Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Oddanie miksów
Autor Wiadomość
ChmuraCS 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: chmur0n
Level: 127
Świat: 3
Dołączył: 02 Lip 2007
Skąd: Ozorków
Wysłany: 12-07-2007, 03:18   

Mogłem coś przeoczyć ,wiec nie uważajcie tego za spam xD

chodzi mi o to ,iż jest wiele sposobów na zarobienie kasy :twisted:

Można zrobić tak ,iż
~ Odpuścimy sobie EQ do 5 lvla
~ Warto przeszukać domek bo jest kasa
~ Warto wejść na wyspe (<i>Nie zdradzę fabuły</i>) ,nie kupując ciężkiego skórzanego pancerza

~ USTAWIĆ DOBRY SKRYPT INTY!
 
 
 
Shock 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: LaMe
Level: 10
Wiek: 30
Dołączył: 24 Mar 2007
Skąd: Tęczowe małpki x.x
Wysłany: 12-07-2007, 08:19   

ChmuraCS napisał/a:
~ Odpuścimy sobie EQ do 5 lvla
~ Warto przeszukać domek bo jest kasa
~ Warto wejść na wyspe (<i>Nie zdradzę fabuły</i>) ,nie kupując ciężkiego skórzanego pancerza


Jak mamy niby dojść do skórzanego jak nie mamy EQ dziki mnie zabiją?? :-D Ja tam chodze ale z kupionym Eq bez zbroi :-D
A moje sposoby (zawsze tak gram) na maga: do 3 Lvlu chodze na osach i i nie kupuje żadnych miksów ponieważ na osy nie potrzeba ataku magicznego a dają one miksy życia lv1
Od gdzies 4 lvlu kupuje po 10 miksów hp i 0 many i chodze na pająkach(one dają miksy many i tak jest good aż nie zaczne zarabiać takiej kasy żeby starzczyło na kupowanie 50 miksów
z wojem jest o wiele łatwiej bo potrzebuje tylko miksów życia więc chodzi tylko na osach i wogóle nie kupuje miksów (no chyba że ktoś używa leczenia to tak samo jak z magiem) :-D :-D :-D :-D
_________________


 
 
 
Corso 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 1
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Warszawa
Wysłany: 12-07-2007, 11:48   

Już przestań bo ja do wyspy zawsze dochodze z początkowym EQ i nie mam większych problemów.
Ja jak tworzyłem woja to jak miałem ok. 2500 to kupowałem z 50 miksturek życia 1 lvl (jak sie dało więcej to oczywiście więcej brałem) i na węże na 2 lvl
Niezależnie od tego co mi z rapsa wypadło zawsze do 9 lvl (na tasak) biegałem z pałką.
Minus takiego EQ- nie nadaje sie on do walki z graczami.

Mikstury oddane po walce (remis) to głupota bo co ? Używasz ich i one sie magicznie napełniaja z powrotem ? To może od razu niech tak robią po wygranej albo przegranej wtedy po zdobyciu eliksiru każdy rozwalałby wszystko co sie rusza.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom