Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:36
Stop , kradzieżą kont
Autor Wiadomość
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 18-07-2007, 16:44   

"ale możesz odblokować ,poprzez poczte ... Masz włączoną poczte to szybko to zrobisz...
Pozatym jak będesz online na mfo to ci chyba nie bloknie? "

fajnie, jak będę chciał pograć to najpierw na pocztę będę musiał wchodzić, świetnie...
_________________


 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 18-07-2007, 16:45   

Nom a jakby tak cały ktoś to blokował... ?
Chyba bym dostał pie****** jakbym miał cały czas na poczte wbijać, żeby się zalogować...
Do tego dochodzą jeszcze tematy zakładane przez ludzie którzy szybko lecieliby na forum
i pisali tematy "NIE MOGE SIE ZALOGOWAC NA KONTO !!!!!1111" ( :P )
Najlepiej mieć dobre hasło na postać i maila i nie ma problemu. :)
_________________
 
 
dislike 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 180
Wiek: 35
Dołączyła: 28 Lis 2006
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 18-07-2007, 16:52   

ChmuraCS napisał/a:
Zyga napisał/a:
Nie podawaj nikomu hasła.
-> NIE USTAWIAJ (najlepiej) nigdzie 'zapamiętywania haseł'.
-> Nie ściągaj z nieznanych Ci źródeł i nie wchodź w byle gówno.

To samo miał mój kumpel (nie podam name :P only pw) i też odziwo nie miał hasła jak login
, no i stało się ,iż nijaki maci**** mu ukradł konto ... bo na poczcie dostał ,że ma hasło *****... -.- no i wpisał to hasło ,lecz nie działało ...

** - Looked

A ,kiedy noobek by mu bloknął to ,wejdzie na poczte - odblokuje- zaloguje się i ma spokój ... ;]

To przez pocztę mu skradziono? ...och i to ona ma bronić Nas przed kradzieżą?...sweet^^""
A jeśli skradł "strzelając w ciemno..." to musiał mieć naprawdę łatwe hasło z serii "brak" "imie" "data urodzin".... w tym nie widzę problemu... wystarczy zgłosić włamanie/złodzieja... w odpowiednim miejscu a samemu natychmiast zmienić hasło na postać MF i przy okazji nie zaszkodzi na emailu... ^^
 
 
tofica 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Tofica
Level: 146
Wiek: 36
Dołączyła: 22 Mar 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 18-07-2007, 16:52   

heh... w tibii był taki fajny bajer że po 3 nieudanych próbach wejścia na konto adres IP blokował się na chyba 30 minut, może to by było lepszym rozwiązaniem :P
_________________


 
 
 
Sintui 
Tester



Profesja: Wojownik
Level: 151
Wiek: 31
Dołączył: 31 Gru 2006
Wysłany: 18-07-2007, 17:00   

tofica napisał/a:
heh... w tibii był taki fajny bajer że po 3 nieudanych próbach wejścia na konto adres IP blokował się na chyba 30 minut, może to by było lepszym rozwiązaniem :P


Nom super.
Wbijam komuś 3x na konto przed pojem i on nie moze wejść i zmienić eq, bo ma 30 minut bloka. :wink:
Sorki ale tutaj to się nie sprawdzi :) .
_________________
 
 
Kyomori 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Kyomori
Level: 112
Wiek: 43
Dołączył: 12 Cze 2007
Wysłany: 18-07-2007, 17:01   

Ale niektóre osoby nie maja dobrego emaila i to dla ch jest problem,ale z pomysłem jestem na tak :-D ale nie rozumiem osób którym ukradziono koto nie mogą sobie odzyskać tylko by było nie ciekawie jeliś haker wszystko sprzedał ;/ i byśmy :roll: nic nie mieli i by sie nie opłacało grac ;/ :-(
_________________
z bratem na forum korzystamy z jednego konta !!!
 
 
tofica 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Tofica
Level: 146
Wiek: 36
Dołączyła: 22 Mar 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 18-07-2007, 17:22   

ale nie oto mi chodziło, mi chodziło oto że kolo chciał wejśc na konto pana Y i wpisał 3 razy źle passy i dostał blocka IP na pół godziny...
_________________


 
 
 
Marvelous 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 145
Wiek: 32
Dołączył: 27 Kwi 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 18-07-2007, 20:44   

ChmuraCS napisał/a:
No to przed chwileczką wpadłem na pomysł ,iż :
Po 5 nieudanych logowaniach , konto zostaje zablokowane na 20 minut


No super. To ja np. Zahirowi 5 razy wpisze złe passy, i sobie nie pogra przez 20 min

ChmuraCS napisał/a:
Po wpisaniu 5x błędnego hasła - będzie zablokowane konto na 1h


albo przez 1h ( swoją drogą to zdecyduj się czy 20 min, czy 1h ;) ) A gdybym był wytrwały i tak co 20 min robił?? To by Zahir sobie wogole nie pograł :-P

tofica napisał/a:
w tibii był taki fajny bajer że po 3 nieudanych próbach wejścia na konto adres IP blokował się na chyba 30 minut


Ten pomysł jest zdecydowanie lepszy od założeń twórcy tematu. Jeżeli tak by miał wyglądać ten pomysł wyglądać, to jestem na tak.

Jednak myślę że najlepszym systemem antywłamaniowym jest dobre hasło.
 
 
 
ChmuraCS 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: chmur0n
Level: 127
Świat: 3
Dołączył: 02 Lip 2007
Skąd: Ozorków
Wysłany: 19-07-2007, 01:29   

Marvelous napisał/a:
tofica napisał/a:
w tibii był taki fajny bajer że po 3 nieudanych próbach wejścia na konto adres IP blokował się na chyba 30 minut


Ten pomysł jest zdecydowanie lepszy od założeń twórcy tematu. Jeżeli tak by miał wyglądać ten pomysł wyglądać, to jestem na tak.


No wg. mnie też jest lepiej - bo nawed nie wiedziałem ,że taki bajerek jest xD zaraz edytne posta nr. 1 ^^

@ UP :
Uczcie sie czytać ,ze zrozumieniem ... chyba nie masz IP zahira ,że by mu bloknąć :/ ??
 
 
 
Marvelous 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 145
Wiek: 32
Dołączył: 27 Kwi 2007
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 19-07-2007, 10:48   

ChmuraCS napisał/a:
@ UP :
Uczcie sie czytać ,ze zrozumieniem ... chyba nie masz IP zahira ,że by mu bloknąć ??


Heh to chyba ty musisz nauczyć się czytać ze zrozumieniem ;)
Zacytowałem twój pomysł, gdzie konto jest blokowane ( a nie IP jak zaproponowała tofica )
 
 
 
Zawy 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Zawy
Level: 122
Wiek: 33
Dołączył: 10 Kwi 2007
Skąd: Bobolice k/Koszalina
Wysłany: 19-07-2007, 10:55   

Niezły pomysł, ja niesłyszałem o takich kradzierzach ale jeżeli są to trzeba jakoś temu zapobiec. Pomysł wzięty chyba z Tibii gdzie identycznie po 5 nieudanych próbach wbicia się na konto wyskakuje nam tabelka z napisem "account disabled for five minutes".
_________________
Nie zwracajcie uwagi na błędy.
 
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 19-07-2007, 10:58   

Cytat:
Pomysł wzięty chyba z Tibii gdzie identycznie po 5 nieudanych próbach wbicia się na konto wyskakuje nam tabelka z napisem "account disabled for five minutes".


Raczej nie...Wyskakuje nam że adres Ip został zablokoany na 30 min.

pomysł taki sobie bo nic to ie da.jeżeli masz głupie hasło to twoja wina i to ty odpowiadasz za swoje konto a nie gra.
_________________
 
 
 
woseba11 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 53
Dołączył: 15 Cze 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 19-07-2007, 14:04   Odpada

Sry. ale ................ beznadzieja.....;p to co..... mogę mojemu wrogowi celowo wpisywać hasło i nich, by miał bana na 1h? A założe się że większość wogóle chrzani pocztę.. albo wogle jej nie ma, albo hasła nie pamięta.. Po prostu robić se hasła z używaniem szifta typu: HaSłOoO - i kto wam sie włamie, bo niektórzy to tak: nick: seba hasło: seba, i weź sie nie włam........;))
 
 
 
tofica 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Tofica
Level: 146
Wiek: 36
Dołączyła: 22 Mar 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 19-07-2007, 20:09   

no w sumie bez dobrego hasła gra nie ma sensu ale lepszy rydz niż nic prawda bo bym wolała gdyby komuś Ip się blokowało a nie całe konto prawda ??
_________________


 
 
 
kaliber94 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: s1 kaliber94/s3 Sick
Level: 142
Wiek: 29
Dołączył: 14 Sty 2007
Skąd: Jastrzębie Zdrój
Wysłany: 19-07-2007, 20:23   

mnietuniema napisał/a:
a jak ktoś wpisze twój login i kilka razy dowolne hasło? :cool:
----> dobrze on mówi ktoś chce żebyś miał zablokowane konto bo np. zaraz sie jakaś aukcja kończy i nie chce żebyś go przelicytował jestem na NIE
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom