Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:37
Propozycja na multi
Autor Wiadomość
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 22-01-2008, 18:38   Propozycja na multi

Propozycje:
1. Przy logowaniu się gra sprawdza IP, i jeżeli już jesteśmy zalogowani z kompa to pisze "Ktoś już jest zalogowany z tego IP"
2. Gdy wchodzimy na konto wybieramy jedną z postaci którą na nim utworzyliśmy (max. 3). Pomiędzy nimi nie może zajść do walki, nie mogą się licytować i być razem w teamie. Wyeliminuje to tych, którzy grają dwoma kontami tylko dla przyjemności.
_________________
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 22-01-2008, 20:38   

Kozak napisał/a:
Przy logowaniu się gra sprawdza IP, i jeżeli już jesteśmy zalogowani z kompa to pisze "Ktoś już jest zalogowany z tego IP"

I co dalej, na samej informacji się kończy, czy rejestracja będzie niemożliwa?
Kozak napisał/a:
Gdy wchodzimy na konto wybieramy jedną z postaci którą na nim utworzyliśmy (max. 3)

A co z kafejkami czy pracowniami informatycznymi w szkołach? A sieciami
osiedlowymi? Nie tędy droga.

Trzeba wydłużyć czas rejestracji nowych kont (już wcześniej pisałem o tym) -
to wystarczająco zniechęci do tworzenia multi. Plus kilka poprawek w panelu,
żeby łatwiej wyłapywać odpowiednie powiązania, kiedy jest ich naprawdę dużo
(czyt. ułatwienie znajdowania multi i ich banowania).
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Kubi 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Sv3et_Girl
Level: 100
Wiek: 34
Dołączył: 15 Sty 2008
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 23-01-2008, 19:05   

Tak, Adhic ma rację, swoją drogą pomysł jest kiepski.
Najlepiej żeby GM wykrywali multi, ja nie mam ale bywa żę gram w różnych miejscach.
Lepiej jakby, gracz w profllu po założeniu postaci, mieć coś w stylu:

Blokada zakładania konta, oczywiście jeśli chodzi o 1 sw, a w teamie można chyba stać jeśli chodzi o świat 3.
 
 
Sax 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 245
Wiek: 33
Dołączył: 09 Lis 2006
Skąd: Ełk
Wysłany: 23-01-2008, 22:15   

a ja sie zapytam dlaczego multi jest karalne w MFie ??? Bo jeszcze nikt sensownie nie odpwoiedzial m ina to pytanie.Ja mam barta i keidys gral ze mna na s1 bo chcial byc lepszy ode mnie.Nie mielsimy zadnych powiazna tylko czasmi walczylismy o nic poju.Zadnych korzysci z tego nie mielismy wiec dlaczego jak by Gm zobczyl to bysm ydostali bana.NIEROZUMEIM TEGO niech mi to ktos wytlumaczy !!
_________________
"Cel uświęca środki"
 
 
cochiloco 
Użytkownik



Profesja: Mag
Wiek: 36
Dołączył: 22 Sty 2007
Skąd: TYCHY
Wysłany: 24-01-2008, 09:59   Re: Propozycja na multi

Kozak napisał/a:
1. Przy logowaniu się gra sprawdza IP, i jeżeli już jesteśmy zalogowani z kompa to pisze "Ktoś już jest zalogowany z tego IP"

Ten pomysł jest troche skrzywiony co z osobami które graja w sieci osiedlowej i kozystaja z serwera proxy ?? wtedy jedna osoba z sieci mogla byc tylko online

Kozak napisał/a:
2. Gdy wchodzimy na konto wybieramy jedną z postaci którą na nim utworzyliśmy (max. 3). Pomiędzy nimi nie może zajść do walki, nie mogą się licytować i być razem w teamie. Wyeliminuje to tych, którzy grają dwoma kontami tylko dla przyjemności.

Ten pomysł juz był kilka razy ale nie przeszedl.
Ja jestem za wprowadzeniem jego w zycie ale nie mam nic do gadki.
Wyeliminowalo by to osoby które maja multi bo chca grac wojem i magiem jednoczesnie na jednym swiecie.
ADIHC1 zle zrozumiales Kozaka chodzi o cos takiego jak w Diablo jest konto a na nim kilka postaci ktorymi można grac. Teraz do jednego konta mf przypisana jest jedna postac. (chyba ze ja cos zle zrozumialem)
 
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 24-01-2008, 13:56   

cOcHiLoCo napisał/a:
ADIHC1 zle zrozumiales Kozaka chodzi o cos takiego jak w Diablo jest konto a na nim kilka postaci ktorymi można grac. Teraz do jednego konta mf przypisana jest jedna postac. (chyba ze ja cos zle zrozumialem)

No spoko, ale po co komuś kilka postaci na jednym Świecie? Jeżeli ktoś chce mieć
więcej postaci (mag i wój - jak wspomniałeś), to ma od tego osobne Światy (1 i 2)
lub Świat 3. Także takie coś sprawdziłoby się tylko na ostatnim serwerze. Albo dalej
czegoś nie rozumie ; P
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
Franco18
Użytkownik


Level: 1
Dołączył: 06 Lut 2008
Wysłany: 06-02-2008, 11:53   

Fajne, na prawdę przydatne, ale co z sieciami osiedlowymi, tam każdy ma to samo IP i co wtedy tylko jedna najszybsza osoba będzie mogła grać ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom