Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: ADIHC1
14-09-2008, 14:59
Trafne (?) uwagi dotyczące forum..
Autor Wiadomość
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-09-2008, 15:56   

po I gdzie w ostatnim zdaniu są bluzgi ?
po II kto dostał ostra za "świniaka" ?
jak wyskakujesz z takimi tekstami to wskaż chociaż jakieś konkrety...

A jeśli ktoś nie odpowie na Twoje "cześć" to znaczy, że wszyscy Cię mają gdzieś, wszyscy Cię ignorują i obrażają i traktują jak śmiecia? Czujesz się poniżony bo nie odpowiedzieli Ci cześć? Włącz się do rozmowy, a nie powiesz "cześć" i czekasz aż wszyscy grzecznie Ci odpowiedzą...
_________________


 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-09-2008, 15:59   

Charlie napisał/a:
OSTR NUMER JEDEN - SPAM

Mod potrafi za taki duperel dac to ty nie jesteś lepszy bo kazdy jest równy -.-
I właśnie sam podkreśliłeś to że Mod jest dobry dla innych userów,sprawiedliwy etc -.-

Różnica między moderatorem a użytkownikiem jest zasadniczo taka, że moderator jest tutaj, by pilnować porządku. Dlaczego uważasz za spam wykonywanie przez moderatora obowiązku zatytułowanego "uspokajanie dyskutantów"?

Charlie napisał/a:
kazdy jest równy -.-

Kto Ci takich bzdur nagadał?

Charlie napisał/a:
OSTR NUMER 2 ZA BLUZGI W OSTATNIM ZDANIU -.-

1. Gdzie tu widzisz bluzgi?
2. Nie krzycz. Jeśli chcesz podkreślić coś w swojej wypowiedzi, użyj pogrubienia bądź kursywy.

Charlie napisał/a:
baliście się o swoje "kolorki" i tyle ...

Nie sądzę, żeby ADI, który zbanował Barta, bał się o swój kolorek ;)

Charlie napisał/a:
A co do nowych to ja już jestem długo na forum ale długo mnie nie było i jak wyskoczyłem i powiedziałem CZEŚĆ to nikt tego nie zauważył i dalej było gadu gadu o ubuntu ...
nazajutrz było to samo tylko za 15 minut znowu to napisałem i tylko endry się przywitał.

Niesamowite. Ja jestem na forum jeszcze dłużej, ze mną też się nikt nie wita i jakoś nie czepiam się z tego powodu. Ja też nie witam innych mniej-więcej od czasu, gdy 85% postów na SB było typu "cześć", "siema", "narka". A z tego co wiem, to nie tylko mi przeszkadzał nadmiar pozdrowień/przywitań/pożegnań. Cóż, taka wytworzyła się "tradycja" i wcale nie została zapoczątkowana przez moderatorów, a całkowicie oddolnie i spontanicznie.
Nie uważam, żeby nie odpowiadanie na "cześć" było przejawem poniżania nowych użytkowników. Sam również nie spotkałem się nigdy z pogardliwym, poniżającym czy wyśmiewającym zachowaniem ze strony moderatorów w stosunku do nowych, za wyjątkiem przypadków, w których ci nowi wykazywali się agresją i totalnym brakiem kultury (noo, i za wyjątkiem okresu, w którym moderatorem był Fretka). I według mnie lepiej dać komuś w zabawny czy nawet zgryźliwy sposób do zrozumienia, że jego zachowanie jest nieodpowiednie, niż od razu walnąć ostra.
 
 
Charlie 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kenshin Himura
Level: 129
Wiek: 29
Dołączył: 30 Mar 2007
Wysłany: 13-09-2008, 16:08   

A ty świniaku ile masz lat D: 13. ? (Dziękuję za ostra :) ) - to napisał BART storna 1 tematu -.-

Co do cześć to może nie to że jestem w ten sposób poniżany tylko tak się rozpoczyna rozmowę w dodatku jak ja mam zacząć rozmowę jak tylko słysze o ubutu i linuksie ? to co mam zacząć też o tym gadać jak się w ogóle na tym nie znam ? Nie no ale wysiłek napisać choćby "elo" albo "cze" to są 3 literki tak dla podkreślenia tego że jesteś kulturalny ...

Dla was świniak to obraza a nie umiecie się dopatrzyć jednej obraźliwej rzeczy w teksie bartosha ?
Jak ja bym napisał "brawo chłopaki... pokazaliście klase, nie ma co." to by już poszedł warn a jak -.-
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 13-09-2008, 16:24   

Widzę że po prostu
a) Zazdrościsz, a to grzech
b) Chcesz żeby rozmowa na SB zawsze była na ten temat na który chcesz...

I wciąż czekam na forum lepsze od tego...
_________________
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 13-09-2008, 16:26   

Charlie napisał/a:
Co do cześć to może nie to że jestem w ten sposób poniżany tylko tak się rozpoczyna rozmowę w dodatku jak ja mam zacząć rozmowę jak tylko słysze o ubutu i linuksie ?

Ile razy w ciągu ostatniego miesiąca toczyliśmy na SB dyskusję o Linuksie? 3? 5? Więc nie przesadzaj, że rozmawiamy wyłącznie o tym. Większość tematów na SB podsumowałbym jako "śmieszne linki z YT" albo "oceńcie moją sygnę".

Charlie napisał/a:
to co mam zacząć też o tym gadać jak się w ogóle na tym nie znam ?

Nie - wystarczy, że po prostu zaczniesz inny temat. Tak trudno jest napisać (przykład) "ej, co sądzicie o nowej płycie Metalliki?"? Jak innych zainteresuje Twoje pytanie, to z pewnością na nie odpowiedzą. Jeśli nikt nie odpowie, to prawdopodobnie nikogo ten temat nie interesuje albo nie mają nic do powiedzenia. Ale tak jest też w życiu - żeby rozmawiać, musisz mieć drugiego chętnego do rozmowy. Chyba że lubisz gadać sam do siebie.

Charlie napisał/a:
Dla was świniak to obraza a nie umiecie się dopatrzyć jednej obraźliwej rzeczy w teksie bartosha ?

A Ty nie potrafisz nam wskazać na naszą prośbę?
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 13-09-2008, 16:45   

Singami napisał/a:
Widzę że po prostu
a) Zazdrościsz, a to grzech
b) Chcesz żeby rozmowa na SB zawsze była na ten temat na który chcesz...

I wciąż czekam na forum lepsze od tego...


Powiedz mi, kim Ty w ogóle jesteś? Co jakiś czas wrzucasz to swoje marne trzy grosze, które nie mają nic wspólnego z dyskusją która aktualnie się toczy.
Jest wiele for lepszych od tego, jedynie Ty z tej całej gromadki tutaj jesteś zauroczony tym forum. Podałem Ci 2 linki kilka stron wcześniej, lecz Ty pewnie nawet nie czytałeś wcześniejszych postów, bo jesteś na to "za inteligentny".

Pitazboras napisał/a:
Charlie napisał/a:
to co mam zacząć też o tym gadać jak się w ogóle na tym nie znam ?

Nie - wystarczy, że po prostu zaczniesz inny temat. Tak trudno jest napisać (przykład) "ej, co sądzicie o nowej płycie Metalliki?"? Jak innych zainteresuje Twoje pytanie, to z pewnością na nie odpowiedzą. Jeśli nikt nie odpowie, to prawdopodobnie nikogo ten temat nie interesuje albo nie mają nic do powiedzenia. Ale tak jest też w życiu - żeby rozmawiać, musisz mieć drugiego chętnego do rozmowy. Chyba że lubisz gadać sam do siebie.


Pit, to nie działa.. ;>

Cd. wypowiedzi Bartosha to nie wrzucajcie mu ostrów, rozumiem iż poniosło go trochę podobnie jak mnie i nie czuję się jakoś specjalnie obrażony nazwaniem mnie "bachorem" ;)
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 13-09-2008, 16:57   

Dziecko, zamilknij na zawsze. Tak nazywam cię dzieckiem, ale nie po wieku, tylko po zachowaniu. Co do tych for to myślisz chyba że jestem jasnowidzem (thx) i wiem jak tam się sprawują moderatorzy? Ale nie sądzę by lepiej niż tu... Widzę że jak chcesz przekonać kogoś do swojej racji to mu grozisz. Świetnie. Trafi kosa na kamień...
_________________
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 13-09-2008, 17:33   

Charlie napisał/a:
A ty świniaku ile masz lat D: 13. ? (Dziękuję za ostra :) ) - to napisał BART storna 1 tematu -.-


gdybyś najpierw pomyślał, przeanalizował wszystko, pomyślał, a dopiero potem byś chciał napisać to byś zauważył przed napisaniem, że Bart dostał ostra za inne słowa a nie za te zdanie... ale po co pomyśleć... lepiej pokazać jakim to się jest elo ignorantem bo się kogoś broni...

edit:
"Pit, to nie działa.. ;> "
uwierz mi, działa g;)
_________________


Ostatnio zmieniony przez MichuL 13-09-2008, 17:34, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Mariko 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 169
Wiek: 33
Dołączyła: 18 Sie 2007
Skąd: Płock
Wysłany: 13-09-2008, 17:34   

Nie rozumiem was...kompletnie już nic nie jarzę...głupi temat, który zaczął się od światełka przerodził się w wojne...

Charlie napisał/a:
Co do Endrego to się w pełni zgadam bo forum nie jest po to by kozaczyć kolorkiem tylko by "POROZMAWIĄĆ".


Myślę, że gdyby nie było tych osób z kolorkiem, nie było by całego forum, poniewaz to byłaby jedna wielka chała. Powinnieście dziękować za "Zielonych", ponieważ dzięki nim możecie jeszcze się kłócić na tym forum. :)

Charlie napisał/a:
"Skoro wszystkie moje działy można "podsumować", na każdym kroku mam użerać się z bandą bachorów, którzy zamiast delikatnie zaproponować jakieś zmiany, powiedzieć co im się nie podoba od razu drą modrę, skoro jak widać jestem zbyt surowy, poniżam i gnoję każdego nowego usera, poświęcam zbyt mało swojego prywatnego czasu na to, żeby wszystko działało, to chyba na moda się nie nadaję, co ?"

Mniejs siedzenia na SB to będziesz miał czas -.-
Pamiętam jak siedzieliście po 24 h na forum i pisaliscie o TUXACH,LINUXIE,ZUO itp i inne duperele a potem "MOD TO TEŻ CZŁOWIEK" najlepsze hasło jakie jest -.-


BSh ma racje, ponieważ jeżeli naprawdę by był za ostry i za wymagający to nie był by na tym stanowisku. A jeżeli myslisz, że moderator w swoim zyciu siedzi tylko na SB to się mylisz, bo może nie wiesz, ale moderator to właśnie czlowiek ze swoimi prywatnymi problemami, szkołą, rodziną, psem, z którym musi wychodzić i oczywicie chcę mieć też jakieś przyjemności w życiu, a nie tylko wysłuchiwanie jakiś bredni 13-14latków :D

A zuo roxi xDDD

Charlie napisał/a:
Co do łańcuszków to np łańcuszek typu Śmieszna historia itp co sie po paru słowach dodaje jest bardzo fajna bo można poznac osobowość drugiego człowieka...


Oki...zgadzam się, bo forumowe zabawy są fajne...ale jak kurczę można poznać czyjąś osobowość bawiąc się w dodawanie 3 wyrazowych zdań, aby uzyskać śmieszną historyjkę o0 chyba nie jarzę...

Charlie napisał/a:
koleś co dostał bana (autor tematu) był dla was zbyt groźny to trzeba było się go pozbyć tak jak w rl "wiesz za dużo to zginiesz ?" baliście się o swoje "kolorki" i tyle ...


O Bożeeee...jesteś synem jakiejś miejskiej yakuzy, czy co? Jak na matematyce wiesz więcej niż Twoja klasa, to Ci grozą smiercią? o0 Masz traumatyczne przeżycia z dzieciństwa? Haha...sorry ale bredzisz, bo po prostu ktoś kto wprowadza napiętą, burzliwą i kłótliwą atmosferę jest zbędny i takie osoby nalezy karać, ponieważ zaraz to sprawia, że wszyscy odwracają się od siebie...uwierz mi ;)

Charlie napisał/a:
Potem jest tekst "MOD TO TEŻ CZŁOWIEK" -.- to nei zajmuj się jak to uważasz "durnymi tematami" tylko powstawiaj komuś ostry,pozamykaj tematy i powyśmiewaj innych na SB bo co możesz innego zrobić -.-


Tiaa...a potem dzieci tworzą takie głupie tematy jak ten :) Jak tak bardzo lubisz jak się z Ciebie śmieją (masochizm) zgłoś się do mnie :P

Cytat:
A co do nowych to ja już jestem długo na forum ale długo mnie nie było i jak wyskoczyłem i powiedziałem CZEŚĆ to nikt tego nie zauważył i dalej było gadu gadu o ubuntu ...
nazajutrz było to samo tylko za 15 minut znowu to napisałem i tylko endry się przywitał.


Kolejne traumatyczne przeżycie :( przykro mi...jak Cię nie zauważają to masz dwa wyjścia. Pierwsze: mówić cześć do skutku, drugie: olać wszystkich i pójść wypłakać się w poduszkę xD A może Cię po prostu nie lubią? Nie wiem...mi zawsze odpowiadają :P

Charlie napisał/a:
A teraz po mojej wypowiedzi będe traktowany jak to było wspomniane już wcześniej -.-


I będziesz miał kolejne traumatyczne przeżycie, które odbije sie na Twoim późniejszym życiu :( przykro mi...

Sorry, jeżeli jestem zbyt bezczelna, ale nie moge patrzeć na te wypowiedzi niektórych osób.
Rozumiem, że możecie odczuwać iż modzi są zbyt ostrzy i wprowadzają pewien rygor, ale spórzcie na niektórych graczy mf...są to osoby w przedziale wiekowym 9-11 lat, którym rodzice założyli internet na gwiazdkę (nie obrażając tych normalnych, bo i tacy sie znajdą)...dzieci te robią przekręty i nie stosuja się do regulainu, a potem płaczą, że zbanowano ich postać i wyżywają się na forum...gdzyby nie modzi i nasz junior admin to forum byłoby totalną porazka, ponieważ własnie takie dzieci zalały by nas falą swoich niedorobionych kompleksów i uczuć :) Na tego typu mass forach odpowiedni rygor jest wskazany ;) ...

Zamknijcie ten topic, bo tylko wywołuje niepotrzebne spięcia :)
_________________

"Aa~ Kami-sama, onegai,
Futari dake no Dream Time kudasai☆
Oki ni iri no Usa-chan daite konya mo oyasumi♪"
 
 
 
Aldarion 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Dołączył: 03 Cze 2006
Skąd: Númenor
Wysłany: 13-09-2008, 18:16   

Mariko napisał/a:
Zamknijcie ten topic, bo tylko wywołuje niepotrzebne spięcia :)


Lepiej, żeby pogadali sobie tutaj niż dogryzali sobie nawzajem na całym forum ;]
 
 
BARTOSh 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: -1
Wiek: 34
Dołączył: 15 Lip 2005
Skąd: Pabianice
Wysłany: 13-09-2008, 18:32   

ależ oczywiście ;) możecie mi wstawić 3, BA! nawet 4 ostry.... uwierzcie, że za mały urlop się nie obrażę ;)

Rzeczywiście, poniosło mnie... i sry dla wszystich, których obraził text o "bachorach" ;]
Anyway... sprawa chyba rozwiązana, co ? ... póki co robimy eksperyment pt: nie moderujemy HP... bynajmniej ja (chyba, że trafi się jakiś spammer g:zla )
coś jeszcze do omówienia w tym temacie? ...
_________________


リョコ カワチ || バルトシュ クリシャック || Regulaminy || Arena ||
 
 
 
Charlie 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Nick: Kenshin Himura
Level: 129
Wiek: 29
Dołączył: 30 Mar 2007
Wysłany: 13-09-2008, 22:22   

Nic już nie mówie -.-

Ale to jest już przezabawne "bachory lat 13" a co ty jak się urodziłeś to już miałeś więcej ? Każdy był kiedys młody i popełniał błędy a teraz jestem pro bo jestem starszy to mogę przezywać młodszych od bachorów ? cofnij się pare lat wstecz i w ten sposób bluzgasz na semego siebie -.-
 
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 13-09-2008, 23:26   

Cytat:
Dziecko, zamilknij na zawsze. Tak nazywam cię dzieckiem, ale nie po wieku, tylko po zachowaniu. Co do tych for to myślisz chyba że jestem jasnowidzem (thx) i wiem jak tam się sprawują moderatorzy? Ale nie sądzę by lepiej niż tu... Widzę że jak chcesz przekonać kogoś do swojej racji to mu grozisz. Świetnie. Trafi kosa na kamień...


Nie wiek świadczy o człowieku, niestety nie w twoim wypadku.
W takim razie wejdź na te fora i przekonaj się sam, odczucia na własnej skórze są najlepsze.
Dzieckiem jestem i owszem, nie wstydzę się tego. Nie będę obrażał Ciebie ze względu na twój wiek, bo mi się to znudziło. Nic do Ciebie nie dociera, więc nie będę dalej prowadził z tobą dyskusji ponieważ żadnego z moich słów nie rozumiesz i nie zrozumiesz.
Nie mam ochoty prowadzić dalej z tobą tej mozolnej dyskusji, więc jeśli na prawdę masz coś do dodania to poproszę pw/gg.

BARTOSh napisał/a:
Anyway... sprawa chyba rozwiązana, co ? ... póki co robimy eksperyment pt: nie moderujemy HP... bynajmniej ja (chyba, że trafi się jakiś spammer g:zla )
coś jeszcze do omówienia w tym temacie? ...


Dla mnie bomba. To wszystko co miałem do powiedzenia w tym temacie, wydaję iż można go uznać za zamknięty. Jeśli ktoś jeszcze chce za wszelką cenę mi podogryzać lub wpierać mi zdanie moderatorów ponieważ ich "bardziej lubi" lub po prostu podziela ich zdanie, zapraszam jak już wcześniej mówiłem na pw/gg.

Pa. :)
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Singami 
Użytkownik



Level: 666
Wiek: 30
Dołączył: 24 Paź 2005
Skąd: K-ce
Wysłany: 13-09-2008, 23:59   

Tak, w twoim poście nie ma zbyt wielu konkretów, widać ze zostało ci tylko tupanie nóżkami że inni mają rację. Szkoda. Ale jeżeli chcesz by wszystkie dyskusje na tym forum wyglądały jak te to umywam ręce.

Ktoś jeszcze chce coś powiedzieć? Nie? To można zamknąć.
_________________
 
 
Endry 
Użytkownik



Level: 130
Dołączył: 25 Gru 2006
Wysłany: 14-09-2008, 01:33   

Singami napisał/a:
Tak, w twoim poście nie ma zbyt wielu konkretów, widać ze zostało ci tylko tupanie nóżkami że inni mają rację. Szkoda. Ale jeżeli chcesz by wszystkie dyskusje na tym forum wyglądały jak te to umywam ręce.

Ktoś jeszcze chce coś powiedzieć? Nie? To można zamknąć.


Uzyskałem co chciałem uzyskać, więc poprzestaje.

ps. czytanie ze zrozumieniem się kłania ;)
Cytat:
więc jeśli na prawdę masz coś do dodania to poproszę pw/gg.
_________________
Weź się oderwij na chwilę z tych bloków pełnych smogów,
od nałogów, od wrogów, święty spokój daj Bogu
zacznij działać, więcej przemyślanych ruchów
czas polegać na sobie i wierzyć mocno w duchu
weź rusz dupsko, na każdym rogu czai sie okazja
jakich mnóstwo, by z godnością patrzeć w lustro
powiesz ze znów to samo, a jednak perspektywa
swiatły rozum, kiedy coś porywa i masz dozór
na pozór, wszystko wydaje się proste
toniesz w morzu możliwosci własnego losu...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom