Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:37
Balansacja EQ
Autor Wiadomość
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 17-11-2007, 20:03   Balansacja EQ

Najpierw wątek:Wojownik idzie na walkę z Magiem - Mag ma Ubrane ciężkie Eq na Woja a Woj leciutkie Eq na Maga ^^

Propozycja:

Stworzyć osobne Eq dla Maga i Woja bo jak sobie wyobrażacie Maga biegnącego w Zbroi Metalowej?^^

Na TODO jest M Barrier i Soul Barrier...Więc zamiast Obron w Eq mag miał by Soul i M Barrier :)
A woj niech zostanie w swoim Ciężkim Eq z obroną i obroną Mag ;)
(Soul chroni przed Magia a M (Melle) przed Fizycznymi Atakami) .

Zaraz wszyscy napiszecie że Najpierw gra musi się rozwinąc itp...Ale czy to nie było by piękniejsze gdyby mag nie biegał w 30KG Zbroji tylko w lekkich szatach? xD
_________________
 
 
 
Zahirek II 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Fire golem
Level: 67
Świat: 3
Wiek: 25
Dołączył: 07 Cze 2007
Skąd: ropczyce
Wysłany: 18-11-2007, 08:01   Re: Balansacja EQ

Fretka napisał/a:
Najpierw wątek:Wojownik idzie na walkę z Magiem - Mag ma Ubrane ciężkie Eq na Woja a Woj leciutkie Eq na Maga ^^

Propozycja:

Stworzyć osobne Eq dla Maga i Woja bo jak sobie wyobrażacie Maga biegnącego w Zbroi Metalowej?^^

Na TODO jest M Barrier i Soul Barrier...Więc zamiast Obron w Eq mag miał by Soul i M Barrier :)
A woj niech zostanie w swoim Ciężkim Eq z obroną i obroną Mag ;)
(Soul chroni przed Magia a M (Melle) przed Fizycznymi Atakami) .

Zaraz wszyscy napiszecie że Najpierw gra musi się rozwinąc itp...Ale czy to nie było by piękniejsze gdyby mag nie biegał w 30KG Zbroji tylko w lekkich szatach? xD
ehhh kolejny glupi pomysl. Naprzyklad jestem magiem oj chce ze mna solo ja sie zgadzam biore go ciagle na speeda alee ma takiego defa ze nic mu nie robie woj by mial przewage nad magiem trza miec rownowage defa i speeda. Żal.
 
 
 
Hate 
Użytkownik



Level: 102
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2007
Wysłany: 18-11-2007, 09:05   

Fretka możesz przybliżyć co z tymi barrierami? Tzn te bariery też na określonym poziomie na dany eq? Np:

SZAMAŃSKA SZATA
S BARRIER +55
M BARRIER +28

Czy te Barriery nie w eq mają być? Jeśli nie to gdzie?
I od czego uzależniony będzie ich poziom?

Pewnie źle pojąłem więc tłumacz mi dalej :)

Zahirek II napisał/a:
ehhh kolejny glupi pomysl. Naprzyklad jestem magiem oj chce ze mna solo ja sie zgadzam biore go ciagle na speeda alee ma takiego defa ze nic mu nie robie woj by mial przewage nad magiem trza miec rownowage defa i speeda. Żal.


Dziecko drogie... co ma do tego speed? Czytałeś w ogóle co tu napisałeś? Czemu woj by miał przewagę? Twój post woła o pomstę do nieba.....
_________________
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 18-11-2007, 09:58   

Dobrze to zrozumiałeś ;) M Barier i Soul Barier działąły by tak samo jak obrona tylko że był by nałożone na Eq magicznie ;) I ty Zahirek tu nie gadaj o Speedzie bo Wojowi by zbroja ciężka nie zrobiła dużej różnicy a Magowi tak...Myśl trochę nad postami a nie że walniesz głupi pomysł i jupi mam posta więcej ;)


Cytat:
Czy te Barriery nie w eq mają być? Jeśli nie to gdzie?


W Eq w Eq ^^

Cytat:
ehhh kolejny glupi pomysl. Naprzyklad jestem magiem oj chce ze mna solo ja sie zgadzam biore go ciagle na speeda alee ma takiego defa ze nic mu nie robie woj by mial przewage nad magiem trza miec rownowage defa i speeda. Żal.


Żal mi się ciebie robi jak to czytam ^^ MAG MIAŁ BY TAKIEGO SAMEGO DEFA JAK WOJ ALE NIE WYGLADAłO BY TO TAK ZE MAG LECI W 30-40KG ZBROJI g:galy

Teraz dotarło do ciebie?^^
_________________
 
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 18-11-2007, 10:46   

Jak dla mnie to nie powinno być możliwości zmiany profesji podczas gry, zacząłeś wojem,
jesteś wojem, koniec kropka, nigdy nie będziesz mógł dodać stat w magie.
Woj powinien mieć jakieś specjalne zdolności, questy dot swojej prof. i tak samo mag.
Jeżeli nie nastąpi konkretny podział na dwie profesje nie ma co gdybać o jakiś zdolnościach.
Bo tak naprawdę nie ma dwóch profesji teraz, po prostu są gracze z bardziej rozwiniętym
atakiem fizycznym, lub magicznym.

Gdyby tak MFO wzieło np. z Tibii kilka drobiazgów, byłoby zdecydowanie ciekawsze.
Nie ma się co oszukiwać, gra taka jak Tibia jest już wysoko rozwinięta i to na jej
bazie dużo ciekawych rzeczy można zrobić (chociaż już kilka jest :> )
Mnie to obojętne czy chodzę w czymś ciężkim czy lekkim, skoro i tak nie czuje tego
klimatu.

// zapomniałem dodać że sam pomysł w sobie jest dobry, jednak tak jak reszta, prawdopodobnie nie wejdzie w życie :/
_________________
 
 
playcz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: woseba11
Level: 999
Wiek: 31
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 21-11-2007, 14:53   

Zyga napisał/a:
Jak dla mnie to nie powinno być możliwości zmiany profesji podczas gry, zacząłeś wojem,
jesteś wojem, koniec kropka, nigdy nie będziesz mógł dodać stat w magie.
Woj powinien mieć jakieś specjalne zdolności, questy dot swojej prof. i tak samo mag.
Jeżeli nie nastąpi konkretny podział na dwie profesje nie ma co gdybać o jakiś zdolnościach.
Bo tak naprawdę nie ma dwóch profesji teraz, po prostu są gracze z bardziej rozwiniętym
atakiem fizycznym, lub magicznym.

// zapomniałem dodać że sam pomysł w sobie jest dobry, jednak tak jak reszta, prawdopodobnie nie wejdzie w życie :/


eeeee, to może od razu podzielić światy na magów i wojów, na jednym są sami magowie, na drugim sami woje. Bez sensu moim zdaniem. Jest good, i niech tak zostanie, w końcu większość się kiedyś zmieni profesję, aby zobaczyć jak to jest ;]
_________________



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 23-11-2007, 17:08   

Cytat:
eeeee, to może od razu podzielić światy na magów i wojów


To co napisałeś jest bez sensu. Jakby był taki podział to gra nie byłaby taka ciekawa.

Cytat:

Jak dla mnie to nie powinno być możliwości zmiany profesji podczas gry, zacząłeś wojem,
jesteś wojem, koniec kropka, nigdy nie będziesz mógł dodać stat w magie.


Jestem tego samego zdania. Przy okazji ten dziadek z Rodzinnej Wioski powinien powiedzieć że odwrotu nie będzie i grasz tą profesją którą wybrałeś właśnie na początku. Wiele osób wybiera maga chcąc być wojem. Wybiera go gdyż dostaje gem który może sprzedać. Gdyby wprowadzono nie możliwość będąc np. wojem inwestowanie punktów statystyk w magie przestały by być tego typu lewe zagrania.

Cytat:
Ale czy to nie było by piękniejsze gdyby mag nie biegał w 30KG Zbroji tylko w lekkich szatach? xD


Może od razu wprowadziło by się wagę do gry...


Pomysł mi się podoba... Realistycznie by było...
 
 
FeaR 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: FeaR
Level: 23
Wiek: 35
Dołączył: 13 Cze 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-11-2007, 22:41   

playcz napisał/a:
eeeee, to może od razu podzielić światy na magów i wojów, na jednym są sami magowie, na drugim sami woje. Bez sensu moim zdaniem. Jest good, i niech tak zostanie, w końcu większość się kiedyś zmieni profesję, aby zobaczyć jak to jest ;]


Taaa i same anty by były :D

Pomysł sam w sobie jest dobry więc jestem na tak^^
_________________

 
 
 
Conrado 
Użytkownik


Level: 666
Dołączył: 18 Cze 2007
Wysłany: 24-11-2007, 07:38   

Fretka napisał/a:
Na TODO jest M Barrier i Soul Barrier...Więc zamiast Obron w Eq mag miał by Soul i M Barrier :)
A woj niech zostanie w swoim Ciężkim Eq z obroną i obroną Mag ;)
(Soul chroni przed Magia a M (Melle) przed Fizycznymi Atakami) .


A jak mag by chciał walczyć z wojem a ta soul bariera (na maga) daje tylko obr maga to co wtedy hit??? A walki na hita są bez sensu :-|
_________________


 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 24-11-2007, 09:02   

Cytat:
A jak mag by chciał walczyć z wojem a ta soul bariera (na maga) daje tylko obr maga to co wtedy hit??? A walki na hita są bez sensu :-|


ty czytać nie umiesz czy tylko udajesz?Napisałem że eq od Maga Miało by Soul Barrier jak i Melle Barrier! Zanim napiszesz przeczytaj temat kilkukrotnie...


Cytat:
Może od razu wprowadziło by się wagę do gry...
Pomysł mi się podoba... Realistycznie by było...


No to by był Dobry pomysł ;) Wreszcie nasza postać miała by jakieś ograniczenie wagowe ;)

Cytat:
Jestem tego samego zdania. Przy okazji ten dziadek z Rodzinnej Wioski powinien powiedzieć że odwrotu nie będzie i grasz tą profesją którą wybrałeś właśnie na początku. Wiele osób wybiera maga chcąc być wojem. Wybiera go gdyż dostaje gem który może sprzedać. Gdyby wprowadzono nie możliwość będąc np. wojem inwestowanie punktów statystyk w magie przestały by być tego typu lewe zagrania.


Dokładnie...Dodano by Reset Profesji i proszę bardzo :)
_________________
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 24-11-2007, 10:49   

Fretka napisał/a:
No to by był Dobry pomysł ;) Wreszcie nasza postać miała by jakieś ograniczenie wagowe ;)
ograniczenia wagowe i depozyt tylko na kilka przedmiotów? ... nikt się na to ie zgodzi, bo to nie ma sensu.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
~Fret~ 
Użytkownik



Wiek: 30
Dołączył: 16 Kwi 2007
Skąd: Ustroń
Wysłany: 24-11-2007, 10:57   

Cytat:
ograniczenia wagowe i depozyt tylko na kilka przedmiotów? ... nikt się na to ie zgodzi, bo to nie ma sensu.


Wystarczy Osobny depozyt w Każdym mieście zrobić...W Dodatku mozna powiekszyc Depozyt ;>
_________________
 
 
 
Bart 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Bart
Level: 300
Wiek: 30
Dołączył: 18 Lis 2007
Wysłany: 24-11-2007, 11:22   

Właśnie! Więcej realizmu... Czy my zabieramy depozyt z miasta do miasta ze sobą? Chyba nie. Dlaczego więc w każdym mieście, w każdym depozycie są takie same przedmioty jak w innych miastach? Myślę że to by sprawiło grę o następny poziom realizmu.
 
 
ameno 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: kruklis11
Level: 92
Wiek: 30
Dołączył: 26 Sie 2007
Skąd: Mazury
Wysłany: 25-11-2007, 00:07   

niech zostanie jak jest
:-P :-P :-P :-P :-P
_________________
Moje ignorlist ^^
 
 
 
Brandick 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 6
Dołączył: 21 Mar 2008
Wysłany: 21-03-2008, 18:59   

A mi sie ten pomysł bardzo podoba, wiadomo szaty maga by dodawały do speeda itp. nie po prostu, że mag ma mały def, tylko trza by było z tym pokombinować, a niektórzy od razu, że do bani jak może to wyjść całkiem dobrze.
_________________
Przyjaciół trzymaj blisko... Wrogów jeszcze bliżej...

Powrót po dłuuuuugiej przerwie xD
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom