Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:35
Noc
Autor Wiadomość
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:02   

Hmmm,a może by tak zrobić jakieś bossy,
które można spotkać tylko w nocy xD
To by był atrakcja :P
Ale jak chcecie mieć więcej expa,to nie lepiej poczekać do UPKA?
Jakieś 1-2 miechy i już :wink:
 
 
Dionomites 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 97
Wiek: 38
Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:03   

Crypton napisał/a:
ADIHC1 napisał/a:
Badz cykl doby mogly przebiegac kilkukrotnie w ciagu
prawdziwego dnia. Pare godzin dnia, pare nocy ; >


W tym czasie gracze baliby się wychodzić z miasta, ze względu na silniejsze potwory.
Już było o tym wspominane, ale nie podoba mi sie to, ze chcecie za to wiecej expa. :P
Zazwyczaj czycha na nas wiecej niebezpieczenstw w nocy.


Można by zrobić i bez expa za silniejesze stwory a za to troche wiecej pkt AP i golda :D

[ Dodano: 03-11-2007, 19:04 ]
No Shark ten pomysł mi się podoba z bossami. Tylko jak chcesz to wprowadzic do gry ?
_________________
Spoko :)
 
 
MiStrzU7777 
Użytkownik


Profesja: Mag
Wiek: 37
Dołączył: 25 Mar 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:12   

Można by zrobić, by np. wampiry oraz inne potwory pojawiałyby się tylko w nocy oraz inne pojawiające się tylko w dzień. Tak samo jakieś questy, które można wykonać tylko w nocy, lub tylko w dzień.
 
 
Dionomites 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 97
Wiek: 38
Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:32   

Albo można by dodać jeszcze takie coś.Że w nocy nasz mapa zmniejszala sie o jedno pole. Można by dodać nocny EQ (do dopracowania ale tak tylko piszę propozycje) że np. zwieksal by widocznosc podczas ciemnosci o jedno pole. I np jak gracz by mial caly ten EQ to mapa w nocy byla by juz nromalnych rozmiwarow ale ten EQ bylby tylko na zalozmy 5-10 lvl 20-30 lvl 60-70 lvl itd. I oczywsicie EQ wypdalby z nocnych bossow. :P CO o tym sądizeice?
_________________
Spoko :)
 
 
Shark 
Użytkownik



Nick: Mickey
Dołączył: 22 Cze 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:34   

Hmmm Diono-bez sensu :neutral:
Zamiast tego lepiej kupić sobie pochodnie i już
(oczywiście jeśli w ogóle powstanie noc) :wink:
 
 
Dionomites 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 97
Wiek: 38
Dołączył: 28 Sie 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:35   

W sumie to masz racje. Można by kupić pochodznie tylko że wtedy trzeba by zdejmować załóżmy tarcze lub jakis element EQ żęby ją jakoś uniesć :D
_________________
Spoko :)
 
 
SHADOW-XIII 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Dołączył: 27 Sie 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:37   

Jestem za. Ja natomiast myślałem o porach roku, ale to sensu nie ma skoro na 1 mapie mamy i śnieg i pustynie ...

W nocy mogłyby występować nocne stwory plus te same co w dzień, ale w większej ilości (a nie mocniejsze).
_________________
 
 
killy killer 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 16
Wiek: 27
Dołączył: 21 Paź 2007
Wysłany: 03-11-2007, 19:45   

Jestem na tak,i dobrze shadow to ująłeś :P


SHADOW-XIII napisał/a:
W nocy mogłyby występować nocne stwory plus te same co w dzień, ale w większej ilości (a nie mocniejsze).
 
 
Majk 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Michal
Level: 160
Wiek: 31
Dołączył: 29 Sty 2007
Skąd: Tczew
Wysłany: 03-11-2007, 22:11   

Hmmm pomysł sam w sobie ciekawy ;)
Nawet bez dodania tych "bonusów" związanych z większym niebezpieczeństwem pomysł jest
dobry :)
 
 
dedzio23
Użytkownik



Dołączył: 26 Paź 2006
Wysłany: 04-11-2007, 10:37   

Witam Do tematu ''Nocy'' wypowiem sie jeszcze raz dodam wasze komentarze i połoczymy to:

1.W nocy były by inne potwory co tylko zawsze som wieczorami.
2.Wieczorem były by troszke silniejsze potwory ale bez przesady :P (wiecej exp,złota).
3.Nowe zadania które można robić w nocy.
4.Ten punkt cytuje Jednego GM z jego tematu:

Cytat:
Lokacja "Ciemne Uliczki" w mieście. Koniec campowania, kto chce powalczyć, wchodzi tam, i po lewej stronie ma czat, a po prawej listę osób przebywających w ciemnych uliczkach. Wejście kosztuje 1 pkt ruchu (tak jak wejście przed miasto), czas ochronny nie ma znaczenia
. No własinie i te "Ciemne Uliczki" był by tylko wieczorem co wy na to???
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2007, 10:52   

Ogółem pomysł jako taki... Argumentujesz to poprawą klimatu gry etc... Wypadałoby do tego jeszcze zmienić oprawę muzyczną, zmienić wygląd postaci łażących po mapie i samo nastawienie + język ludzi w tą grę grających... Co Ci da piękna noc, światełka (które notabene utrudniają początkującemu znaleźć drogę do Zielonego Smoka :P ) skoro jakiś Pan z nickiem "abdul wisimulacha" wyjdzie przed miasto i zacznie gadać o latających krowach w Meksyku.... Oprócz tego :
dedzio23 napisał/a:
1.W nocy były by inne potwory co tylko zawsze som wieczorami.

Hmm no powiedzmy, trochę pracy i czasu musieliby Panowie z góry na to poświęcić...
Cytat:
2.Wieczorem były by troszke silniejsze potwory ale bez przesady :P (wiecej exp,złota).

Bez sensu.. Dyskryminacja graczy grających rankiem i południem a nie mogących siedzieć przy MFO wieczorami
dedzio23 napisał/a:
3.Nowe zadania które można robić w nocy.

Zupełnie niepotrzebne moim zdaniem... Zadań mamy i tak już sporo, a przynajmniej ja nie narzekam.
dedzio23 napisał/a:
4.Ten punkt cytuje Jednego GM z jego tematu:

To nie GM a Mod :> O ciemnych uliczkach już się wypowiedziałem i uargumentowałem moje zdanie na ich temat...
_________________

 
 
 
dedzio23
Użytkownik



Dołączył: 26 Paź 2006
Wysłany: 04-11-2007, 10:56   

Koleś czytaj każe wypowiedzi GM powiedzieli było by to trudne do zrobienia.Jesteś tylko 1 któremu to sie nie podoba może nie 1 ale w mniejszej grupie !!!Mojm zdaniem to co kazdy tu napisał GM w tym temacie każdy oprucz ciebie ma racje pozdro
 
 
cochiloco 
Użytkownik



Profesja: Mag
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2007
Skąd: TYCHY
Wysłany: 04-11-2007, 11:02   

Yondaime napisał/a:

Cytat:
2.Wieczorem były by troszke silniejsze potwory ale bez przesady :P (wiecej exp,złota).

Bez sensu.. Dyskryminacja graczy grających rankiem i południem a nie mogących siedzieć przy MFO wieczorami

przeczytaj cały teamat a nie po łebkach ADI proponowal rozwiazanie na ten problem
 
 
 
dedzio23
Użytkownik



Dołączył: 26 Paź 2006
Wysłany: 04-11-2007, 11:11   

cOcHiLoCo napisał/a:
Bez sensu.. Dyskryminacja graczy grających rankiem i południem a nie mogących siedzieć przy MFO wieczorami


Masz racje bo grają w to dzeci co maja po 8 10lat albo nie wiem mama nie pozwala pech ale ty napisałeś ze masz 20lat no lol i ty nie możesz grać w nocy?? Żałosne
 
 
Yondaime 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Yon
Level: 155
Świat: 3
Wiek: 35
Dołączył: 21 Lis 2006
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-11-2007, 11:13   

Przyznaję nie doczytałem... Cykl doby parę razy w ciągu dnia realnego... No może i to jest jakieś rozwiązanie... Chociaż z drugiej strony psuje ten wasz klimat, dla którego chcieliście noc wprowadzić.. Siedzimy sobie o godzinie 14, na zewnątrz świeci słońce a w grze mamy noc ? A, tak jak już mówiłem, nie jestem za zmianą potworów... Nie podoba mi się to, że gdy będę krążył po świecie by dojść do określonego miejsca i nagle, zmieni mi się dzień w noc, to potwory staną się znacznie silniejsze...
Zresztą mam dziwne wrażenie, że przy zmianie cyklu były ładne lagi na serwerze... Może się mylę... Wyrażam tylko swoje zdanie
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom