Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:34
Drużynowa walka...
Autor Wiadomość
Zeke 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 81
Wiek: 110
Dołączyła: 01 Lut 2008
Wysłany: 08-05-2008, 20:26   

Tylko jak będą określone przedziały lv. np. 20%lv różnicy.
_________________
 
 
Rocky Balboa 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Dołączył: 05 Sie 2008
Skąd: Zamość
Wysłany: 06-08-2008, 18:11   

hehe mi to przypomina Metin2 :razz: np. wyprawa na kowala w DT gdzie trzeba pokonac gildia Króla Demonow :-D
 
 
Tion
[Usunięty]

Wysłany: 06-08-2008, 19:30   

Na tak... z tego co rozumiem to niebedzie to obowiazkowe wiec komu nie będzie odpowiadac, nie bedzie z tego korzystal^^
 
 
_comando61 
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: comando61
Level: 73
Świat: 3
Wiek: 27
Dołączył: 16 Cze 2008
Skąd: Ozorków
Wysłany: 07-08-2008, 22:23   

pomysł mi się podoba i te kotki cotwmana też......
_________________
MFO- Rządzi!!!!!!!!
 
 
 
golden_boy 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: golden_boy
Level: 20
Świat: 3
Dołączył: 29 Lip 2008
Wysłany: 08-08-2008, 09:48   

Pomysl mi sie podoba ale watpie czy przejdzie za duzo czasu na zrobienie nowych bossow trzeba by bylo poswiecic ale jak cos jestem na TAK
 
 
CraZy_CrY 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Cred
Level: 55
Wiek: 26
Dołączył: 28 Cze 2008
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 08-08-2008, 10:12   

jestem na tak, ale przecież jeśli idziemy np w 4 z teamu, to może być osoba która w tym momencie nie ma czasu, albo nie chce w tym momencie iść na boss'a musiałby być to ustalane wcześniej, i do tego wszyscy gracze z teamu musieliby być online czy nie? bo ten który byłby off nie poszedł by? A co z 1 osobowymi teamami tez by się liczyli? no i jedno stwierdzenie bardzo długo by trwałozrobienie takich boss'ów generalnie jednak na TAK
 
 
 
Arconas 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 112
Wiek: 30
Dołączył: 13 Maj 2007
Wysłany: 08-08-2008, 20:31   

Tak przy okazji nie wiem czy ktos juz to napisal ale temat juz byl.

Argumenty w temacie byly, ze bosy beda silniejsze zaleznie od liczby graczy w teamie oraz byla nawet propozycja zeby mozna walczyc z normalnymi bosami teamowo tylko roznica w teamach miala wynosic 5lvli czy cos kolo tego.
 
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 08-08-2008, 23:20   

Co wyście się teraz przyczepili tego, że temat już był. Teraz jest znowu, i co z tego?

Nie wiem po co chcecie na siłę kombinować, stwarzać jakieś ograniczenia i inne pierdoły.
System musi być prosty - czyli najlepszy jaki można wymyślić.
Idąc tym tokiem rozumowania:

Cytat:
jaki sens ma mieć taki quest jak np. mam 10 lvl biorę se do teamu taki 100 i co ?


Crypton napisał/a:
Z tym chyba nie ma problemu ... Boss automatycznie stałby
się przystosowany do walki z 100 poziomem. Jako że byłyby
2 osoby, siła by wzrosła dwukrotnie. Nawet znacznie wyższy
poziom nie byłby w stanie w pojedynkę wygrać. W takich
questach jak dla mnie powinno być wskazane wybieranie
dość równych poziomowo partnerów. :)


Z małym zastrzeżeniem, bo w takim wypadku tego bossa można byłoby pokonać w pojedynkę - stworzyć docelową ilość osób które takowego bossa miałyby pokonywać, czyli to gra określałaby ile graczy ma walczyć z bossem (dwóch, trzech czy czterech).

Jak już było napisane, taki quest byłby zadaniem pobocznym - jak ktoś nie chce być w drużynie to do niczego nie zmuszamy, a fabułę niech sobie przechodzi sam.

Kwestia ekwipunku i nagród - najlepszym rozwiązaniem byłby tu wspomniany wcześniej wymóg przeżycia wszystkich osób drużyny, ekwipunek zaś byłby przydzielany tak jak teraz - czyli losowo, ale każdy członek by coś dostawał.


Ale nie oszukujmy się - takie coś za cholerę nie wejdzie bo to wymaga kombinowania w systemie gry a do tego trzeba Jacka - i wszystko jasne... Skoro system rankingu drużyn nie został do tej pory zmieniony, a prawie wszystko było już w nim ustalone... Drużyny zawsze były najsłabszą częścią mfa i nie zapowiada się żeby to się zmieniło - a szkoda.
 
 
FMF1 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: FMF1
Level: 32
Wiek: 28
Dołączył: 26 Lip 2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 10-08-2008, 20:17   

Aldarion napisał/a:

Kwestia ekwipunku i nagród - najlepszym rozwiązaniem byłby tu wspomniany wcześniej wymóg przeżycia wszystkich osób drużyny, ekwipunek zaś byłby przydzielany tak jak teraz - czyli losowo, ale każdy członek by coś dostawał.

No dobra ale jak będzie losowo to będzie źle.Bo załóżmy, że jeden dostanie np. gem siły, a drugi np. miksturę życia lvl 3 to nie będzie po równo lepiej jak każdy dostanie ten sam item.
A z tym, że muszą przeżyć wszystkie osoby jestem na tak.

No i mam nadzieję, że każdy dostanie tyle samo złota, doświadczenia i punktów AP.

Ogólnie bardzo dobry pomysł.
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 10-08-2008, 21:41   

Teraz niektórzy dostają Gotycką Zbroję Płytową a inni eliskir - też jest niesprawiedliwie, ale jakoś żyjemy :)
 
 
FMF1 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: FMF1
Level: 32
Wiek: 28
Dołączył: 26 Lip 2008
Skąd: Strzelce Opolskie
Wysłany: 11-08-2008, 07:53   

No tak, ale ja jednak jestem za tymi samymy itemami ew. każdy item byłby w miarę równy.
 
 
vegeta33 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: vegeta33
Level: 92
Świat: 3
Wiek: 28
Dołączył: 23 Kwi 2008
Wysłany: 13-08-2008, 22:28   

zarąbisty pomysł
_________________
Spoko:):)
 
 
Shl3ld
[Usunięty]

Wysłany: 13-08-2008, 22:41   

gra polega na tym żeby samemu nią przejść | a nie przechodzić ją jak najprościej, podprowadzać się pod questy i bossy |ludzie bez przesady .... jestem na nie
 
 
mrowkojad 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 31
Wiek: 40
Dołączył: 04 Sie 2008
Wysłany: 14-08-2008, 04:13   

Co do 100 poziomu w druzynie na slabego bossa problemu nie ma. Wystarczy na kazdego bossa ustalic limit sumy lvli czlonkow ktorzy z nim walcza. np najslabszy boss ma taki limit 40. i moze z nim walczyl ekipa skladajaca sie z 4 osob 10 lvl lub np. dwuosobowa. 30lvl i 10lvl.
 
 
 
Kamaize 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kamaize
Level: 400
Wiek: 30
Dołączył: 26 Lip 2008
Skąd: Słupsk
Wysłany: 14-08-2008, 08:44   

Shl3ld napisał/a:
gra polega na tym żeby samemu nią przejść | a nie przechodzić ją jak najprościej, podprowadzać się pod questy i bossy |ludzie bez przesady .... jestem na nie


przeczytaj dokładnie temat a nie tylko pierwszego posta. na Tak
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom