Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:34
Drużynowa walka...
Autor Wiadomość
Arcanis 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 35
Dołączył: 29 Lip 2008
Wysłany: 14-08-2008, 13:24   

Może być. :-P
_________________
Go!

 
 
Kolorek 
Użytkownik



Dołączył: 23 Sty 2009
Wysłany: 25-03-2009, 14:28   

Cytat:
A mi się pomysł podoba. Chciałbym nawet, żeby któryś (w którymś
kolejnym update) Boss wymagał walki drużyna, aby pchnąć fabule
dalej.

Masz racje żeby ta fabule pchnąć.
Ale wtedy musiały być dosyć dobre ze się na 20 ciosów kończyła.
Biedzie trudno z graczami co maja po 200 lvl wtedy to na 3 hity wezmą go.
Mam propozycje jeśli ten pomysł wejdzie do gry to boss będzie wybierany jaki lvl Graczowie maja :-)
 
 
morderco 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: xxx1
Level: 62
Wiek: 28
Dołączył: 25 Lut 2009
Wysłany: 25-03-2009, 16:29   

ale jest coś jak wygra się zbossem to wszystko co zdobedziemy z bossa dzielimy z dróżyną
 
 
Nanek 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 25-03-2009, 16:30   

Nie podoba mi sie to.

Zawsze sie może trafić gracz indywidualista, nie umiejący pracować w grupie itd. i nie wolno go skreślać z dojścia dalej w fabule. Ale 1osobowe teamy jak najbardziej
_________________

Awards
 
 
 
NooB St4T 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 3
Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: 25-03-2009, 20:48   

co ci sie niepodoba teamy stoją pod miastem i stoja w myśli że ktoś zaatakuje np walki t vs t 4 vs 2 np 3 osoby po 55 level 1 54 level VS jedna 55 a druga 46 i co to jest sprawiedliwe lepiej zrobić TEMOWE walki z bossami to przynajmiej dobry pomysł co ci ma taki 300level robić?? stać
niech pomaga innym teamom przejść bossa jak se jakiś team nieradzi ja JESTEM NA TAK TAK TAK I jeszcze raz TAK
 
 
 
3siu 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: 3siu
Level: 118
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lip 2008
Wysłany: 25-03-2009, 20:51   

dla mnie troche bez sensu...
taki boss musialby miec niezle podniesione statystyki... bo trafi w jednego i dostanie od 3... wtedy troche bez sensu beda walki gdzie bos zejdzie w pierwszej kolejce...

a jak juz mialoby wejsc to mam pewien pomysl na wyeliminowanie np walki 80 lvl z zielonym smokiem^^
z bossem moze walczyc tylko team gdzie osoby jeszcze go nie pokonaly^^
_________________

[Gospoda 120 G - Krzysztop][3siu - Landern]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
 
 
 
NooB St4T 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 3
Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: 25-03-2009, 21:00   

ale naprzykład dają nowe bosy np: 4 gryfy i idzie team 4 osoby i każdy wali jednego gryfa np: jeden gryf ma 10000hp i jest turowo np ja pierwszy później gryf mnie później ktoś iny gryfa i tak dalej i tak dalej
 
 
 
3siu 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: 3siu
Level: 118
Wiek: 32
Dołączył: 27 Lip 2008
Wysłany: 25-03-2009, 21:10   

wiem ze wtedy byly by nowe bosy... mi chodzilo o stare bossy sprawiajace klopoty takie jak np. shiva... wtedy jej szybkosc na nic sie nie przydaje bo co z tego ze daje double jak trafi 2 a 2 zaatakuje ja...

zauwazylem jeszcze jeden problem:
co z graczami ktorzy zgina w walce z bossem?? nie dostaja nic?? bossy zwlaszcza na nizszych lvl to dosc dobre zrodlo expa wiec to jest klopot...
a jesli nie wprowadzi sie tego ze mozna z bossem walczyc druzynowo to wtedy 1 osoba dostawala by exp za kazdy atak na bossa??
_________________

[Gospoda 120 G - Krzysztop][3siu - Landern]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett
 
 
 
Nanek 
Użytkownik



Level: 1
Dołączył: 08 Lut 2009
Wysłany: 25-03-2009, 22:09   

nawet jeśli coś takiego wejdzie, to będzie to proporcjonalnie do normalnych walk z bossami. np. 6 sówek vs 3 graczy (np. 12lvl)

I co z tego bd? Bo nie widze 1 boss vs. 3 graczy. Boss wtedy musiałbyć silny że nie wiem...
_________________

Awards
 
 
 
Bialy Murzyn
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Bialy Murzyn
Level: 11
Dołączył: 26 Mar 2009
Wysłany: 26-03-2009, 13:05   

Tez prawda ;D
 
 
 
fajnapostac
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 100
Dołączył: 23 Lis 2008
Wysłany: 26-03-2009, 16:12   

Gorzej z tym jeśli twój kolega z teamu zachce sobie się wylogować to ty co ? czekałbyś ? Lepiej zrobić taki przycisk kończący walkę . Na tak !
_________________
 
 
NooB St4T 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 3
Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: 26-03-2009, 17:34   

tak też może być ale jak by ten gracz który przegra w walce dostaje połowe tego co dostają inny gracze
 
 
 
Nargo 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: Nargo
Level: 22
Dołączył: 12 Mar 2009
Wysłany: 26-03-2009, 21:23   

Smierc gracza i walka od nowa ? moim zdaniem jak padnie to poprostu bossa nie zalicza i bedzie musial poszukac nowego teamu a tamci beda mieli utrudnieje bo 1 odpadnie ;]

4 bossy vs 4 gracze ?? walna takie 2 gryfy w 1 osobe i sie sklada i potem reszta teamu tak samo odpada cos takiego

podzial expu , kasy i itemow ?? kazdy dostaje po tyle samo expa i kasy a itemek losowo jak u zwyklego bossa wyleci ci cos gorszego nim innym trudno nastepnym razem tobie moze poleciec cos leprzego a im gorszego

4 graczy 10 lvl vs bopss jak na 40 lvl ?? odpada kazdego z graczy wezmie na shoota , jak dla mnie te bossy powinny miec poprostu 2-3x wiecej hp niz normalny boss oraz obrony.

boss zaatakuje 1 gracza a 3 pozostali bossa ?? wtakim razie powinno byc tak ze boss zadaje wszystkim graczom obrazenia naraz ( w sensie obrzarowy atak)

ludzie myslcie pozytywnie na wszystko jest sposob

[ Dodano: 26-03-2009, 21:28 ]
aha no i jeszcze

w czasie walki 1 gracz musial sobie pojsc to tak jak wczesniej ktos napisal po minucie uruchamia sie opcja walki jak z potworami

albo mogli by zrobic ze kazdy gracz ma okreslony czas na wykonanie swojego ruchu w danej turze 30s albo 1 min

w kazdym razie jest przy tym duzo roboty ; p ale jestem jak najbardzej na TAK!
 
 
NooB St4T 
Użytkownik



Profesja: Mag
Level: 1
Świat: 3
Dołączył: 22 Mar 2009
Wysłany: 03-04-2009, 21:30   

to co wprowadźcie ten plan w życie
 
 
 
Kolorek 
Użytkownik



Dołączył: 23 Sty 2009
Wysłany: 03-04-2009, 21:36   

Cytat:
4 bossy vs 4 gracze ?? walna takie 2 gryfy w 1 osobe i sie sklada i potem reszta teamu tak samo odpada cos takiego

Ja bym wolał 2 bossow ale silniejszych
Cytat:
4 graczy 10 lvl vs bopss jak na 40 lvl ?? odpada kazdego z graczy wezmie na shoota , jak dla mnie te bossy powinny miec poprostu 2-3x wiecej hp niz normalny boss oraz obrony.

chyba logiczne

Cytat:
ten plan w życie

to nie simsy

Ten temat mnie ciekawi ale exp nie będzie dzielony ;)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom