-2007, 22:28   

Tak to jest na oficjalnym forum. Są tu sami goście co zgrywają ważniaków.
 
 
 
Charlie 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kenshin Himura
Level: 129
Wiek: 29
Dołączył: 30 Mar 2007
Wysłany: 11-07-2007, 22:35   

Na nie...zależy ci na mixach ? nie walcz albo wywal je z inteligencji ^^
Pomyślcie zanim coś napiszecie...może jeszcze wogóle sie mixy niebędą tracic ?
Nadodatek obciążyło serwer...musiał by on odróżniac zwykłe walki od remisów co spowodowało by jakieś tam obciążenie
 
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 11-07-2007, 22:50   

Creep napisał/a:
Tak to jest na oficjalnym forum. Są tu sami goście co zgrywają ważniaków.


Ja się za ważniaka nigdy nie uważałem..

A ja myśle że mu chodziło o miksy lv 3, 4 kiedy jeszcze ich w sklepie kupić nie może i musi na targu... a to już wydatek sporego rzędu.
 
 
RaMzEs 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 02 Lip 2007
Wysłany: 11-07-2007, 23:05   

Tylko Werto się obczaił a reszta bałwanków nawet mózgu nie wysiliła, ciekawe bo jakbyście myśleli choć trochę zgodnie z naturą tego tematu to wpadlibyście na myśl że nie chodzi o marne i tanie LV1 i LV2 omg, myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią
 
 
mklem1
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 151
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 11-07-2007, 23:13   

Jak ktoś prowadzi tak postać ze w devos (ok 1,8K-2K życia ma postać) a on może ma i 3K to sie nie dziwie ze brak mu butelek. Podczas dawania w Hp też trzeba brać pod uwagę możliwość leczenia sie dostępnymi środkami :P
Inaczej już sprawa wygląda już z wyższym lv
 
 
Charlie 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kenshin Himura
Level: 129
Wiek: 29
Dołączył: 30 Mar 2007
Wysłany: 11-07-2007, 23:19   

RaMzEs napisał/a:
Tylko Werto się obczaił a reszta bałwanków nawet mózgu nie wysiliła, ciekawe bo jakbyście myśleli choć trochę zgodnie z naturą tego tematu to wpadlibyście na myśl że nie chodzi o marne i tanie LV1 i LV2 omg, myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią


no ale kozaczysz g:>
oto treśc twojej propozycji :

RaMzEs napisał/a:
Hej mam propozycję aby po pojedynku którego wynikiem będzie remis oddano stracone miksturki, bo i tak bez sensu tylko je się traci a z tego nic nie ma a czasem typek atakuje 100 razy bo jest debilem i tracę ponad 20-30 mikstur cennych i drogich


I co ? Jakoś tu niewidze by było coś o mixach 1,2...łyso ci teraz ?
Masz mało mikstur ? bo napewno ciągle walczysz...chodź od czasu do czasu an węże,pająki i osy to ci miksó przybędzie...co do wyższych levelów 13-17 to kasa idzie raz dwa więc problemó z kupowaniem miksturek niema ^^
Co do tego 100 razy atakowania poradze ci jedno...poczekaj aż gracz sobie pódzie i dopiero wyjdź z imasta...a co do słowa "debil" to jest obraza...każdy atakuje kogo chce i mu tego niezabronisz...btw możesz sobie przezywac graczy na PW a nie na forum...
 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-07-2007, 23:38   

RaMzEs napisał/a:
Tylko Werto się obczaił a reszta bałwanków nawet mózgu nie wysiliła, ciekawe bo jakbyście myśleli choć trochę zgodnie z naturą tego tematu to wpadlibyście na myśl że nie chodzi o marne i tanie LV1 i LV2 omg, myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią

Dobra... To teraz ty wysil mózg i odpowiedz mi na pytanie:
Za przegraną nie zwraca się mikstur. Za wygraną nie zwraca się mikstur. To dlaczego, do sami wiecie czego nędzy, ma się zwracać za remis? Bo
RaMzEs napisał/a:
Hej mam propozycję aby po pojedynku którego wynikiem będzie remis oddano stracone miksturki, bo i tak bez sensu tylko je się traci a z tego nic nie ma

raczej mnie nie przekonuje. Z przegranej też nic się nie ma, a nie została uwzględniona w twojej propozycji. Zanim zaczniesz obrażać innych użytkowników, pomyśl lepiej nad logicznością swojej propozycji.
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 12-07-2007, 00:53   

mklem1 napisał/a:
Jak ktoś prowadzi tak postać ze w devos (ok 1,8K-2K życia ma postać) a on może ma i 3K to sie nie dziwie ze brak mu butelek. Podczas dawania w Hp też trzeba brać pod uwagę możliwość leczenia sie dostępnymi środkami :P
Inaczej już sprawa wygląda już z wyższym lv


A może nie to że jemu sie nie leczy cale zycie tylko to że się chce dłużej leczyć?

Pitazboras napisał/a:
RaMzEs napisał/a:
Tylko Werto się obczaił a reszta bałwanków nawet mózgu nie wysiliła, ciekawe bo jakbyście myśleli choć trochę zgodnie z naturą tego tematu to wpadlibyście na myśl że nie chodzi o marne i tanie LV1 i LV2 omg, myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią

Dobra... To teraz ty wysil mózg i odpowiedz mi na pytanie:
Za przegraną nie zwraca się mikstur. Za wygraną nie zwraca się mikstur. To dlaczego, do sami wiecie czego nędzy, ma się zwracać za remis? Bo
RaMzEs napisał/a:
Hej mam propozycję aby po pojedynku którego wynikiem będzie remis oddano stracone miksturki, bo i tak bez sensu tylko je się traci a z tego nic nie ma

raczej mnie nie przekonuje. Z przegranej też nic się nie ma, a nie została uwzględniona w twojej propozycji. Zanim zaczniesz obrażać innych użytkowników, pomyśl lepiej nad logicznością swojej propozycji.


Pit za przegraną nie dostajesz nic bo... przegrałeś... za wygraną masz nagrode bo wygrałeś...analogicznie za remis nie powinieneś tracić nic.

A teraz do rzeczy...Mi to ryba bo ten problem mnie już nie dotyczy a tak jak mówiłem są sposoby uporania się z tym...
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 12-07-2007, 01:11   

RaMzEs napisał/a:
Tylko Werto się obczaił a reszta bałwanków nawet mózgu nie wysiliła, ciekawe bo jakbyście myśleli choć trochę zgodnie z naturą tego tematu to wpadlibyście na myśl że nie chodzi o marne i tanie LV1 i LV2 omg, myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią


jak nie chcesz zużywać eliksirów to nie walcz
jeżeli chcesz walczyć to wygrywaj...


" myślą że są mądrzy a tematu zrozumieć nie potrafią"
a ty rozumiesz ironię, cynizm i takie tam rzeczy ? g:>
_________________


 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 12-07-2007, 01:22   

Obecnie jest tak:
Za wygraną - EIRG zdobywamy miksturki tracimy
Za remis - EIRG bez zmian miksturki tracimy
Za przegraną - EIRG tracimy miksturki tracimy

Propozycja jest taka:
Za wygraną - EIRG zdobywamy miksturki tracimy
Za remis - EIRG bez zmian miksturki bez zmian
Za przegraną - EIRG tracimy miksturki tracimy

Czemu? Czy ktoś mi to wreszcie wytłumaczy?
Werto3D napisał/a:
Pit za przegraną nie dostajesz nic bo... przegrałeś...

Ha, powiedziałbym nawet, że tracę - EIRG a w dodatku zużyte mikstury.
Werto3D napisał/a:
za wygraną masz nagrode bo wygrałeś...

Mam nagrodę? No tak, niby mam - EIRG... ale mimo że wygrałem, to tracę mikstury. Innymi słowy może dojść do takiej sytuacji, że na wygranej więcej straciliśmy niż zyskaliśmy (jeśli np. zużyliśmy 4 eliksiry, a dostaliśmy od przeciwnika jakieś marne miedziaki).
Werto3D napisał/a:
analogicznie za remis nie powinieneś tracić nic.

Nic? Przecież nawet przy wygranej "coś" się traci (jak pokazałem przed chwilą - czasami nawet więcej niż się zyskuje). Jeśli ta propozycja weszłaby w życie, doszlibyśmy do alogicznej sytuacji, w której czasami bardziej by się opłacało zremisować niż wygrać. Do tego chcecie doprowadzić? Bo ja nie.
 
 
TheQuestion 
Użytkownik



Level: -7
Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2007
Wysłany: 12-07-2007, 02:41   

Ja nie mówie że mi sie ten pomysł podoba tylko że wszyscy na niego naskoczyliście nie dokońca rozumiejąc o co chodzi... No i to tyle z mojej strony.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom