Regulamin Forum    FAQ    Szukaj    Użytkownicy    Grupy    Rejestracja     Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: BaGGy
21-02-2015, 01:01
ciąg dalszy tego co nizej
Autor Wiadomość
Notsukao
Użytkownik


Level: 70
Dołączył: 31 Maj 2009
Wysłany: 01-06-2009, 18:27   ciąg dalszy tego co nizej

ehh... czemu napiles ze 100 procentowe multi ? chodze z blacha do klasy jednej i moj komp nie mial podlaczonego internetu bo pani nie bylo, wiec usiadlem na kolegi. w skzoel jest 400 osob z czego 200 ma informatyke w tej samej klasie, z czego 30 na tym samym kompie z czego 15 moze grac w mfo. Jak mi nie wierzycie ze to nie moje mutli mogw wam wyslac zdjecie 2 legitymacji i jednego dowodu osobistego ;/... pisalem ci mnietuniema ze robcio chcial zebym cos zalicytowal bo byl w pracy, a nie kazdy pracuje ze siedzi przed biurkiem i siedzi na komputerze i pije kawke... to moj brat i sie zalogowalem na jego konto bo sam prodil ! dostalem pozowolenie od wlasciciela... jednorozowe logowanie. nasza wina ze nie stac naszych rodzicow na 3 komputery ? Ludzie, przeciez nie loguje sie tylko w domu. przez 2 lata bylo wszystko ok a teraz nie ogarniam... napisz poprostu czy odblokujesz konta czy nie, bo chce wiedziec czy konto usunac dzieki tobie ;) ... admina prosze o nie zamykanie tematu w ciagu minimum 4 dni
 
 
ADIHC1 
Junior Admin
Game Master




Level: 132
Dołączył: 30 Paź 2006
Wysłany: 01-06-2009, 18:35   

Notsukao napisał/a:
czemu napiles ze 100 procentowe multi ?

Bo to są stuprocentowe multikonta. I każdy GM powie Ci to samo.
Notsukao napisał/a:
Jak mi nie wierzycie ze to nie moje mutli mogw wam wyslac zdjecie 2 legitymacji i jednego dowodu osobistego ;/

Ja mogę zrobić to samo. Wszyscy tak mogą. Tylko co to udowadnia? Nic.
Notsukao napisał/a:
pisalem ci mnietuniema ze robcio chcial zebym cos zalicytowal bo byl w pracy, a nie kazdy pracuje ze siedzi przed biurkiem i siedzi na komputerze i pije kawke... to moj brat i sie zalogowalem na jego konto bo sam prodil ! dostalem pozowolenie od wlasciciela

Przeczytaj Regulamin gry.
Notsukao napisał/a:
jednorozowe logowanie

Znowu kłamiesz.
Notsukao napisał/a:
napisz poprostu czy odblokujesz konta czy nie

Mogę ja to napisać? Kary nie zostaną anulowane.
Notsukao napisał/a:
admina prosze o nie zamykanie tematu w ciagu minimum 4 dni

Dlaczego?
_________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów. S. Lem
 
 
kaloszs3
Użytkownik


Profesja: Mag
Nick: kaloszs3
Level: 87
Dołączył: 02 Cze 2009
Wysłany: 02-06-2009, 17:18   

kiedy ja podpisywałem regulamin w 2006 roku to tego nie było i ja mam 2 konta ponad 3 letnie i zostały zbanowana zatorze wejdę sobie co jakiś czas
Heh
Co to z GM? Cienias jesteś masz GM i co co chcesz udowodnić? a pytanko od kiedy jest s2 i s3 co? Jak ja wbiłem ok85lv to nich nie było.
_________________
Ortografiom nie grzeszę.
 
 
MichuL 
Moderator Roku 2009!
Game Master



Profesja: Mag
Wiek: 33
Dołączył: 31 Lip 2005
Skąd: Białystok
Wysłany: 02-06-2009, 17:26   

w regulaminie od początku jest wzmianka o tym, że regulamin będzie zmieniany (pomijając fakt, że już od old mf regulamin zabraniał multi), w dodatku jakiś czas temu każdy gracz ponownie musiał zaakceptować regulamin
_________________


 
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-06-2009, 22:05   

MichuL napisał/a:
w dodatku jakiś czas temu każdy gracz ponownie musiał zaakceptować regulamin

Otóż to. Regulamin wymaga ponownej akceptacji za każdym razem, gdy jest zmieniany, więc argumenty, że 3 lata temu tego w regulaminie nie było są lekko nie na miejscu.
 
 
Notsukao
Użytkownik


Level: 70
Dołączył: 31 Maj 2009
Wysłany: 04-06-2009, 21:57   

moze zle rozumiecie... ale nie chodzi o to i nie rozpisujcie sie o zasadach, poprostu nie sluszny ban a czemu ? po 1. kiedy konto zakladalem gral robcio wczesniej ja zalozylem i nie bylo naet s2, po 2. napisalem ze jak nie wierzysz ADICHC1 ze gram z bracmi moge wyslac ci mailem zdjecie legitymacji, po 3. nie musisz piosac ze znowu klamie bo tak nie jest... kznam regulamin, czytam co jakis czas i znam pkt 6 jak i 4. mialem napisane ze gram z bracmi. Regulamin jest nie doslowny, poniewaz jest cos tam ze z konta moze korzystac osoba ktora je zalozyla i tylko ona, to jak loguje sie u kolegi to moze byc ze kolega sie zalogowal. zreszta jestesmy bracmi i nic dziwnego ze znamy swoje hasla jak są takie same ale to szczegol ^^... ojj, 2 lata i niby mialbym multi i bym ryzykowal na taka skale ? to ciekaw jestem czemu nie dostalismy bana mmiesiac, pol, rok temu. ;/ kare da sie anulowac (skreslic) glupi nie jestem...

[ Dodano: 04-06-2009, 21:58 ]
mnietuniema nie chce ze mna rozmawiac i odmowil w zazalaneniach dalszych rozmow ;/
 
 
Pitazboras 
Użytkownik



Profesja: Wojownik
Level: 220
Wiek: 25
Dołączył: 05 Sty 2007
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-06-2009, 22:34   

Notsukao napisał/a:
zreszta jestesmy bracmi i nic dziwnego ze znamy swoje hasla jak są takie same ale to szczegol ^^...

Macie takie same hasła? ;> Żarty na bok - też mam brata i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby dzielic się z nim hasłem - zresztą jaki miałby byc w tym cel, jeśli nie wspólna gra na jednym koncie?

Notsukao napisał/a:
to ciekaw jestem czemu nie dostalismy bana mmiesiac, pol, rok temu.

Prawdopodobnie wcześniej umknęło to naszej uwadze.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme MyFantasy created by Phantom