Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Twoja ulubiona pozycja ;)

Twoja ulubiona pozycja:
Bramkarz
21%
 21%  [ 30 ]
Stoper
7%
 7%  [ 10 ]
Fool Stoper
1%
 1%  [ 2 ]
Obrońca
15%
 15%  [ 21 ]
Pomocnik
29%
 29%  [ 41 ]
Napastnik
24%
 24%  [ 34 ]
Głosowań: 138
Wszystkich Głosów: 138

Autor Wiadomość
playcz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: woseba11
Level: 999
Wiek: 31
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 26-05-2008, 22:40   Twoja ulubiona pozycja ;)

Jeżeli miałbyś grać w dobrej drużynie piłkarskiej, jaką pozycję byś wybrał. Jak ktoś chce, niech napisze, co mu się w niej podoba. (nie w drużynie, tylko w pozycji :P )

W ankiecie nie wpisywałem "prawy"; "lewy" itp. bo by miejsca nie wystarczyło :D
Ale jak ktoś chce, to może napisać w tym temacie.

ps. Dla niektórych:
Stoper - ostatni, najszybszy, najlepszy obrońca, z którym napastnicy mają najwięcej problemów.

Fool Stoper - Przedostatni obrońca, który także utrudnia napastnikom życie.

Innych pozycji chyba nie trzeba wyjaśniać :)

@ EDIT


Ja się jeszcze nie wpisuje, nie dawno zapisałem się na treningi, może za kilka lat będę pozdrawiał z jakiegoś słynnego klubu i trzymają puchar LM zadedykuje go graczom MFO :p .

W każdym razie, lubię pakować piłkę do bramki, zatrzymywać napastników noooo i bronić wszystko, co się da :) tj. Napastnik & Stoper & Bramkarz. Nie wiem na co się zdecydować :d
_________________



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
 
Mariko 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 169
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 26-05-2008, 22:54   

Może i jestem dziewczyną xD ale grałam dwa lata w drużynie piłki nożnej dziewcząt w gimnazjum i nawet dobrze mi szło (kilka pucharów, medali i zaliczonych zawodów) xP Zazwyczaj grałam jako lewo skrzydłowy napastnik, lub cofnięty napastnik (dla niewtajemniczonych: to taki, który gra i jako napastnik i jako pomocnik). W ankiecie zaznaczam Napastnik ;)

A co mi się podoba w "robocie" napastnika? hmmm...pewnie to, że napastnik jest "odpowiedzialny" za zdobywanie punktów dla swojej drużyny, a ja lubię
playcz napisał/a:
pakować piłkę do bramki
xD

btw. Chelsea rox xD D
_________________

"Aa~ Kami-sama, onegai,
Futari dake no Dream Time kudasai☆
Oki ni iri no Usa-chan daite konya mo oyasumi♪"
 
 
 
Areen 
Użytkownik


Profesja: Wojownik
Level: 10
Dołączył: 03 Kwi 2006
Wysłany: 26-05-2008, 23:03   

Zawsze, tylko i wyłącznie obrona. Żeby być skromnym powiem tylko, że mam poważanie na tej pozycji g:> . A pzt. pomocnik w ramach zastępstwa. Gram głównie w gimnazjum i na podwrórku, choć tam na każdej pozycji g:zla . Jeśli obrońca to środek lub prawa strona boiska. A co do ulubionego klubu? Z Polski ZKS Stal Rzeszów a światowych to Chelsea g;)
 
 
Dario 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 124
Wiek: 31
Dołączył: 05 Lis 2005
Skąd: Wołomin
Wysłany: 26-05-2008, 23:11   

Uwielbiam obronę, i jak zawsze grając w piłkę drużyna z lepszą i większą obroną wygrywa ;] i zawsze jak to powiadam "Nie ma to jak wspaniały obrońca ;] " Tak jak Areen ^_^" (witaj w klubie) jestem całkiem dobrym obrońcą i często daje się we znaki przeciwnikom :> ostatnio polubiłem także rolę bramkarza. Pograłem trochę, i naprawdę poczułem do tego uwielbienie :D ale z dwojga bardziej lubię obronę ;] ... Napad nigdy mnie nie kręcił bo mam "zarąbistego strita" tzn. nie mam cela xD ale mocno w piłkę kopnąć mogę, co często przydaje mi się na obronie ;]
_________________

Imię: Asharoth Nazwisko: Ilios Stan konta: 158G Wygląd Asharotha: Kolorowy | Szkic
...:::Dario:::...
 
 
 
v_PoGrOmCa_v 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 26 Sty 2007
Skąd: Kraina Przeszłości
Wysłany: 26-05-2008, 23:18   

Mhm...

Ja zawsze byłem obrońcą. Od dłuższego czasu jestem ostatnim stoperem i muszę Ci powiedzieć, że to nie jest tak "fajnie" jak to mogłoby się wydawać i własnie przeważnie w ogole obroncy szybcy nie są. Gdy chcesz być na ostatnim musisz być odpowiedzialny i przede wszystkim myśleć. Być pewnym siebie. Przeciwnik prowadzi piłkę, jest na waszym polu karnym. Wejść wślizgiem? Strach? Pare sekund później -> Gol. Odpowiedzialnośc spada na Ciebie. Choć u nas raczej traktujemy stracenie / zdobycie gola jako drużyna. Nie ma indywidualności.

* Często wchodzę na rzuty rozne, jestem wysoki dlatego strzelam bramy głową ^

- Nie bój się. Gdy będziesz w klubie trener zobaczy Cię i oceni Twoje umiejętności i powie Ci gdzie masz grać; ] Może wyśle Wam pocztówkę z Poznania, jedziemy z drużyną na Remes Cup - najlepszy turniej w Polsce ; ) Yeah XD
_________________

"Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony, jak ktoś, kto błędnie wierzy, że jest wolny"

John Wolfang von Goethe (1749-1832)

Coś się kończy, coś się zaczyna.
 
 
playcz 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: woseba11
Level: 999
Wiek: 31
Dołączył: 03 Wrz 2007
Skąd: Lębork
Wysłany: 26-05-2008, 23:19   

wowo! Widzę Chelsea Fanów :) No to jesteśta good :)

Ja to chyba wolę [b] ośmieszać obrońców, rozwalać bramkarzy, lobować ich, niszczyć im reputację, uderzać z karnych w prawe górne okienko[/] (brrr. poniosło mnie :P )

Ńo dobra, zaznaczę napastnika, aczkolwiek może jeszcze zmienię pozycje :)

CHELSEA IS THE BEST

[ Dodano: 26-05-2008, 23:21 ]
v_PoGrOmCa_v - Powodzenia w turnieju :) Ty to umiesz dać radę człowiekowi :D Pozdro.
_________________



Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
 
 
 
InSaNe
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2008, 23:24   

tak wam powiem,od ponad 4 lat trenuje w klubie pilkarskim (niestety niska liga,ale slabi nie jestesmy) i prawie zawsze gram na stoperze (czyli obronca,najbardziej cofniety,asekuruje reszte,ustawia krycie itd...),czasami,ale niezbyt czesto gralem w srodku...zeby rozgrywac,ale niestety kondycja u mnie srednia....
jesli ktos jest z rocznika '93 i z okolic Wawy pisac :)

zaznaczylem stopera...
 
 
v_PoGrOmCa_v 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 26 Sty 2007
Skąd: Kraina Przeszłości
Wysłany: 26-05-2008, 23:29   

Mhm.. Dzięki... Strzelać każdy lubi, ale musisz się wsłuchać w siebie^
Powiedzmy ja czasem na treningu strzelam same okna, jednak dalej siedze na obronie.
Jestem tak jednym z najbardziej myślących zawodników mojej drużynie i staram się nimi kierować. ; >

Ćwicz dużo w domu. Żonglerka 60 minut dziennie i będzie naprawdę dobrze po paru tygodniach. Polecam również oglądać multum filmów o tym sporcie, ponieważ tym sposobem "wyrobisz" sobie "spojrzenie psychologiczne" na football - będziesz dążył do swych idoli.

~~

Ośmieszanie bramkarzy to jest trochę przykra sprawa. Nie zawsze to wychodzi, a okazji się nie marnuje. Zamiast bawić się w zgrywanie bohatera lepiej strzelić "pewnie".
W Piłce jeżeli chcesz mówić o tym, ze jestes dobry mówisz o EFEKTYWNOŚCI natomiast jeżeli chodzi o sławę EFEKTOWNOŚĆ tu się liczy,

Także życzę Ci powodzenia na nowej drodze życia; )
_________________

"Nikt nie jest tak beznadziejnie zniewolony, jak ktoś, kto błędnie wierzy, że jest wolny"

John Wolfang von Goethe (1749-1832)

Coś się kończy, coś się zaczyna.
 
 
ColinMan
Użytkownik



Level: 96
Dołączył: 14 Cze 2007
Wysłany: 26-05-2008, 23:40   

JA jak gram to tylko w obronie:). Prawa lub lewa, czasami pobiegnę do przodu zejdę do środka i uderzę. Napastnik...Nie lubię być odpowiedzialny za zdobywanie bramek. A pomoc za dużo biegania ;) . Że tak powiem, jestem silny, ale ze sprintem to u mnie cienko ;) .

Więc tylko P/L obrona ;)

Only Arsenal FC
_________________
 
 
Dess 
Użytkownik



Dołączył: 09 Maj 2008
Wysłany: 27-05-2008, 06:45   

Ja jestem stoperem. Najwięcej biegam i utrudniam atakującym ;>
Ale często przechodzę do pomocy. Bo nie lubię stać jak nic się nie dzieje.

»» Manchester United «« :twisted:
Ostatnio zmieniony przez Dess 27-05-2008, 06:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Conrado 
Użytkownik


Level: 666
Dołączył: 18 Cze 2007
Wysłany: 27-05-2008, 06:54   

A ja najbardziej lubię lewą pomoc g:P I lubię sobie pobiegać, kiwać ale też utrudniać życie bramkarzom g:zla Gram przeważnie na boisku szkolnym podwórku ale wcześniej grałem też
w klubie, dobrym g:P lecz się rozpadł bo za mało chodziło osób i nie mieliśmy składu na mecze ligoweg:P A jeśli chodzi o drużyne to

REAL MADRYT g:)
_________________


 
 
Dragon1297 
Użytkownik



Level: 999
Dołączył: 13 Paź 2007
Wysłany: 27-05-2008, 07:04   

Napastnik i Bramkarz :P Ostatnio po SQL kumple strzelali mi karne to chyba 3 razy trafili g:D>

Conrado napisał/a:
REAL MADRYT g:)

Real madryt sux
Cytat:
»» Manchester United «« :twisted:

Manchester United sux

Ruch chorzów rlzzzzzzzzzzz
_________________
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 27-05-2008, 07:42   

przez całą podstawówkę i gimnazjum, zawsze prawa pomoc ;> Ulubiona pozycja... ;> skrzydłowy to taki motor napędzający akcje, czyli ja ^^
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Gajos 
Użytkownik



Level: 69
Wiek: 31
Dołączył: 08 Lip 2007
Skąd: Rzeszów
Wysłany: 27-05-2008, 07:54   

Ja tam osobiście gram zawsze jako stoper albo środkowy obrońca. Bardzo dobrze gra mi się na tej pozycji. A co do mojego ulubionego klubu to jest rzecz oczywista Chelsea


Chelsea do boju !!!
_________________
 
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 27-05-2008, 09:37   

to nie temat o ulubionym klubie, więc jeśli nie masz do napisania nic na temat: "Twoja ulubiona pozycja ;) " - nie spamuj o ulubionym klubie.
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom