Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:37
Moje propozycje
Autor Wiadomość
Kamilo169 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 108
Dołączył: 24 Wrz 2007
Wysłany: 06-10-2007, 20:54   Moje propozycje

1 :arrow: Jak wiadomo jeśli rozpoczniemy aukcje klienci mogą się pojawić już po chwili, tak więc dajmy na to ktoś nam zalicytuje cenę wstępną ale wiadomo aukcja kończy się następnego dnia, a na przykład na targu widzimy drogi item a nie mamy na niego kasy a jego aukcja kończy się wcześniej niż my otrzymamy kasę z naszej aukcji tak więc proponuję opcję korzystania z pieniędzy targowych które i tak dostaniemy nazajutrz wiecie o co mi kaman ? mam nadzieję
2 :arrow: Przy walce z bossem mamy wstępne intro jak wiemy przy niektórych bossach jest więcej tego klikania a więc proponuję pominięcie intro jeśli na bossa idziemy któryś raz kolei począwszy od drugiego podejścia
3 :arrow: Pojedynki partyjne, podobne do drużynowych ale np. 2vs2 chodzi oto że Gracz1 i Gracz 2 chcą się zmierzyć z Graczem 3 i Graczem 4 i takie małe pojedynkowanie 2vs2
Proszę o obfite komentarze
 
 
Lag 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 13 Lut 2007
Wysłany: 06-10-2007, 21:55   

Kamilo169 napisał/a:
Jak wiadomo jeśli rozpoczniemy aukcje klienci mogą się pojawić już po chwili, tak więc dajmy na to ktoś nam zalicytuje cenę wstępną ale wiadomo aukcja kończy się następnego dnia, a na przykład na targu widzimy drogi item a nie mamy na niego kasy a jego aukcja kończy się wcześniej niż my otrzymamy kasę z naszej aukcji tak więc proponuję opcję korzystania z pieniędzy targowych które i tak dostaniemy nazajutrz wiecie o co mi kaman ? mam nadzieję

chodzi o to żeby nie czekać do końca aukcji na pieniądze ? Jestem na NIE. . . a co jesli ktoś tego gościa przebije ?

Kamilo169 napisał/a:
Przy walce z bossem mamy wstępne intro jak wiemy przy niektórych bossach jest więcej tego klikania a więc proponuję pominięcie intro jeśli na bossa idziemy któryś raz kolei począwszy od drugiego podejścia

zbawi cie 3-4 kliknięcia ? Nie. Więc nie wiem jaki w tym sens

Kamilo169 napisał/a:
Pojedynki partyjne, podobne do drużynowych ale np. 2vs2 chodzi oto że Gracz1 i Gracz 2 chcą się zmierzyć z Graczem 3 i Graczem 4 i takie małe pojedynkowanie 2vs2

masz pojedynki teamowe
_________________
 
 
mnietuniema
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 22 Paź 2006
Skąd: Warszawa
Wysłany: 06-10-2007, 22:14   

1. ach co za pole do popisów dla przekręciarzy! :mrgreen: jakie? wprawka z wyobraźni, ja tematu nie rozwijam ;)
ale przede wszystkim do końca licytacji masz tylko sprzedawany item, a gacze którzy licytują - tylko swoje pieniądze
no i aukcja może być anulowana więc to "na pewno"...
2. załatw sprawę za pierwszym podejściem i po sprawie :grin:
3. jeśli 1,2 są z jednego teamu a 3 i 4 z drugiego - problemu nie ma :)
jak cała czwórka jest z tego samego - to cóż... niech 1 i 2 staną pod jednym miastem ;) a 3 i 4 - pod innym :D i będą poje takie mniejsze i większe ;)
 
 
Gold Player 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 52
Wiek: 30
Dołączył: 14 Kwi 2007
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 07-10-2007, 19:23   

1. Przeciw. A skąd wiesz czy nie zaatakuje cię wtedy kilka graczy i stracisz tą sumkę ? Lepiej nie ryzykować zadłużenia się.
2. Przeciw. Była już kiedyś lepsza propozycja nawet całkiem nie dawno.
3. Przeciw. Tylko zamuli serwer, a takie pojedynki i tak są nie potrzebne.

W kilka słów powiem że każda propozycja jest down.
_________________

www.rycerz.pl
 
 
 
Bronkz 
Użytkownik



Nick: Sonny/Doherty
Level: 69
Wiek: 32
Dołączył: 20 Lip 2007
Wysłany: 08-10-2007, 00:29   

Cytat:
1 :arrow: Jak wiadomo jeśli rozpoczniemy aukcje klienci mogą się pojawić już po chwili, tak więc dajmy na to ktoś nam zalicytuje cenę wstępną ale wiadomo aukcja kończy się następnego dnia, a na przykład na targu widzimy drogi item a nie mamy na niego kasy a jego aukcja kończy się wcześniej niż my otrzymamy kasę z naszej aukcji tak więc proponuję opcję korzystania z pieniędzy targowych które i tak dostaniemy nazajutrz wiecie o co mi kaman ? mam nadzieję


Easy Man g;)

Ktoś już wspomniał, że możesz stracić tą sumę...
Owszem, może ją jeszcze przekazać i to szybko ;] więc NIE

Cytat:
2 :arrow: Przy walce z bossem mamy wstępne intro jak wiemy przy niektórych bossach jest więcej tego klikania a więc proponuję pominięcie intro jeśli na bossa idziemy któryś raz kolei począwszy od drugiego podejścia


No nie wiem, z tego intra można wiele wywnioskować ^^ albo się nauczyć g:D
Przykład? Słowa Thanarga do nas w pewnych podziemiach g;)
Może mogła by być opcja pominięcia intra dla tych, którzy tego chcą w profilu? g:D>

Cytat:
Kamilo169 napisał/a:
Pojedynki partyjne, podobne do drużynowych ale np. 2vs2 chodzi oto że Gracz1 i Gracz 2 chcą się zmierzyć z Graczem 3 i Graczem 4 i takie małe pojedynkowanie 2vs2

masz pojedynki teamowe


A jak są bez teamów? Co do pomysłu, raczej na nie.
Przekręty, przekręty, przekręty g:zla
_________________
dla starych znajomych
https://www.facebook.com/kuba.owsian.3
dodawać miśki :d
 
 
Zyga 
Użytkownik Roku 2007!



Profesja: Wojownik
Nick: Andachiel
Level: 199
Wiek: 33
Dołączył: 23 Kwi 2006
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-10-2007, 18:34   

1. Idealny sposób na przekręty...

2. Mnie nie przeszkadza intro gdy przechodzę bossa po raz 2... 3... 4... 10.
Ja bym dodał co innego... Prot (~1min) podczas rozmowy z bossem/NPC,
na pewno nie jeden z was w tym momencie został zaatakowany.

3. https://forum.mfo2.pl/viewtopic.php?t=11934 :twisted:
/Chyba Tomi zapomniał dać na TODO ^^
_________________
 
 
secze 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: secze
Level: 50
Wiek: 30
Dołączył: 21 Paź 2007
Wysłany: 21-10-2007, 21:08   Turnieje prywatne

Mam na myśłi to że jeżeli ktoś tworzy turniej to niech ma morzliwośc Zrobienia Grup w tym swoim turnieju.Moim zdaniem bardzo by to pomoglo bo bez sensu jest jak gracz np z 50 lvl(ja :] ) walczy z graczem który ma 70 lvl to jasne ze jestem skazany na przegraną i traci tylko zloto ranking i exp :sad:
 
 
 
Suspi
[Usunięty]

Wysłany: 21-10-2007, 23:53   

:arrow: 1.(Przekręt) Dajmy na to gracz xx wystawia dany ekwipunek , gracz yy licytuje go za dajmy na to 20mln i już w tej chwili gracz xx ma 20 mln na koncie-po czym wydaje całą sumę. Nazajutrz dostaje kare od GM -18mln gracz xx ma w tej chwili -18.000.000 i sytuacja się powtarza w kółko póki nikt mu już nie pomoże bądź będzie miał strasznie wielką sumą na minusie.
Jestem na nie.

:arrow: 2.Czy intro jest naprawdę takie długie (nie przesadzajmy;])
Niepotrzebne.

:arrow: 3.Bez komentarza-zdecydowanie na nie.
 
 
Majk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Michal
Level: 160
Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2007
Skąd: Tczew
Wysłany: 22-10-2007, 14:57   

1.A co jeśli pieniądze z targu są przekrętem ?
Chodzi mi o np. skóry dzika - ktoś je licytuje i wtedy Twoja propozycja ... ale okazuje się,że GM wycofał aukcję ...
2.Czasem warto lepiej przeczytać kilka razy ;)
3.Chodzi Ci 2 vs 2 między Twoim teamem ?
To taki rodzaj treningu - jeżeli o to chodzi to jestem ZA
 
 
hisay 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Krzeja
Level: 125
Wiek: 30
Dołączył: 30 Kwi 2007
Skąd: Brok
Wysłany: 22-10-2007, 16:21   

1. Było by za dużo przekrętów;]
2.Jest teraz spoko;]
3.<bez komentarza>;]
 
 
 
SkunTHC 
Użytkownik


Level: 81
Dołączył: 26 Paź 2007
Wysłany: 27-10-2007, 20:53   

Za dużo zamieszania , niech jest tak jak teraz jest dobrze :-D
_________________
„Obrazy Kłamią psychikę mamią ” [Pasjonaci]
Elo klep jak najlepszy sory Yo
 
 
blasstomer 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: blastomer
Level: 43
Wiek: 28
Dołączył: 02 Lis 2007
Wysłany: 02-11-2007, 21:41   

moim zdanie pierwsze zresetowanie statystyki powinno być za free bo to za dużo kasy sie na to wydaje!! zresetowanie statystyk szystkich kosztuje 10zł a powinno byc pierwsze być za freee... :mrgreen:
_________________
blastomer....;D
 
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 02-11-2007, 21:55   

1.Moi przedmówcy sporo o tym napisali.Za dużo przekrętów.
2.Jestem za.Myślę,że nie obciążyło bo ty bardzo serwera.Koło rozmowy z bossem byłby taki przycisk: "SKIP". I po sprawie.
3.Raczej nie.Załóżmy,że będzie taka drużyna na ranking.I jeden ma 130 lvl,drugi 40lvl,3 80lvl i 4 100lvl.Bez sensu.Ale można by było zrobić coś takiego.Oprócz teamów powstawałyby duety.I wtedy by były walki 2 vs 2.Oczywiście,nie chodzi mi o pary(bez przesady).Pewnie powiecie,że przecież mogą stanąć przed miastem 2 osoby z jednego teamu i 2 z drugiego.Ale na wyższych lvl mało jest teamów,które stoją po 4 przed miastem.
Skomentujcie.
 
 
Hate 
Użytkownik



Level: 102
Wiek: 35
Dołączył: 20 Paź 2007
Wysłany: 03-11-2007, 11:21   

Hmmm.... mniej więcej zgadzam się z przedmówcami.
Ewentualnie mógłbym być za jeśli chodzi o powiedzmy "przycisk- pomiń intro".
Pomysł z targiem trochę poroniony.
_________________
 
 
Kosiarzyk 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 25 Sie 2007
Wysłany: 03-11-2007, 11:35   

Cytat:
1 :arrow: Jak wiadomo jeśli rozpoczniemy aukcje klienci mogą się pojawić już po chwili, tak więc dajmy na to ktoś nam zalicytuje cenę wstępną ale wiadomo aukcja kończy się następnego dnia, a na przykład na targu widzimy drogi item a nie mamy na niego kasy a jego aukcja kończy się wcześniej niż my otrzymamy kasę z naszej aukcji tak więc proponuję opcję korzystania z pieniędzy targowych które i tak dostaniemy nazajutrz wiecie o co mi kaman ? mam nadzieję
-> to ok mi tam to wisi ale moglo by wejsc :) CZyli na Tak

Cytat:
2 :arrow: Przy walce z bossem mamy wstępne intro jak wiemy przy niektórych bossach jest więcej tego klikania a więc proponuję pominięcie intro jeśli na bossa idziemy któryś raz kolei począwszy od drugiego podejścia
- to tak jak wyzej ^^ (ale mnie denerwuje te ciagle klikanie xD )


Cytat:
3 :arrow: Pojedynki partyjne, podobne do drużynowych ale np. 2vs2 chodzi oto że Gracz1 i Gracz 2 chcą się zmierzyć z Graczem 3 i Graczem 4 i takie małe pojedynkowanie 2vs2
ok przyda sie jak ktos wkurza :D
_________________
KonieC
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom