Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
24-02-2015, 23:32
pare propozycji
Autor Wiadomość
xPIMPx 
Użytkownik



Profesja: Mag
Nick: xPIMPx
Level: 154
Dołączył: 05 Gru 2007
Skąd: Wrocek
Wysłany: 17-03-2008, 15:23   pare propozycji

siedziałem i nudziłem sie i wymyśliłem pare nowych propozycji

nie zamykajcie tematu dajcie sie innym wysłowic

nie wiem czy były takie propozycje

1. żebypo upie by zrobic takie coś że na tym kontynecie co byliśmy to będziemy tylko że znajdziemy sie w pierwszym mieście po wyjściu z domu było by tak zrobic bo np. ktos nie ma kasy bo wszytko wydał i :shock: :571: nie moge pojechac do balis bo nie mam kasy bo to kosztuje aż 1 milion.

2.możliwośc ograniczenia potworów i minimalna ich ilośc nie losowa, wiem to morze zepsuc grę gdyby weszlo ale jak się denrwujemy ze nie morzemy dojśc do BOSSA i prosimy kolege żeby pomógł(np. kolega z kalsy) załóżmy on daje tej słabszej osobie pasy i sobie dojdzie i wtedy jkest multi a tak to zapobieglibyśmy by przet "rzekomymi" multi. ułatwiło by to EXPIENIE ale za duzo echpa by szło i admin by nie mial zysku ale wątpie bo komus np. na expie bardzo zależy.

3. yyyy brak juz pomysłów :wink: :mrgreen: :roll: :twisted: :razz: ;) :wink: :smile: :o :cool:
_________________
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 17-03-2008, 15:27   

Po pierwsze zainwestuj w Firefoxa, bo się tego czytać nie da.

Po drugie wnioskuję że masz problem, i te pomysły mają go rozwiązać. Żaden z nich nigdy nie znajdzie się w grze, więc temat zamykam.
_________________
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom