Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:34
Drużynowa walka...
Autor Wiadomość
Yos_hi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 41
Wiek: 114
Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: jest twój pies?
Wysłany: 03-04-2009, 23:28   

Może nawet lepiej by było, bo to relacje międzyludzkie dodają klimatu grom tego typu.
 
 
 
Szymon XI 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 1
Wiek: 26
Dołączył: 04 Kwi 2009
Wysłany: 04-04-2009, 17:48   

dla mnie dobry pomysł. walczysz np z duchami gotar a masz źle ustawione staty. zawsze się przyda się pomoc to jest 1 +
a minus to za to że ktoś musiał by byc dostępny żeby walczyć bo atakujesz ich i drużynowo a 1 nie ma i on akurat atakować ma teraz
_________________
:) Napisał to Szymon XI gracz który gra w tą grę :P
 
 
 
kupeq 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kupeq
Level: 85
Świat: 3
Wiek: 24
Dołączył: 26 Mar 2009
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki :D
Wysłany: 05-04-2009, 14:25   

Dla mnie ten pomysł jest średni bo gdy atakujesz bossa to jest samodzielnie i fajnie weście pod uwagę to że nie każdy ma team. :)
_________________
Ty wiesz że ja wiem że ty wiesz że my wiemy że on wie że on wie że my wiemy o tym co on wie ale nie wie że my o tym nie wiemy ale my wiemy że on tak myśli.
MORAŁ: Wiem że wiesz co z tego wyjdzie :) .

Piszę poprawnie po polsku
.
 
 
 
Rosio 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 04 Cze 2008
Skąd: Białystok (J)
Wysłany: 07-04-2009, 19:34   

Całe piękno gry polega na tym, że samodzielnie przechodzi się całą fabułe, nie sztuką jest pokonac rapsa (ot i przykład) mając 1lv z pomocą kolegi na 100 lv. Pomysł bez przyszłości ;p
_________________
 
 
 
Yos_hi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 41
Wiek: 114
Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: jest twój pies?
Wysłany: 08-04-2009, 14:48   

Rosio napisał/a:
Całe piękno gry polega na tym, że samodzielnie przechodzi się całą fabułe, nie sztuką jest pokonac rapsa (ot i przykład) mając 1lv z pomocą kolegi na 100 lv. Pomysł bez przyszłości ;p


nie chodzi o to, oczywiscie pewnie byl by jakis prog lvlowy.
oczywiscie, lepiej jest przejsc samemu cala fabule, ale bylo mowione, ze na niektore bossy (pewnie znowu update) potrzeba bylo by do walki kilka osob.
mysle, ze lepiej gra sie z kims, poznaje nowych ludzi, niz gra sie samemu, bo gra szybko sie nudzi, a i pewnie zarazem popyt na gre byl by wiekszy ;]
 
 
 
Ukryty_Samuraj 
Użytkownik


Profesja: Mag
Level: 117
Wiek: 31
Dołączył: 07 Sty 2007
Skąd: Zamość
Wysłany: 09-04-2009, 18:29   

Rosio napisał/a:
Całe piękno gry polega na tym, że samodzielnie przechodzi się całą fabułe, nie sztuką jest pokonac rapsa (ot i przykład) mając 1lv z pomocą kolegi na 100 lv. Pomysł bez przyszłości ;p


To nie byłoby dla wszystkich bossów, tylko innych specjalnie do tego przeznaczonych, które możnaby pokonać jedynie drużyną w której jest ponad 1 osoba, Dodatkowo byłby chociaż jeden boss 'obowiązkowy' którego trzeba przejść drużyną :) Ale to już taki dodatek ;P
_________________
Samuraj Amidamaru

Pieniądze w karczmie:494G
 
 
 
kupeq 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Nick: kupeq
Level: 85
Świat: 3
Wiek: 24
Dołączył: 26 Mar 2009
Skąd: Nowy Dwór Mazowiecki :D
Wysłany: 11-04-2009, 10:51   

Ukryty_Samuraj napisał/a:
Rosio napisał/a:
Całe piękno gry polega na tym, że samodzielnie przechodzi się całą fabułe, nie sztuką jest pokonac rapsa (ot i przykład) mając 1lv z pomocą kolegi na 100 lv. Pomysł bez przyszłości ;p


To nie byłoby dla wszystkich bossów, tylko innych specjalnie do tego przeznaczonych, które możnaby pokonać jedynie drużyną w której jest ponad 1 osoba, Dodatkowo byłby chociaż jeden boss 'obowiązkowy' którego trzeba przejść drużyną :) Ale to już taki dodatek ;P


Koleś nie każdy ma team jakiś np. Raahal na 3 świecie a ma 300 lvl :)
 
 
 
Yos_hi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 41
Wiek: 114
Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: jest twój pies?
Wysłany: 11-04-2009, 11:50   

kupeq napisał/a:


Koleś nie każdy ma team jakiś np. Raahal na 3 świecie a ma 300 lvl :)


jak ktos chce byc samotnikiem, to jego sprawa.
swoja droga mysle ze chodzi tu tez o lvl...
 
 
 
EdwinOdesseiron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Edwin
Level: 145
Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2008
Skąd: Płock/W-wa
Wysłany: 11-04-2009, 12:48   

Jakoś do tek pory można było nie mieć teamu i grać z przyjemnością w MFO. Ja mam team, którego nie zmienię, a są w nim 2 niższe lvl. I co, mam z tego powodu coś stracić?

Nie róbcie z tej gry Tibii/ Naszej-Klasy/ (niepotrzebne skreślić) ... może niedługo trzeba będzie mieć 10 znajomych i 100 fotek w galerii żeby pokonać bossa? (i nie piję do autora tematu, tylko do cudownych argumentów Yos_hi-ego)
_________________

 
 
Swmajkel 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 84
Wiek: 33
Dołączył: 03 Kwi 2008
Skąd: Brzostek
Wysłany: 11-04-2009, 17:47   

Rosio napisał/a:
Całe piękno gry polega na tym, że samodzielnie przechodzi się całą fabułe, nie sztuką jest pokonac rapsa (ot i przykład) mając 1lv z pomocą kolegi na 100 lv. Pomysł bez przyszłości ;p


Ja sie z tym Nie zgodze.Przeczytaj calosc co napisal.Druzynami atakowalo by sie SPECJALNE SILNIEJSZE bossy.A tak o pomysle to dobry.Takie cos moglo by byc przydatne
_________________
Nie nawidze nOOOOOOOOOOOOOOów
 
 
 
Yos_hi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 41
Wiek: 114
Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: jest twój pies?
Wysłany: 11-04-2009, 18:15   

EdwinOdesseiron napisał/a:
Jakoś do tek pory można było nie mieć teamu i grać z przyjemnością w MFO. Ja mam team, którego nie zmienię, a są w nim 2 niższe lvl. I co, mam z tego powodu coś stracić?

Nie róbcie z tej gry Tibii/ Naszej-Klasy/ (niepotrzebne skreślić) ... może niedługo trzeba będzie mieć 10 znajomych i 100 fotek w galerii żeby pokonać bossa? (i nie piję do autora tematu, tylko do cudownych argumentów Yos_hi-ego)


...


Tu chodzi o to zeby zawezic kontakty w grze, a nie robienie z tego Fotki czy innego shitu..
I dla tego wlasnie mfo bedzie o niebo gorsza od innych gier przegladarkowych.. takich jak
np. inna popularna gra na M. A to dzieki wlasnie takim opiniom i przekonaniach ludzi.

Jezeli nie podobaja ci sie moje wypowiedzi nie musisz robic z tego cyrku, tylko napisac prosto z mostu ze nie chcesz tak, wolisz grac sam i gleboko masz cala reszte.
 
 
 
EdwinOdesseiron 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Edwin
Level: 145
Wiek: 34
Dołączył: 27 Gru 2008
Skąd: Płock/W-wa
Wysłany: 11-04-2009, 18:52   

Cytat:
Tu chodzi o to zeby zawezic kontakty w grze, a nie robienie z tego Fotki czy innego shitu..
I dla tego wlasnie mfo bedzie o niebo gorsza od innych gier przegladarkowych.. takich jak
np. inna popularna gra na M. A to dzieki wlasnie takim opiniom i przekonaniach ludzi.


?

Można mieć dużo "kumpli", ale też nikogo się do niczego nie zmusza. Zresztą zwróć uwagę, że możesz utrzymywać kontakty z tymi, których lubisz, a niekoniecznie tymi, którzy mają zbliżony lvl i "idą na bossa". Dlatego po prostu nic na siłę ;)

PS. zmień pole "Skąd" bo Ci ostra wlepią.
_________________

 
 
Yos_hi 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 41
Wiek: 114
Dołączył: 05 Wrz 2008
Skąd: jest twój pies?
Wysłany: 11-04-2009, 19:25   

EdwinOdesseiron napisał/a:

?

Można mieć dużo "kumpli", ale też nikogo się do niczego nie zmusza. Zresztą zwróć uwagę, że możesz utrzymywać kontakty z tymi, których lubisz, a niekoniecznie tymi, którzy mają zbliżony lvl i "idą na bossa". Dlatego po prostu nic na siłę ;)

PS. zmień pole "Skąd" bo Ci ostra wlepią.


Wlasnie dla tego powinnismy dolozyc wszelkich staran, aby to zmienic.
Znajomosc ogolnie zostaje na poziomie 'reala' 85% innych znajomosci to znajomosc dla korzysci. Czy tak widzisz swiat mfo?
 
 
 
Xezze 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: Xezze
Level: 665
Dołączył: 14 Mar 2009
Wysłany: 12-04-2009, 11:45   

Moim zdaniem pomysł średni. Ma swoje plusy i minusy. Bo znając życie patrząc w logi jakiegoś gracza było by " Raps - 1lv , Sowy - 3lvl ... " Ponieważ np ja 60+lvl(Nie Zdradze:P) mam kolege 20 lvl. Więc dzięki mojej pomocy mógł by być on już w Scythe lub dalej...
_________________
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 12-04-2009, 11:48   

Panowie, zanim się wypowiecie, przeczytajcie najpierw cały temat, bo roztrząsanie tego samego po raz n-ty naprawdę mija się z celem.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom